Şimdi Ara

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.011
Cevap
15
Favori
55.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

merhaba ben monitörü aldım ama bir inceleme yapmadım ama fotografları var isternirse eklerim

Bir kaç ss atabilir misiniz konuya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -N4N0

quote:

merhaba ben monitörü aldım ama bir inceleme yapmadım ama fotografları var isternirse eklerim

Bir kaç ss atabilir misiniz konuya?

buda benim monitörüm

DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü  DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü  DELL UltraSharp Serisi Kullanıcılar Kulübü

uydu alıcısının composit cıkışı monitörüme bağlı bazen tv de izliyorum uydunun ses cıkışıda cox dan ses sistemine bağlı küçük bir bilgi :D bu ıps panelde birde gecikme süresi düşse cok güzel olacak film izlerken hızlı efektlerde ghosting oluyor ama oyunlarda olmuyor yinede monitörümden memnunum özellikle 1440p olması ap ayrı bir güzel... başka fotograf isteyen olursa eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Arslan -- 4 Nisan 2013; 0:03:23 >

• 2713HM ve U3014 modellerinde ghosting yok denecek kadar az. Henüz kablo gelmediği için hdmi çözünürlükte bile sıkıntı olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

U2412M de odaya güneş geldiğinde iyice ekranı görmek zorlaşıyordu, hatta skyrim de mağaralarda önümü göremiyordum. Onu sattıktan sonra benq RL2450H aldım bu dünya varmış dedim ki şimdiki monitör U2412M den daha ucuz bi monitör. Garip.

Evet bu nedenle yeni serilerde yani xx13 serilerde 3 kat parlaklık önleyici kaplama kullanılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: *INVICTUS*

2713HM ve U3014 modellerinde ghosting yok denecek kadar az. Henüz kablo gelmediği için hdmi çözünürlükte bile sıkıntı olmadı.

Günaydın bunu benim görüp karar vermem lazım ghosting olup olmadıgını ama çok hızlı sahnelerde bu olmakta alıştım artık sorun etmiyorum monitörümden de memnunum bozulana kadar kullanırım 2713h modelinde compenent ve composit birde dvı eksiltilmiş bana göre kötü olmuş birde ekranı ikiye bölebiliyormusunuz ?
  • 3011 + 2711 kullanıyorum
  • hala bekliyorum stoklara gelmesini.

benim acer b273h i da tamir edememisler. daha ne kadar tahammul edicem acaba bu 22'' asus monitore. hayir hafiften alismaya basladim sanki. sonra birakamicam diye korkuyorum :)
  • Ben de sonunda Kliksadan aldım 2312'yi.

Mutluyum gerçek anlamda aranıza katılmaktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Ben de sonunda Kliksadan aldım 2312'yi.

Mutluyum gerçek anlamda aranıza katılmaktan.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • U2312HM ve U2412HM arasında 1 inç dışında iyi anlamda bir fark varmı ?

Sanal marketimde yaklaşık 160 tl fark var arasında ve okduğum kadarıylada 23 olanın performans değerleri daha başarılı 24 e göre
  • Oyun için 2312 grafik oyun ve çizim için 2412 daha uygun. 2312 ev 2412 ofis amaçlı diyelim.

• quote:

Oyun için 2312 grafik oyun ve çizim için 2412 daha uygun. 2312 ev 2412 ofis amaçlı diyelim.

teşekkürler, 2312 aklıma yattı.

bu arada sanalmarketim temmuz ayından beri Antalya'da ikamet etmekteymiş , ben hala Ankara'da sanıyıyorum. Kargo ilede monitor almak hiç adetim değil ama sorun yaşayan oldumu , nasıl bir yol izleniyor oyle bir durumda ?

ölü pixel garantiside vermiorlarmış , parlak pixel garantisi verioruz onuda Dell servisleri halledior dediler.

bilemedim ne yapsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 9 Nisan 2013; 10:05:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zGr.

quote:

Oyun için 2312 grafik oyun ve çizim için 2412 daha uygun. 2312 ev 2412 ofis amaçlı diyelim.

teşekkürler, 2312 aklıma yattı.

bu arada sanalmarketim temmuz ayından beri Antalya'da ikamet etmekteymiş , ben hala Ankara'da sanıyıyorum. Kargo ilede monitor almak hiç adetim değil ama sorun yaşayan oldumu , nasıl bir yol izleniyor oyle bir durumda ?

