Şimdi Ara

Deniz bitti: Kredi borçlarını ödeyemeyen kripto madencilerine haciz gelmeye başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
8.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kesinlikle katılıyorum. Burada Bitcoin ve Ethereum'a (diğer coinlerin çoğu batacak bence) burun kıvırıp laf edenler önümüzdeki dönemlerde nasıl alabilirim diye yanıp tutuşacak.

• yc#1 kullanıcısına yanıt

Bir de 92 süper teknoloji uzmanı beğenmiş. BTC madenciliğinin, ekran kartı ile alakası yok. Şu teknoloji çağında, bu tip bir mesaj ve böylesine yüksek beğeni, takdir edilesi derecede üzücü. Aynen devam.

• fendur kullanıcısına yanıt

Başa geçersen yasakla sen. Bol bol kağıt para basar, enflasyonu coşturursun. Ne güzel kafalarınız var gerçekten. Tertemiz ve pürüzsüz.

• Habere bak adam borc almis odeyememis ne alakasi var kriptoyla yok param yok ekran kartim var onu alla

Bitcoin is king

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para kazanmanın altın kuralı herkes bir şeye yoneldiyse oradan kaçarak uzaklaşacaksın
    En son teyzelerin altın günlerinde bitcoin konuşuluyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedava peynir fare kapanında olur.

• Maddi karşılığı olmayan bir şeyin bu kadar değer kazanması anormaldi, bu yaşananlar normal. Tükettikleri elektrik, doğaya verdikleri zarar, kullandıkları donanımları bu gözü aç fırsatçılar yüzünden astronomik fiyatlara almak zorunda kalan normal kullanıcılar açısından bakınca da, iyi olmuş, çokta güzel iyi olmuş, daha beter olsunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 7 Aralık 2022; 10:36:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt

oynamaya ekran kartı bulamadık yıllardır uygun fiyata.

• İdrak İstimlak kullanıcısına yanıt
    Amin.

• TechVET kullanıcısına yanıt

Hala kağıt para basıldığını zanneden kriptocu gençlik LOL. Bu arada evet kripto şeylerinin de enflasyonu olduğunu bilemeyecek kadar da bilgili. Maaşallah ya. Kafalar bir milyon. Luna da, FTX de olanlar ne oluyor acaba? Boşuna para basma olmuyor mu? Stabil koinler ne acaba? Arkasında hangi ülke varlığı var? Banknot un ne olduğunu biliyor musun acaba? Oooo bu cahillikle daha çok tokat yersiniz siz? Bi de enflasyon dersi veriyor bana.

• Furkeyi F kullanıcısına yanıt

Hisse senedi ile alakası yok.

Nvdia veya ford hissesi almak ile herhangi bir coin almak aynı şey mi ya..

• fendur kullanıcısına yanıt

Yaşım 48. Finans diye yerim seni ben. Kağıt parayı para olarak basıldığını düşünmüyoruz herhalde. 8.000'den fazla coin/token var. %99'u çöp. Arkasında ülke varlığı olması bir şey ifade etmiyor. Olsaydı, ekonomi yüzünden savaşlar çıkmazdı. Birçok coin/tokenda ciddi enflasyon var. Deflasyonist olan da var, ETH gibi. Luna ve FTX'de olanların, Amerika ya da Türkiye'de olanlardan hiç bir farkı yok. Onlar da çöp.

Öyle cahillik falan diye konuşma, konuşma organını dikkatli kullan. Tabi yeri değişmediyse.

Ekleme: Finans sisteminden yasaklanma olayına karşı attım ben sana mesajımı. Mevzu aşırı kredilendirme ise, Dot com balonu, Mortgage krizi gibi bütün Dünya'yı etkileyen finansal hataların hepsi, aşırı kredilendirme ile olmuştur. Son 1 senede kripto'da yaşananlar, Dünya finans sistemini taklit etmesinden dolayıdır. Bilgisizliğin buradan kaynaklanıyor. 2 Dünya savaşı çıkaran, Dünya'yı her 10 senede bir finansal krize sürükleyen finansal sistemin yasaklanması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechVET -- 7 Aralık 2022; 23:7:22 >

• m_yilmazefe kullanıcısına yanıt

Neye göre bitecek bizi engin bilginizle bilgilendirir misiniz?

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Aynı

• DeepestSea kullanıcısına yanıt

Hangi verilere dayanarak bunu söylüyorsunuz ?

• Şu sıra tamda coin toplama zamanıdır.

Buradaki ekran kartından yorum çıkartanlara bakmayın yatırımcı kafasıyla bakın. Şu sıralar yatırım yapılır, düştükçe daha da alınır. Buradakilerin çoğu iddaa oynar gibi yatırım yapılacağını zannediyor. Bende kardan zarardayım yalan yok ama düştükçe daha da eth alıyorum.

Bu arada Abd borsalarında da çok güzel dipten alım fırsatı veren hisseler de var. Düşmeye devam eder mi edebilir düştükçe almaya devam. Savaş, faiz falan elbet düzelecek.

• Kumbaradan da TL biriktirmeye devam et  

• Yalan yok 2 sene al sat yaparak çok güzel ekmeğini yedim ama hiç bir zaman açgözlülük yapmadım ne beni batıracak neden aşırı zengin edecek miktarları basmadım ve son kalan 2k paramı da hiç bir coine basmadan çektim, hiç zarar etmedim akıllı davrandım, evet şu an coin piyasası bir felaket resmen özellikle ftx fena balta vurdu ama her sene battı balon patladı dediler buna hiç inanmıyorum belki 3 belki 5 belkide 10 sene sonra çok dipten alıp köşeye btc eth atanlar zamanı geldiğinde çok güzel ekmeğini yiyecektir.

• Sıkışan varsa piyasanın altına yüksek seviye ekran kartlarınızı alabilirim. Antminer'larınızı da değerlendirebilirim. Kucağa düştüyseniz dm'den mesaj atın öldürerek alayım ürünlerinizi.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Kahvehanedeki Necati Dayısı söylemiştir. Çarpım tablosunu bilmeyen adamlar, akıl vermeye kalkıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.