Şimdi Ara

DENEME İLANI Asus ROG Strix GTX 980Ti OC Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 DENEME İLANI Asus ROG Strix GTX 980Ti OC Edition
    Merhaba değerli arkadaşlar,

Açıkçası bu ilanı deneme amaçlı açtım.
    Uzun zamandır ekran kartı satılan forum sitelerini ve sahibinden gibi siteleri takip ediyorum.
    Nedense ekran kartı fiyatları ederinden çok daha yüksek fiyatlara satılmaya çalışıyor.

2016'dan beri kullandığım Asus ROG Strix GTX 980Ti OC Edition ekran kartımı satıp veya takaslayıp daha yüksek bir modele geçiş yapma düşüncem var.
    144 Hz monitörde oyunları hala ultrada yüksek FPS'lerle oynatabilen çok iyi bir kart.

Dürüst olmak gerekirse bu ekran kartımı sizce ne kadar satabilirim veya takaslayarak GTX 1080 veya üzerini alabilirim?

Sizin düşüncelerinizi bir alayım, düşünüp değerlendireyim olmazsa tüm bilgisayarım için de size satış fiyatı fikrinizi sormak isterim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Manisa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu konunun yeri burası değil. Burası 2. el, fiyat yazmak zorunludur.
  • Bitmediniz ya, işine geliyorsa al. Gelmiyorsa alma. 2. El arabalar da sıfır fiyata satılıyor. Geri zekalı olmayıp almayacaksın. Her gün şikayet konusu 2.el bölümünde. Bırakın şu sayfanın yakasını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1070 ayarında ve daha eski bir kart olduğunu göz önüne alırsak 1300tl civarı bence gideri var.
  • Şu korona dan önce bu iki kartın arasında yaklaşık 800-900 TL fark vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ona göre takasta pay biçin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar GTX 1070Ti veya 1080 ile takas yapabilir miyim sizce?

• cellat87 kullanıcısına yanıt
    ROG Strix GTX 1070 modelleri şuanda 2000 TL'den aşağı satılmıyor.
    Bu kartın da GTX 1070 ile arasında bir fark yok maksimum 3-4 FPS oynar.
    o yüzden 1200 - 1300 TL gibi komik rakamlara satmayı düşünmüyorum, çok zarar ederim.
    Bu kartı normal 980Ti'larla karıştırmayın. Bu kartın rakibi EVGA GTX 980Ti FTW veya Classified'dır.

• Geçen sene nisan'sa msi 1080 ti Gaming X , full kutu garantili 1.500 den 2 adet satmıştım.Sen hesap et.

• quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

1070 ayarında ve daha eski bir kart olduğunu göz önüne alırsak 1300tl civarı bence gideri var.
    ROG Strix GTX 1070 modelleri şuanda 2000 TL'den aşağı satılmıyor.
    Bu kartın da GTX 1070 ile arasında bir fark yok maksimum 3-4 FPS oynar.
    o yüzden 1200 - 1300 TL gibi komik rakamlara satmayı düşünmüyorum, çok zarar ederim.
    Bu kartı normal 980Ti'larla karıştırmayın. Bu kartın rakibi EVGA GTX 980Ti FTW veya Classified'dır.

• quote:

Orijinalden alıntı: akinozkan1987

Geçen sene nisan'sa msi 1080 ti Gaming X , full kutu garantili 1.500 den 2 adet satmıştım.Sen hesap et.
    Keşke bana denk gelseydin hemen alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hilmi hoca

Keşke bana denk gelseydin hemen alırdım.

Alıntıları Göster
    O zaman için normaldi fiyatı ortalama 1.600 falandı.
    Şöyle anlatayım R25 yamaha diye bir motor var geçen sene yine nisanda 27'ye 2019 modeli siyah almıştım.Şuan 2020 modeli 38 , ben 2019 u 2.ele koysam 33 civarı.Piyasa hiç iyi değil.

• quote:

Geçen sene nisan'sa msi 1080 ti Gaming X , full kutu garantili 1.500 den 2 adet satmıştım.Sen hesap et.
    Şuanda hangi ekran kartını kullanıyorsun?

• hilmi hoca kullanıcısına yanıt
    Pascal Titan X

• quote:

Pascal Titan X
    Bir de Titan V diye bir model vardı.
    O daha mı farklı bir model?

• quote:

Orijinalden alıntı: hilmi hoca

Bir de Titan V diye bir model vardı.
    O daha mı farklı bir model?

Alıntıları Göster
    Pascal Titan X 2015 Titan V ise 2017 de çıkan bir gpu.Multi rendering , texture gibi bir çok alanda Titan X'e göre %130 da kadar daha performanslı bir kart.

Oyun performansı ise 1080 Ti'dan çok daha iyi 2070 2080 ayarında.Çizim , gpu tabanlı render + oyuncular için biçilmez kaftan.

• quote:

Pascal Titan X 2015 Titan V ise 2017 de çıkan bir gpu.Multi rendering , texture gibi bir çok alanda Titan X'e göre %130 da kadar daha performanslı bir kart.

Oyun performansı ise 1080 Ti'dan çok daha iyi 2070 2080 ayarında.Çizim , gpu tabanlı render + oyuncular için biçilmez kaftan.

Alıntıları Göster
    Türkiye'ye geldi mi peki o kart?
    Yani Titan V?

• Üzülerek söylüyorum titan v rüyanda göreceğin bir kart benimde öyle bende titan x kullanıyorum titan v olsaydı çok tatlı olurdu ama cpu bazlı render alanlar için gpu hesaplaması konusunda 12gb bellekli titan x yine en mantıklı seçenek. Hele lumion filan kullanılıyorsa. Bu arada kartı satacağında haber edersen bir pazarlığa tutuşuruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 2 Haziran 2020; 14:46:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam en güzeli sen fiyatini yaz. bu sekil bos muhabbeten oteye gitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Üzülerek söylüyorum titan v rüyanda göreceğin bir kart benimde öyle bende titan x kullanıyorum titan v olsaydı çok tatlı olurdu ama cpu bazlı render alanlar için gpu hesaplaması konusunda 12gb bellekli titan x yine en mantıklı seçenek. Hele lumion filan kullanılıyorsa. Bu arada kartı satacağında haber edersen bir pazarlığa tutuşuruz.
    Türkiye'de o kart olsaydı benim için rüya değil gerçek olurdu, sen rahat ol.

• Piyasa şuanda bu durumda o yüzden son değerlendirmemi yapıp bir fiyat vericem.
    Ama çok düşük bir fiyat koymayı düşünmüyorum, alan olmazsa da kendim kullanırım veya da bilgisayarımı komple satma düşüncesine giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmi hoca -- 2 Haziran 2020; 19:57:37 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.