Şimdi Ara

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
15
Favori
55.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2312HM siparişimi iptal ettiler stokta olmadığı için. Bazı sitelerde var gözüküyor ama arayınca yok diyorlar. Alabileceğim bir yer biliyor musunuz?
  • bende aynı sıkıntıyı sanalmarketim de yaşadım bugun
  • Ben sanalmarketim'den aldım ama sorun yaşamamıştım. Fazla öneride bulunduk heralde ki, kurutmuşuz stokları.

Benim konu hakkında bir teklifim var: Başlığın sonundaki "(11 kişiyiz ama şimdilik!!!)" ibaresinin kaldırılmasını teklif ediyorum. Zîrâ, bizim kullandığımız moitörler, forumdaki çoğu kullanıcının monitöründen kat kat iyidir. "Kemiyet mi, keyfiyet mi?" diye bir söz vardır. Belki sayıca fazla değiliz ama keyfiyet itibariyle çok ilerideyiz. Bu sebeple sayımızın az olmasının bir önemi yok...
  • evet verdikleri bilgiye göre 1-3 hafta içinde Dell Türkiye Distrubutor stoklarında olucakmış kurudu stoklar
  • Arkadaşlar ürünler en kısa sürede stoklara gelir. İngilizce olarak direk dell'e mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Veya Dell Türkiye distribütörlerine telefonla ulaşabilirsiniz. Birçok yetkili dağıtıcı mevcut. Sanalmarketim bir çok yere göre uygun fiyat ve kalite anlayışından ötürü çabuk satış yapan bir firma. Umarım bir an önce monitörlerinize kavuşursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Ben sanalmarketim'den aldım ama sorun yaşamamıştım. Fazla öneride bulunduk heralde ki, kurutmuşuz stokları.

Benim konu hakkında bir teklifim var: Başlığın sonundaki "(11 kişiyiz ama şimdilik!!!)" ibaresinin kaldırılmasını teklif ediyorum. Zîrâ, bizim kullandığımız moitörler, forumdaki çoğu kullanıcının monitöründen kat kat iyidir. "Kemiyet mi, keyfiyet mi?" diye bir söz vardır. Belki sayıca fazla değiliz ama keyfiyet itibariyle çok ilerideyiz. Bu sebeple sayımızın az olmasının bir önemi yok...

Haklısınız zaten bugün yarın kaldırırım diye koydum ibareyi belki katılım olur diye. Tam kalabalıklaşacağız derken stoklar eridi nazar değdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *INVICTUS* -- 27 Mart 2013; 20:54:18 >

• Benim monitöre değişim kararı çıktı, malum ben de bekliyecek gibiyim!!!!!!Malum stok yoksa değişim de bekliyecek demektir, ne şans!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: vdtkc

Benim monitöre değişim kararı çıktı, malum ben de bekliyecek gibiyim!!!!!!Malum stok yoksa değişim de bekliyecek demektir, ne şans!!!!!!

Neden değişim kararı çıktı? Ölü piksel filan mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce bahsettiğim konu beni çok rahatsız ediyordu.Bu nedenle başvurdum değişim kararı çıktı ama herhalde stoklarda sorun olduğu için bbeklemediğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 1 ay önce kadar sanalmarketim'den Dell U2713H aldım, hemen ardından H modeli stokta bitti ama h modelinden çok çok memnunum listeye eklerseniz sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsen19 -- 1 Nisan 2013; 18:06:30 >
  • 2713HM ve 2713H arasında hangi farklılıklar var? Ciddi bir fiyat farkıda mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: zGr.

2713HM ve 2713H arasında hangi farklılıklar var? Ciddi bir fiyat farkıda mevcut

http://www. oyun habercisi .com/2013/01/12/dell-u2713h-monitor-incelemesi/

burada 2711, 2713hm ve 2713h birbirinden ayırt eden özellikleri mevcut....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsen19 -- 2 Nisan 2013; 8:18:23 >
  • teşekkürler gayet faydalı bir link
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsen19

quote:

Orijinalden alıntı: zGr.

