Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Opet mobil ödemede a101 kapıda vs de deneyen varmı internet alışverişi olarak geçermi bunlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: M0rpheous

Arkadaşlar Opet mobil ödemede a101 kapıda vs de deneyen varmı internet alışverişi olarak geçermi bunlar?

Arkadaşlar kampanyadan yararlanmak için alışverişin sanal postan olması YETERLİ orası olur mu burası olur mu diye sormayın Sanal Pos olan her yer geçerli fiziki pos hariç onu saymıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler kart gelsin deneyelim bakalım opet mobilde geçerse baya iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: M0rpheous

Teşekkürler kart gelsin deneyelim bakalım opet mobilde geçerse baya iyi

👍👍

• 15 Mart 2022 itibari ile DenizBank Gold kredi kartı üyelik ücreti 255.00 TL olacaktır. Ek kart üyelik ücreti de aynı tarih itibari ile 127.00 TL olarak değişecektir.

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl
  • Arkadaslar yatmayan iadeler icin nasil bir cozum buldunuz?

Ocak ayinda katildim ocak iadem yatti subat iadem yatmadi diyorum.
    (Kampanya martta basladi diyen mh var yanlis kanaldan basvurmussunuz diyen var ocak harcamaniz ocakta yatmis iste diyen var varda var. Sonunda kayit aciyorlar ama kesin kayitida yanlis actiklarindan dolayi iade reddediliyor. Herseyde kampanya sartlarina uygun zaten basit bir kampanya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 ay önce kampanyadan faydalanıp kartımı kaybettim deyip kapatmistim, dün aradılar bir kampanyamiz var deyip bu kampanyadan bahsettiler kart gönderelim dediler

Bahsettim daha önce faydalandim diye , yine faydalanabilirsiniz dediler ve tekrar gönderecekler kart

Tekrar faydalanabiliyor muyum tecrübeli arkadaşlar varmı

• Tasyaka T kullanıcısına yanıt
    Hocam tecrübe edip bizimle paylaşırsanız cok seviniriz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam

• ocak ayında başvurmuştum ve ocak 27 de kart teslim edildi.Şubat ayında harcama yaptım ve mart 5 te 200 tl indirim yaptılar. Şimdi mart ayıda yatacak. 3. bir hakkım varmı acaba ocak ayı 3 gün kala geldiği için harcama yapmamıştım.

• Herkese kart alındıktan 6 ay sonra mı yansıdı aidat? Sitesinde hiçbir yerde yazmıyor aidatın ne zaman alındığı.

Kampanyayı 300TL'ye indirmişler, yanına blutv vermişler 1 yıllık. Bu haliyle de fena değil bence. Alıp 3 ay sonra komple kapatırım.

• Liveboy34 kullanıcısına yanıt

Muhtemelen hakkınız bitti. Yine de müşteri temsilcisini arayıp sorun belki güzellik yaparlar

• Kart açılalı 8 ay olmuş ve kart ücreti yansımış. Ben 1 yıl fiilen dolunca yansır biliyorum yasal olarak bilgi sahibi var mı aramızda arkadaşlar? Müşteri hizmetlerini aradım hiç takan olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Kart açılalı 8 ay olmuş ve kart ücreti yansımış. Ben 1 yıl fiilen dolunca yansır biliyorum yasal olarak bilgi sahibi var mı aramızda arkadaşlar? Müşteri hizmetlerini aradım hiç takan olmadı.

Öyle bir yasal düzenleme yok bazı bankalar kredi kartının aktif olarak kullandığı an aidat yansıtabilir size tavsiyem denizbank mh arayın tekrar ve iptal birimine bağlanın mutlaka bir kampanya sunarlar size ha keza olmazsa Edevlet Bankalar Birliği ne sorununuzu açıklayıcı bir şekilde belirterek başvuru yapın mutlaka iade alırsınız daha geçen haftalarda ben bu yol ile aidatı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 4 Nisan 2022; 16:30:31 >
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

şikayetvar.com 'a kart iadesi için yazın hocam.klasik yazılar var onlardan oluşturup iade talebinde bulunun.

• kamoanya devma ediyor mu?

• Cordarone kullanıcısına yanıt

başvuru yaptınız mı?

• cheem kullanıcısına yanıt

Hayır hocam yapmadım henüz.

• Demek ki yanlış hatırlıyorum 1 yıl muhabbetini. Mh hiç dikkate bile almadı iade falan yok dedi kesip attı. Önce şikayetvar sonra BDDK en son hakem heyeti deneyeceğim. Özelden bilgi verirseniz çok sevinirim hangi aşamalar ile aldınız iadeyi

• Hangi karta başvurulması gerektir. Ücretsiz karta başvurarak kampanyadan yararlanılıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.