Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben paypaldan 1400 tl çektirdim tek seferde. Öyle bir limitten haberim yoktu ve sorunsuz çekti. Bu 300 tl öncedendi heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword88 -- 5 Haziran 2015; 20:44:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sword88 S kullanıcısına yanıt
    Paypal daki 300 lira yüklemek ve para çekmek için var, harcama için limit yok sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

Denizbank'ın Klon Ödeme ve İletişim A.Ş. ile ortaklaşa sunduğu Paybyme markalı ön ödemeli kartın tek seferlik işlem limiti daha düne kadar 490 TL iken öncesinden hiçbir bildirim yapılmadan bugün itibarıyla 50 TL'ye indirilmiştir. Denizbank ve ilgili firma böylelikle önceki limite güvenerek bu karta binlerce TL yatıran biz müşterileri resmen aptal yerine koymuş ve bakiyelerimizin üzerine yatmaya kalkışmıştır. Binlerce müşteri mağdur edilmiştir. Konunun araştırılarak mağduriyetimizin giderilmesini arz ederiz.

3 mayıs çarşamba günü 300 tl harcama yapmıştım bu kart ile.50 tl limiti dün veya bugün gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 5 Haziran 2015; 21:09:21 >
  • Saçmalığa bak hele.
    50 tl limit olayını denemek için Migros ta alışveriş tutarını bölüp önce 49 tl çektirdim, çekti. Sonra kalan 50 tl üzeri tutarı çektirmeye çalıştım ama çekilemedi karttan.
    Saçmalığın daniskası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 5 Haziran 2015; 21:20:43 >
  • sword88 S kullanıcısına yanıt
    Siz ne zaman yaptiniz islemi acaba. Eger oluyorsa tek seferde paypal ile bitirip karti cope atmak en mantiklisi

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Saçmalığa bak hele.
    50 tl limit olayını denemek için Migros ta alışveriş tutarını bölüp önce 49 tl çektirdim, çekti. Sonra kalan 50 tl üzeri tutarı çektirmeye çalıştım ama çekilemedi karttan.
    Saçmalığın daniskası.

Peki 2.defa 49 veya 50 TL denemesi yapabilme imkanınız varsa deneyebilir misiniz sonra ki alışverişte?

• coolman7 C kullanıcısına yanıt

• Sanırım bu şartlar altında bir defa 50 lira üstü alışverişte red cevabı gelince o gün kartı işleme kapatıyor.

Bugün ilk işlemi 50 lira altı olup red cevabı alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Sanırım bu şartlar altında bir defa 50 lira üstü alışverişte red cevabı gelince o gün kartı işleme kapatıyor.

Bugün ilk işlemi 50 lira altı olup red cevabı alan var mı?

50 TL de harcama yapılıyor mu yoksa 49 TL mi yapmak gerekiyor şaka gibi ya hu içinde ki bakiye bitince kart çöpe gidecek.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    aynen. bu kadar kendi ayağına sıkan bir firma görmedim hayatımda. resmen ben batmak istiyorum diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Deneme için yaptığım 78 kuruşluk (0.78 TL) harcamayı bile reddetti bugün

Öncesinde herhangi bir harcama yaptınız mı?Harcama yaptığınız pos cihazı yazar kasa pos mudur?

Bugün denenen ilk harcama idi ve yazar kasa pos değil Mudo'da ki ortak pos'lardan biriydi. Daha sonra bir kaç yerde de denedim 40 ve 100 TL olarak, hepsini reddetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilimveEdebiyat -- 5 Haziran 2015; 23:30:47 >
  • BilimveEdebiyat kullanıcısına yanıt
    Kişi bazlı veya kart bazlı mı bu red olayı. Bazıları alışveriş yapiyor bazıları yapamıyor. Kural nedir burda?

• biraz önce migrosta ilk işlemi 49 lira olarak denedim yine onaylamadı. 40 ve 30 lirada denedim ama yine reddetti
  • Aynen bende kullanmadim
    Sorun genel galiba.

• Şuan her ne yapmaya çalışıyorlarsa Kartın kullanımını etkiliyor sistem oturana kadar beklemek lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    Bu kötü oldu. Çağrı merkezi de cevap vermiyor.

• Bu kartın ne espirisi var biri açıklarmı konu içeriğinde pek bir bilgi yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Bu kartın ne espirisi var biri açıklarmı konu içeriğinde pek bir bilgi yok?

Kartlardan bu karta para yukleyince alisveris yapilmis gibi puan vs. kazaniliyorduki kart bitti artik

• quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Bu kartın ne espirisi var biri açıklarmı konu içeriğinde pek bir bilgi yok?

Kartlardan bu karta para yukleyince alisveris yapilmis gibi puan vs. kazaniliyorduki kart bitti artik

Cok puan kazanimi oluyormuydu iyi firsat gibiymis kacirdik

• İçerideki paraların üzerine yatmaya kalkmazlar umarım. İçerideki parayı bir an once harcamak lazım.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.