2713HM ve 2713H arasında hangi farklılıklar var? Ciddi bir fiyat farkıda mevcut

http://www. oyun habercisi .com/2013/01/12/dell-u2713h-monitor-incelemesi/

burada 2711, 2713hm ve 2713h birbirinden ayırt eden özellikleri mevcut....

güle güle kullanın monitörünüzü. Ayrıca Türkçe olarak inceleme isteyen arkadaşlar için güzel bir inceleme olmuş oyun habercisi sitesindeki konular. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Son olarak 3014U incelemesi de Donanım menüsü altında mevcut. Paylaşım için teşekkür ederim.

• Ben bi müddet DELL UltraSharp U2412M kullandım parlaklığı bana çok düşük geldiği için sağlam bi zararla sattım. Diğer modellerdede böylemi? U2713H modeli düşünüyorum ama buda böyle çıkarsa balyozla kırarım sanırım. Ben canlı ve parlak renkeler istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Ben bi müddet DELL UltraSharp U2412M kullandım parlaklığı bana çok düşük geldiği için sağlam bi zararla sattım. Diğer modellerdede böylemi? U2713H modeli düşünüyorum ama buda böyle çıkarsa balyozla kırarım sanırım. Ben canlı ve parlak renkeler istiyorum.

10 yılı aşkın bilgisayar kullanmaktayım 2713H modeline kadar kullandığım tüm monitörlerimde(CRT, LCD, LED)= parlaklığı %100 olarak kullandım ilk defa bu monitörde %90'ın üzerine çıkmadım, aşırı parlak geldi monitörü ilk kullandığımda renkler bir acayip göründü gözüme ertesi gün ise kullandığım diğer bilgisayarlardaki renkler bir acayip göründü, tek kelime monitör hem parlaklık hem renk kalitesiyle tatmin edici bu aralar çok yoğunum fırsat bulursam yanında crt ve lcd monitörleri koyup fotoğraflarını buradan paylaşırım...

• 2.el temiz u2410 düşünen olursa pm den yardımcı olmaya çalışırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsen19

quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Ben bi müddet DELL UltraSharp U2412M kullandım parlaklığı bana çok düşük geldiği için sağlam bi zararla sattım. Diğer modellerdede böylemi? U2713H modeli düşünüyorum ama buda böyle çıkarsa balyozla kırarım sanırım. Ben canlı ve parlak renkeler istiyorum.

10 yılı aşkın bilgisayar kullanmaktayım 2713H modeline kadar kullandığım tüm monitörlerimde(CRT, LCD, LED)= parlaklığı %100 olarak kullandım ilk defa bu monitörde %90'ın üzerine çıkmadım, aşırı parlak geldi monitörü ilk kullandığımda renkler bir acayip göründü gözüme ertesi gün ise kullandığım diğer bilgisayarlardaki renkler bir acayip göründü, tek kelime monitör hem parlaklık hem renk kalitesiyle tatmin edici bu aralar çok yoğunum fırsat bulursam yanında crt ve lcd monitörleri koyup fotoğraflarını buradan paylaşırım...

Bu iyi haber işte

• Her yeni profesyonel seride renk kalitesinin arttığı söylenmektedir fakat dikkat ederseniz 2711 serisinin yerine gelmedi H ve HM serisi. 2713H renk yönünden sizi fazlasıyla tatmin eder zira 2713HM renk ve parlaklık olarak 16.7 milyon renk olmasına rağmen göz kamaştırıyor her açıdan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • U2412M de odaya güneş geldiğinde iyice ekranı görmek zorlaşıyordu, hatta skyrim de mağaralarda önümü göremiyordum. Onu sattıktan sonra benq RL2450H aldım bu dünya varmış dedim ki şimdiki monitör U2412M den daha ucuz bi monitör. Garip.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.