Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jhonturk

Mantıklı incelerim belki aidatliyi iptal edip bunu kullanırım
    Denizbank uye olurken bilmemne bej kart soktular 😁 Aidat 250 kusurdu diye hatırlıyorum
    3 kart var renkli olandan bende de gold var geçen aidatı 3 ay 100 TL harcamaya ancak aldım sonra da 6 ay kapatmama sözüne 100 TL Bonus aldım sonra ne olur ne olmaz diye de net karta başvurdum mobildeniz den ya da denizkartım dan başvuru yapılıyor ileride aidatli olanı kapatirsam yola aidatsiz kartla devam ederim 👍 aynen 255 tl aidatı var kartın ve ben Nisan ayında aldım kartı aidat ekim de geldi ve aidatı ancak ekstre kesildikten sonra öğrendim size tavsiyem ekstrenizi vs sık kontrol edin ha bir de mh arayın kart iptal bölümüne bağlanın gündüz arayın ama aidat gelmeden de 1 yıl aidat muafiyeti veya 100 TL bonus teklifi çıkabiliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Yarın da ses çıkmazsa iptal bölümüne bağlanıcam hocam. Vermezler kapatırlarsa edevlet ten tüketici hakem heyetine mi basvuru yapmam gerekiyor yoksa başka bir bölüm mü basvurulacak yer?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim denizbank maaş kartımdan ziyade 1 adet daha hiç kullanmadığım Denizbank kredi kartım var. Bunu iptal ettirsem kapattırsam para alırlar mı bilgisi olan var mı ? Daha hiç şifresini falan açtırnadım 6 senedir üzerime tanımlı ama ben kartı kırıp attım

• quote:

Orijinalden alıntı: Malamadre Cruzz

Benim denizbank maaş kartımdan ziyade 1 adet daha hiç kullanmadığım Denizbank kredi kartım var. Bunu iptal ettirsem kapattırsam para alırlar mı bilgisi olan var mı ? Daha hiç şifresini falan açtırnadım 6 senedir üzerime tanımlı ama ben kartı kırıp attım
    180 gün hareket görmeyen karttan aidat alamazlar

• Sağolasın hocam müşteri hizmetlerini arayıp iptalini sağlayacağım

• Tasyaka T kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz merakla

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 500 küsür harcamama rağmen sadece 55 tl yatırılmış.Neden 200 tl değil,anlamadım gitti.

• Bugün sabah SMS geldi aidat iadesi yattı 255 TL...

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yol izlediniz hocam

• kalilinux kullanıcısına yanıt

İlk önce aradım aidat gelmiş iptalini istiyorum dedim kayıt oluşturdu. 2 saat sonra denizbank aradı telesekreter konustu iade yapamıyoruz dedi. Bende şikayetvara yazmıştım. Bugün mesaj geldi iade tutarınız kartınıza iade edilmiştir diye. Şikayetvarda hazır yazılar var insanların yazdığı sadece kart numarası ve miktarı değiştirdim şikayet oluşturdum. Benim anladığım şikayetvara yazınca kesin iade ediyorlar ertesi gün SMS ile iade gerçekleşiyor..

• exponent kullanıcısına yanıt

255 tl aidatı duyunca müşteri hizmetlerine başvuruyu iptal ettim. 300 tl için gereksiz kasmaya gerek yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: cheem

255 tl aidatı duyunca müşteri hizmetlerine başvuruyu iptal ettim. 300 tl için gereksiz kasmaya gerek yok bence

İndiriminizi alın sonrasında net karta başvurup kapatın aidat hemen gelmiyor bana 6. ekstrede gelmişti aidat ama 3 ay 100 TL harcamaya aidatı da aldım

• Birinci aydan sonra yansıyabilir dedikten sonra riske girmeye gerek yok... Net değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: cheem

Birinci aydan sonra yansıyabilir dedikten sonra riske girmeye gerek yok... Net değiller.
    İlk aidatı mutlaka iade ediyorlar gerek bankalar birliği yolu ile gerek şikayetvar yolu ile gerekse de bankayı arayarak iade alırsınız ama siz bilirsiniz tabii ki

• Mart ayında başvurup ilk 200tl iadesini alan oldumu? En geç bu gun yatması gerekmiyormuydu?

• Ayduyd123 kullanıcısına yanıt

Ben mart 23 de hesabı kullanmaya başladım ve 200 tl iadem yattı. kaptanın görevlerinden 50tl de aldım. toplam hacamam 3000tl civarı oldu.

• Arkadaşlar kart yıllık ücreti ile ilgili aklında soru olanlar için yazıyorum

Denizbank black kartını aldıktan 6 ay sonra 389.5 TL kart aidatı yansıtıldı. Aradım iadesini talep ettim. 2 gün sonra dönüş yapıldı ve kabul edilmedi.

Ardından Şikayetvara yazdım zaten hazır bir şablon var 3 4 kısmı değiştirip şikayeti oluşturuyorsunuz. Şikayeti oluşturduktan 2 saat sonra kart yıllık ücreti tarafıma iade edildi.

• Net kartta kaptanın görevleri oluyor mu

• lider06 kullanıcısına yanıt

sanal kart acsana hocam hemen kampanya orada gozukuyor sanaldan islem yapinca kampanyaya kayıt olup faydalanılır galiba

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.