Şimdi Ara

Deniz Bonus'ta Otomatik Fatura Talimatı verenlere tam 100 TL Bonus!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
9
Favori
4.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deniz Bonus'ta Otomatik Fatura Talimatı verenlere tam 100 TL Bonus!
    31 Mart'a kadar Internet veya Mobil Bankacılık üzerinden vereceğiniz her talimata 20 TL toplamda 100 TL Bonus. Katılmak için hemen FATURA yazıp 3280'e gönderin!

01.03.2017- 31.03.2017 tarihleri arasında AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden, Kredi Kartı ile Otomatik Fatura Ödeme talimatı veren müşterilerimiz bonus ile ödüllendirilecektir.
    Kredi kartı ile verilen Cep Telefonu, Elektrik, Su, Doğalgaz, Ev Telefonu, İnternet ve Televizyon faturaları otomatik ödeme talimatları için geçerlidir.
    Ödül kazanım için, müşterilerimizin SMS ile kampanyaya katılım yaparak Mart ayı içerisinde otomatik ödeme talimatı başvurusunda bulunması gerekmektedir.
    Kampanya boyunca verilen talimatların 01.09.2017 tarihine kadar geçerli olma şartı aranacaktır.
    Fatura başına 20, toplamda 100 TL bonus puan kazanılabilecektir.
    Bir müşteri maksimum 100 TL bonus puan kazanabilir.
    Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimizin bonus yüklemesi gerçekleştirilecektir. Katılım için “FATURA” yazıp 3280'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 07.04.2017 tarihinde yüklenecek olup, 28.04.2017' ye kadar geçerli olacaktır.
    Kampanyaya, Tarım, İşletme, Business gibi ticari kartlar ve net kartlar dahil değildir.
    Talimatlarınızı İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık aracılığıyla verebilirsiniz.
    Kampanya müşteri bazlıdır.
    DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341
    DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Her türlü bilgi için 4440800
    Katılım SMS'i ilgili operatörün 1 SMS maliyetidir.
    DenizBank'tan kampanya ve fırsatlar ile ilgili bildirim almamak için almamak için IPTAL SMS yazıp 3280'e gönderin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cepteteb 3 e 50 bı 60 verıyor. Benim işime yaramaz

• Bugün denizbankın uzun numarasına mesaj attım. Kampanyamız sona ermiştir diye mesaj geldi. Deneyenler bilgi verebilir mi?
  • DEGERLI MUSTERIMIZ KAMPANYAMIZ SONA ERMISTIR. ILGINIZE TESEKKUR EDERIZ. B002

Bana da bu cevap geldi.

• fenolog kullanıcısına yanıt
    60 nereden geliyor , 50 değil mi o ? ayrıca o kampanyaya 1 kez katılabiliyorsun diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

60 nereden geliyor , 50 değil mi o ? ayrıca o kampanyaya 1 kez katılabiliyorsun diye biliyorum

Bu kampanyada 3 e 60 puan veriyor demek istemis

• arayıp sordum öyle bir kampanyamız yok dediler.
  • Dün sayfasında yoktu bugün eklenmiş...

Muhtemel bilgileri yok

• Faiz komisyon masraf falan var mı?

• mkaydi M kullanıcısına yanıt
    Fatura başı 20 diyor. Deniz bonusum olmadığı için birde 3 faturam olduğundan benim işime yaramaz demiştim. Cepteteb 3 fatura 50 tl veriyor. 60 olmasada gayet iyi bana göre. Tabi aceleye yaZınca tam anlaşılır olmamış

• Önce sms atıp sonra internet Bankacılığından talimat mı vereceğiz yoksa önce talimat verip sonra sms atıp kampanyaya mı katılacağız? Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilayturk

Önce sms atıp sonra internet Bankacılığından talimat mı vereceğiz yoksa önce talimat verip sonra sms atıp kampanyaya mı katılacağız? Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Önce mesaj. Ama mesajhata veriyor. Müşteri ghizmetlerini aramayı düşünüyorum

• hesaba verilse niye kabul etmiyo ki dangozbank
    akbank her konuda can
  • Fatura ödemeleri için ücret keser mi acaba denizbank?Bununla ilgili bir açıklama yok ama yine de belli olmaz bunların işi?

• İptal edip tekrar versek kampanyadan yararlanır mıyız? Bir engel göremedim şartlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

İptal edip tekrar versek kampanyadan yararlanır mıyız? Bir engel göremedim şartlarda.

Ben de iptal edip yeniden talimat vermeyi dusundum;ancak onceki verdigim talimatta 31 marta kadar cikmama sözü var malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartına talimat yok, çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Kredi kartına talimat yok, çok saçma.

Talimat sadece kredi kartina hocam

• Pigletx P kullanıcısına yanıt
    Fatura talimatı vermek istediğimde hesabınız yok diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Fatura talimatı vermek istediğimde hesabınız yok diyor.

geçen buna benzer bir kampanya vardı.müşteri hizmetlerini aradım.sadece kredi kartı olması yetmiyor banka hesabınızın da olması gerekiyormuş.benim ise sadece kredi akrtım var.o yüzden yararlanamamıştım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.