Şimdi Ara

DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.408
Cevap
50
Favori
91.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ekledim  

• barskoc kullanıcısına yanıt
    Hocam benim karakterim 34. Seviyede kaldı uzun süredir oynamadım ama isterseniz yardım edebilirim edebileceğim kadarıyla seviyemin. PS3 zamanında bitirmiştim oyunu da daha ps5 sürümünü bitiremedim.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bir Boss a 3-5 kişi girişebiliyor muyuz
  • massiv a kullanıcısına yanıt
    3 kişi girilebiliyor toplamda bossa. Normalde çoklu oyuncu 4 kişilik. 3 kişi birlik olup dünyada yaratıkları kesebiliyor. 4.kişi ise istila edebiliyor. Kısacası bir veya iki kişi yardıma geldiğinde oyuncu bulursa rakip oyuncu kesin geliyor.
  • Yokmu oynayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

Yokmu oynayan
    Oyunun sonuna geldim 2-3 gün önce. Souls hastası olarak platinlemeden bırakamam ona uğraşıyorum

Mecburen NG+ a geçeceğim öncesindeki hazırlıkları tamamlıyorum. Tanrı Ejderhayı yumruklayarak öldürme kupasını kaçırmışım
  • Deathbringer kullanıcısına yanıt
    Ben 7 kez bitirdim oyunu Ng+ mecburen oynayacaksan aynı oyunu oynamadık herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi massiv a -- 17 Ağustos 2023; 17:39:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: massiv a

Ben 7 kez bitirdim oyunu Ng+ mecburen oynayacaksan aynı oyunu oynamadık herhalde
    Maşallah hocam o kadarı bana fazla Evet NG+ mecburi biliyorum
  • Pure White Character Tendency için yardım edebilecek var mı ? Invade bekliyorum gelen giden olmuyor, online oyuncu sayısı azalmış sanırım
  • Arkadaşlar Elden Ring'i güle oynaya bitirmiş biri olarak ölünce sıfırdan başlama mekaniği bana hiç uymadı. Çok zorlanıyorum. 2'nin 1'inde örümcek bossunda kaldım geçemiyorum. Oyuna ara verdim 1 ay olacak. Sizce geri dönsem mi yoksa diğer Dark Souls 1-3 'e mi yönelsem ?

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Hocam Emin Çıtak'ın Youtube'ta rehber videoları var istersen bi bak
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt

Hocam onun sayesinde Elden Ring'te rahat ettim zaten. Demon's Souls videolarını da izliyorum ama bilemedim.

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Ben de 2. boss'a giderken bir türlü düşmanları geçemiyordum. Köprüde resmen baraj kurmuşlar geçilmiyor bıraktım ben de
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt

Hocam ekle beni beraber ilerleyim.

psn: btrlp_ksrgl

• Merhabalar, oyunun pri hakkını satan olursa bana ulaşabilir mi acaba?
  • Dün başladım. 10 sene önce Ps3'te rezil frame rate değerleriyle nasıl bitirmişim hayret ettim. Abi oyun çok zor. Zorluğu da çok fazla mob olmasından kaynaklanıyor. Boletarya kapısını açmak için 10 sene önce saatlerce uğraşmıştım. Resmen aynı şeyi tekrar yaşıyorum. Travma gibi. Hem yol uzun hem de sayısız mob var. Gerçi fazla da üstelemedim bir kaç kez ölünce bırakıp God of War'a başladım ama şunu söyleyeceğim kısaca; en azından başlangıç kısımları çok zor.

Gerçi ben Flamelurker falan kesmiş adamım. Bir de on sene önce oyunu okçu olarak bitirmiştim. Büyücü açtım bu sefer, okçuya mı dönsem ne yapsam. 

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Ben de PS3'te bitireli çok olmuyor geçtiğimiz 1-2 sene içinde bitirmiştim ama bana daha kolay geldi PS3 versiyonu hem de 30 FPS olmasına rağmen.  

• Katze kullanıcısına yanıt

Muhtemelen oyledir. Ps3'te bu kadar zorlandigimiz hatirlamiyorum ki kolsuzdum o donemlerde ilk kez gamepad ile oyun oynuyordum.

• Arkadaşlar, DS 1,2,3 oynamış biri olarak bu oyun bana saç baş yolduruyor. 8 saat oynadım, daha anca kalkanlı mızraklı boss ve dev Knight boos larını kestim. Ayrıca bunlar boss falan değil ha. Çünkü ilk bölümde, köprüde bekleyen herif direk saplayıp tek vuruşta yatırıyor, tepki bile veremiyorum. Bu nasıl bir oyun dengesi be, insaf daha yeni başladık oyuna. Göz açtırmıyor, dakikada bir ölüyorum. Bu arada savaşçı olarak ilerliyorum, büyücü falan bunlar zevk vermiyor. Hırs da var tabi silemiyorum, işten gelince küfür kıyamet oyun zerre keyif almıyorum. Varsa yol gösterecek olan çok sevinirim. Üni zamanlarında vakit boldu çözüyordum ama belli yaştan sonra zor geliyor. Oyunda fov ayrı yok mu allah için daracık görüş alanı bunalttı...

Bir bölümde iskeletler var yuvarlana yuvarlana geliyorlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InhumanDesign -- 4 Ekim 2023; 16:13:59 >
  • InhumanDesign kullanıcısına yanıt

Köprüdeki mızraklı dediğiniz zaten seviye olarak yüksek hocam tekte alıyor, o kısma daha sonra gidin hiç uğraşmayın. Zorluk olarak Sekiro ile kapışabilecek seviyede bana göre, PS5 versiyonu saç baş yoldurdu başlarda şimdilik ara verdim souls oyunlarına. Örümcek takılıp bıraktım en son.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 4 Ekim 2023; 17:55:1 >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.