Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi sitesinden yaptım. Olmuyorsa başka bir tarayıcıyı veya başka bir cihazı kullanabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • extremi incelerken gördüm nisan ayına kart aidatı yansıyacak yazıyordu bilginize,

200tl iadem yattı ama 200tl puanım yatmadı kampanyaya katılamamıstım bende cıkmadıgından bugün arıyacagım ama ümidim yok.

• Aralık ayı indirimi yansımadı, ilk beş iş günü içinde yansıyordu, iki ay indirim aldım, Aralık üçüncü indirim olacaktı olmadı, sizlere indirimler yansıdı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya devam ediyor.

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl
    Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tlwww.denizbank.com
    600 TL'ye Varan İndirim Fırsatı! | Bonus Kart Kampanyaları | Kampanyalar | DenizBank | Hayat Deniz'de Güzel!
    https://www.denizbank.com/kampanya/bonus-kart-kampanyalari/600-tl-ye-varan-indirim-firsati-2021-40892
  • Aidat varmış diye iptal etmek istedim 12 ay kartı kapatmama sözüne kart aidatı almayacaklar.

• Ben deniz kartım mobil uygulamasından başvurdum kredi kartına. Kartı bugün teslim aldım. Deniz kartım uygulamasında sözünüze ödül kısmına baktığımda 3 ay 100 TL harcamaya 75 bonus var bir de 6 ay 100 TL harcamaya 6 ay sözünüze ücret muafiyeti var. Bunların hangisini yapmak daha mantıklıdır arkadaşlar bilgisi ve tecrübesi olanlar yardım edebilir mi? Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl

• Ben 3 ay 100 liraya 75 bonus almıştım, çünkü 200 iadeler bitince kapattıracağım kartı, kart ücreti yansımamış olacak zaten

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, söylediğin mantıklı aslında. Bende 3 ay 200 TL indirim için başvurmuştum

• Bende bu kampanya nedeniyle ögrenci Dsarj kredi kartı aldım. Online yemek, market siparişleri, fatura ve TL yüklemelerinde iade veriliyor mu deneyen var mı acaba?

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun zaman olmuş ama cüzdana attıktan sonra indirim yansıdı mı?

• SquidGame kullanıcısına yanıt
    Bana hiç indirim vermediler. Kartıma yansımadı yani. Başka alışverişlerim de olmasına rağmen. Ben de kartı kapattırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmediniz mi

• SquidGame kullanıcısına yanıt
    Geçmiştim. Kampanyadan haberleri yokmuş gibi konuştular. Bunlarla uğraşılmaz dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karta 180 küsür aidat gelmiş. Var mıdır çaresi?

• Bugün saat 12:10'da böyle bir SMS geldi ama hiçbir yerde bulamıyorum kampanyayı. Bilgisi olan var mı?

DenizKartim'dan tam 110 TL Bonus! Hemen DenizKartim'a giris yapin, En Uzun Gece'ye ozel kampanyaya katilin, sanal kartinizla harcama yapin ve bonus kazanma sansini kacirmayin. SMS iptali icin IPTAL SMS yazip 6292'ye gonderin. MERSIS:0292008449600341 B001

• Funk Wizard F kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/denizbank-sanal-kart-1100-110-21-aralik--151500135

• Ağustos -Eylül-ekim döneminde yararlanıp kasımda kapatmıştık şimdi Aralık Da yine aldım acaba 600 TL yine indirim kaxanabilrimyim bilen var mı deneyen oldu mu?

• lord0909 kullanıcısına yanıt
    • Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir. Kampanya döneminde kartını kapatıp yeni kart alınması durumunda kampanyaya dahil olunamaz.
  • Arkadaşlar moneypay /param ödemesi yapıp e ticaret kabul edilen var mı acaba? Ödemem çok yüklü oldu bu ay deneme yanılma yapmak istemiyorum. Bilen rica etsem söyleyebilir mi?

• Bu indirim gelip gelmediğinizi ekstre kesilince öğrenebiliriz dimi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.