Şimdi Ara

'Demirci, Sword And Sandals' türü oyunlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen demirci gibi oyun arıyorum. O oyun çok zevkliydi, sıkılmadan baya bi oynadım. O tür bir oyun bilen paylaşırsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 27 Nisan 2010; 20:25:32 >

• Demirciyi bende sevdim güzel oyundu =)
    Renk Değiştiren Adamı Denemediysen Deneyebilirsin Onlarda Hoşuma Gitti
    Yada Samuray
  • Renk değiştiren adam gibi değil de, lvl atladıkça silahlar geliştirilebilecek vs. "Demirci, Swords And Sandals" gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soLd1er

demircinin linkini verir misin?
    Sword and Sandals güzel oyundu.

http://www.oyunkral.gen.tr/demirci.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Renk değiştiren adam gibi değil de, lvl atladıkça silahlar geliştirilebilecek vs. "Demirci, Swords And Sandals" gibi.

Commando 2'yi oynadın mı?
  • Oynamadım. İlerlemeli, bölüm atladıkça silah almalı bir oyun mu? Yani Swords And Sandals'a veya Demirci'ye benziyor mu
  • Sonny 2 var güzel oyundur
    tıkla
    indirmek istiyosan buraya tıkla bunu oynadım ama bunda 3. adam seçilmiyor org olmadıı icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 22 Aralık 2011; 9:22:53 >
  • Levelli derken, seviye atladıkça, veya para kazandıkça yeni özellikler, silahlar vs. açılsın. "Uçmayı Öğren", "Demirci", Swords and Sandals gibi.
  • tmm iste sonny2 levelli bölümler acilio skill fln acıon zevkli de
  • Sonny 2 acayip kasıldı, oynayamadım ne işte ne evde. Acayip sistem istiyor galiba. Ama oyun swords and sandal tarzına benziyor.
  • flash player ve java yüklüyse sorun olmaz

ayrıca bnm pc 5 yıllık o bile kalıdırıo yani sorun olmaz dediim gibi java yükle flash player yükle olmassa opera-firefoxla dene
  • Hepsinin son sürümü zaten yüklü, hem firefox kullanıyorum zaten. Hadi işyerindeki makine 192 ramli ve zayıf. Ama evde de zorlanması ilginç geldi bana. Detayları azaltma seçeneği kullandığım halde aşırı yavaş oyun.
  • bende de kasiyo oyun zaten tam ekran yapma kücült azck iste ne blim monitorun %50 si kadar yap tmmdır kasmas ozmn (bide oyunun optionstaki graphics i kapat yoksa cok kasar [kapatmaynca bende de kasio])
  • Mesajım bulunsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hutterfa15

sultan ı deniyebilirsin
    http://www.oyunkuzusu.com/turkce-oyun/sultan-oyunu/

Deniyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugi@

Demirciyi bende sevdim güzel oyundu =)
    Renk Değiştiren Adamı Denemediysen Deneyebilirsin Onlarda Hoşuma Gitti

evet bu oyunu şiddetle tavsiye ederim
  • °

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbult -- 11 Mayıs 2011; 18:15:29 >
  • Sultan ilginç gözüküyor.
  • Sultan Sonny 2 nin Türkçe olanı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.