Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.536
Cevap
179
Favori
320.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nerden ödeyeceğiz peki faturaları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Paycell devam. Fastpaydan tosladan daha insaflı, kampanyalarıda var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fastpay'i arıyorum Denizbank çıkıyor, Fastpay üzerinden aldığım kod yanlış diyor satıcıya da ulaşamadım yardımcı olun diyorum bana kayıt alıp sonrasında mesaj atıyorlar satıcıya ulaşın diye. Hiç acımayın ne sorun yaşıyorsanız direkt şikayet edin BDDK'ya, THH'ye.

• Bilmem :(

• 2 senedir kullanıyordum bugün bende kapattım,elveda A101 çalışanlarına QR kodu öğreten uygulama 👋🏻

• Komisyonsuz-ücretsiz fatura ödeme için enpara ve benzerleri dışında bildiğim akbank ve işbankın vadesiz hesaplarından fatura ödemede ücret alınmıyor. Harcama hedeflerini buradan halletmek için kullanıyorsanız şu an garanti kampanyalarına fastpayi dahil etmiyor, diğerleri yapar yakında herhalde.

• AsalSayı11 kullanıcısına yanıt

Pardon nasıl kapattığınızı öğrenebilir miyim? Ben de kapatmayı düşünüyorum! BU uygulama bundan sonra kullanılmaz!

• 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleriyle kapattım 08507377777

• quote:

Orijinalden alıntı: 4.5.6

Pardon nasıl kapattığınızı öğrenebilir miyim? Ben de kapatmayı düşünüyorum! BU uygulama bundan sonra kullanılmaz!

Zaten bu ay yenilecek yenilendiği zaman tekrar kayıt olmak için bilgilerinizi girmez iseniz Fastpay ile ilişkiniz bitiyor

• Tam tarih belli mi acaba bugün uygulamaya girmeye çalıştığımda önce telefon numaramı ardından şifremi girmemi istedi sonra telefona onay SMS'i geldi, güvenlik kontrollerini yapıyorum diye uyarı çıktı sonra da telefon WIFI ile bağlı olduğu için hata verdi, mobil veriyi açmamı istedi, ben de daha sonra uğraşmadım. Sitesindeki duyuruda Haziran 2022 tarihinden itibaren diyor tam bir tarih de vermemiş emin olamadım!

Bilgilendirme Metni (fastpay.com.tr)

Duyuruda ''Haziran 2022 tarihinden itibaren;

fastPay’i kullanmaya devam etmek istersen; yenilenen fastPay uygulamasını, uygulama marketlerinden yükleyip, giriş ve kayıt işlemlerini tamamlarsan...'' diyor bu açıklamaya göre yeni bir fastPay uygulaması çıkması lazım!

• Arkadaşlar şimdi anladığım kadarıyla hesabı kapatsak da oluyor kapatmadan da oluyor. Aşırı uzun ve yorucu bir mesai sonrası algım biraz düşük kusura bakmayın o yüzden soruyorum kapatmanın ya da diğer seçeneğin farkı var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

Kapatmak istiyorsanız arayıp kapattırın MH üzerinden..diğer türlü kapanmaz,pasife düşer sadece..ki onda da inaktiflik ücreti vs..gelirse hoş olmaz..

• Bir üyelik için aradım kapattık dediler. Diğer numara için aradığımda önce buradan yapamıyoruz dedi sonra kapandı giriş yapamazsınız dedi. Telefonu kapattıktan sonra denedim uygulamaya giriş yapıyor. Dikkat edin isterseniz.

• quote:

Tam tarih belli mi acaba bugün uygulamaya girmeye çalıştığımda önce telefon numaramı ardından şifremi girmemi istedi sonra telefona onay SMS'i geldi, güvenlik kontrollerini yapıyorum diye uyarı çıktı sonra da telefon WIFI ile bağlı olduğu için hata verdi, mobil veriyi açmamı istedi, ben de daha sonra uğraşmadım. Sitesindeki duyuruda Haziran 2022 tarihinden itibaren diyor tam bir tarih de vermemiş emin olamadım!

Bilgilendirme Metni (fastpay.com.tr)

Duyuruda ''Haziran 2022 tarihinden itibaren;

fastPay’i kullanmaya devam etmek istersen; yenilenen fastPay uygulamasını, uygulama marketlerinden yükleyip, giriş ve kayıt işlemlerini tamamlarsan...'' diyor bu açıklamaya göre yeni bir fastPay uygulaması çıkması lazım!

15 Haziran şeklinde SMS gelmişti şimdi baktım Haziran 2022 olarak revize etmişler

• righteous@ kullanıcısına yanıt

İnaktif ücreti hiç aklıma gelmemişti. Çoğu alıyor artı bu İnaktif kalma ücreti yasal mı acaba? Arayıp kapatayım en iyisi.

• righteous@ kullanıcısına yanıt

Ziraat vadesiz hesapla ödeyebilirsiniz

• Bilemiyorum biraz alelaceleye getirilmiş gibi ne olduğu tam belli değil, yeni bir uygulama mı çıkacak? Eski müşteriler hesabını kapamak için ne yapacak doğru düzgün bir açıklama yok! Millet ileriye gider bunlar geriye? Daha önce almadıkları para transferinden komisyon almak, daha önce yine almadığı hesaba karttan para göndermekten komisyon almak akıl karı işler değil! İşimiz yoksa sözde ''dijital'' cüzdanımıza ücretsiz para göndermek için ATM'ye gitmemiz gerekecek! Bir de tosla'dan sonra bu inaktiflik meselesi çıktı! Yasal olduğunu hiç düşünmüyorum en kısa sürede BDDK'ya şikayet etmek gerek! Ne demek ya hiçbir işlem yapmayan müşterinin sana ne zararı, ne külfeti var da inaktiflik ücreti adı altında ücret talep ediyorsun!

• Sormayı ayıp olmazsa ne için kapatıyorsunuz? Benim kaçırdığım bir şey mı oldu?

• quote:

Bilemiyorum biraz alelaceleye getirilmiş gibi ne olduğu tam belli değil, yeni bir uygulama mı çıkacak? Eski müşteriler hesabını kapamak için ne yapacak doğru düzgün bir açıklama yok! Millet ileriye gider bunlar geriye? Daha önce almadıkları para transferinden komisyon almak, daha önce yine almadığı hesaba karttan para göndermekten komisyon almak akıl karı işler değil! İşimiz yoksa sözde ''dijital'' cüzdanımıza ücretsiz para göndermek için ATM'ye gitmemiz gerekecek! Bir de tosla'dan sonra bu inaktiflik meselesi çıktı! Yasal olduğunu hiç düşünmüyorum en kısa sürede BDDK'ya şikayet etmek gerek! Ne demek ya hiçbir işlem yapmayan müşterinin sana ne zararı, ne külfeti var da inaktiflik ücreti adı altında ücret talep ediyorsun!

Aynen öyle şu takas komisyon ücreti geldi sırasıyla hepsi almaya başladı

• AsalSayı11 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler bende simdi arayarak iptalini sagladim.cok isimizi gordu fastpay oncu uygulamaydi.omru buraya kadarmış 😊

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.