Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
129
Favori
192.850
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

KAMP kampanya bonusları yatan varmı

Hocam,

Kampanyada 7 Temmuz'da yatacak diye ibare vardı?
  • 2 aydir ne paracard ne bonuscard icin hic kampanya mesaji gelmiyor. Var mi ayni durumda olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAMP kampanya puanları yatan varmı
  • quote:

KAMP kampanya puanları yatan varmı

Bende yatmadı
  • bu kamp kampanyasında kampanya kişiye özel yazıyordu belkide ondan yatmamıştır
  • Genelde puanları öğlen 3 gibi yatırıyorlar arkadaşlar. O sebeple gün sonuna kadar bekleyiniz. Puanlarınız mutlaka yatacaktır.
  • Kredı kartı aıdatını ıade etmıyorlar ıkı defa konustum etmeyız dedıler. Yıne mahkeme yolu gorundu Gecen senekınıde mahkeme yoluyla almıstım madem odeyeceksın nıye musterıne ezıyet cektıyorsun ? Bırde denızbank mh son zamanlarda asırı derece kabalastı. Musterıye doydular sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkan__

Kredı kartı aıdatını ıade etmıyorlar ıkı defa konustum etmeyız dedıler. Yıne mahkeme yolu gorundu Gecen senekınıde mahkeme yoluyla almıstım madem odeyeceksın nıye musterıne ezıyet cektıyorsun ? Bırde denızbank mh son zamanlarda asırı derece kabalastı. Musterıye doydular sanırım

Kartınızı düzenli olarak her ay kullanıyorsanız, bu kadar sıkıntı çıkarmamaları gerekirdi? Müşteri Hizmetleri, Kart İptal Birimi diye bir yere yönlendiriyor. Bir de orası ile konuşmayı deneyin isterseniz? Direk Müşteri Hizmetleri kart iptali konusunda çok sert.
  • Kişiye özel kampanyalar yeni yokmu

• quote:

Kişiye özel kampanyalar yeni yokmu

Bu ay her kart için tam bir fiyasko ayı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Kişiye özel kampanyalar yeni yokmu

Bu ay her kart için tam bir fiyasko ayı oldu.

Haklısın hocam
  • quote:

Puan yattı mı? Ben bu kampanyaya kişiye özel diye katılmadım, yattıysa ona göre bundan sonrakilere kendimizi ayarlayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

quote:

Puan yattı mı? Ben bu kampanyaya kişiye özel diye katılmadım, yattıysa ona göre bundan sonrakilere kendimizi ayarlayalım.

Yattı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: valihalil

Bana bugün paracard için 2 tane geldi
    100 TL üzeri alışverişe paracarda 20 tl bonus YIRMI yaz 3280 e gönder
    1. 75 e 5
    2. 75 e 5
    3. 75 e 10
    toplam 20 tl bonus
    BES yaz 3280 e gönder

hocam 100 tl üzeri alışverişe 20 tl bonus YIRMI kodlu kampanya için sadece 1 adet mi alışveriş lazım?

ayrıntı verebilir misiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

quote:

Yattı hocam

Kampanya mesaji gelmis miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Orijinalden alıntı: srkan__

Kredı kartı aıdatını ıade etmıyorlar ıkı defa konustum etmeyız dedıler. Yıne mahkeme yolu gorundu Gecen senekınıde mahkeme yoluyla almıstım madem odeyeceksın nıye musterıne ezıyet cektıyorsun ? Bırde denızbank mh son zamanlarda asırı derece kabalastı. Musterıye doydular sanırım

Kartınızı düzenli olarak her ay kullanıyorsanız, bu kadar sıkıntı çıkarmamaları gerekirdi? Müşteri Hizmetleri, Kart İptal Birimi diye bir yere yönlendiriyor. Bir de orası ile konuşmayı deneyin isterseniz? Direk Müşteri Hizmetleri kart iptali konusunda çok sert.

Aylık kullanım bayag fazla.. Hatta kredı kullanımları falanda var yanı aktıf bana soyledıklerı bu kadar kampanyadan yararlanıyosun aıdatıda odeyeceksın :D

• KAMP bende de yatmamış, kısmete bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanya duyuru mesajı gelmediği halde kampanyaya katılıp puanı yatan var mı? Ona göre biz de yeni kampanyalara katılırız.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.