ölü pixel garantiside vermiorlarmış , parlak pixel garantisi verioruz onuda Dell servisleri halledior dediler.

bilemedim ne yapsam

Ben 10 monitörün yarısını kargodan yarısını elden aldım. Dell üstün panel garantisi verdiği için sorun yok. Şimdiye kadar hiç bir monitörde sorun çıkmadı neyse ki zaten ekranlarından emin olmasalar 3 yıl garanti ve üstün panel ibaresi koymazlar sanıyorum.

• süper ozaman hemen siparişi geçip aranıza katılayım :)

edit: sipariş geçildi , yarın elimde olucak gibi gorunuyor. display port için hızlı bir çözüm önerisi varmıdır. Ebay'den kablo aldım ama gelmesi 2haftayı bulur. kutu içeriğinden yararlı kablo varmı direk kullanabileceğimiz. gg'den falan alabilirim oda yarın gelsin die

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 9 Nisan 2013; 14:46:48 >
  • Evet, Display port kabloyu nerden bulacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar size DP kablosu önerdim fakat benim macbook bu arada sizlere ömür:(
    bknz:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73458851

şu an hp desktop kullanıyorum dvi kablo ile gtx 660 ekran kartına bağlı. Kutudan vga ve dvi kablolar çıkıyor. Hdmi veya display kabloyu ayrıca alacaksınız. Bence kablo gelene kadar elinizdeki kablolarla idare edin çünkü TR'de gereksiz pahalılar. Ayrıca amazon 2 hafta dese de genelde maksimum 1 hafta 10 gün içerisinde teslim ediyor. Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *INVICTUS* -- 9 Nisan 2013; 20:45:18 >
  • U3011 kullanıyorum.

bu arada 3014'ün farkı yanılmıyorsam CCFL aydınlatma yerine 3014de LED aydınlatma. Top sahası gibi monitör 20" civarında (renk hatalarına karşı riksli işler için bi dene de tüplü ve kalibre F910 kullanıyorum) yaptığım çalışmaları yarı yarıya kısaltıyor. (Zırt pırt pan yapmıyorum, habire palet/menü aramıyorum)

Not: Hiç oyun denemedim (zaten işim de olmaz) Masaüstü yayıncılık, cad cam uygulamaları için dell'in 30 inch sülalesi biçilmiş kaftan. Yok hata toleransım 0 (sıfır) ve param bol diyorsanız; E o zaman EIZO

Yalnız şöyle söyleyim; EIZO'nun sıkı cihazları da 6-7 Grand'cık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 9 Nisan 2013; 21:15:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rabitelli

U3011 kullanıyorum.

bu arada 3014'ün farkı yanılmıyorsam CCFL aydınlatma yerine 3014de LED aydınlatma. Top sahası gibi monitör 20" civarında (renk hatalarına karşı riksli işler için bi dene de tüplü ve kalibre F910 kullanıyorum) yaptığım çalışmaları yarı yarıya kısaltıyor. (Zırt pırt pan yapmıyorum, habire palet/menü aramıyorum)

Not: Hiç oyun denemedim (zaten işim de olmaz) Masaüstü yayıncılık, cad cam uygulamaları için dell'in 30 inch sülalesi biçilmiş kaftan. Yok hata toleransım 0 (sıfır) ve param bol diyorsanız; E o zaman EIZO

Yalnız şöyle söyleyim; EIZO'nun sıkı cihazları da 6-7 Grand'cık

Alemsiniz, aramıza hoşgeldiniz ve tüplü crt ekranımı verdiğime pişmanım.

• quote:

Arkadaşlar size DP kablosu önerdim fakat benim macbook bu arada sizlere ömür:(

şu an hp desktop kullanıyorum dvi kablo ile gtx 660 ekran kartına bağlı. Kutudan vga ve dvi kablolar çıkıyor. Hdmi veya display kabloyu ayrıca alacaksınız. Bence kablo gelene kadar elinizdeki kablolarla idare edin çünkü TR'de gereksiz pahalılar. Ayrıca amazon 2 hafta dese de genelde maksimum 1 hafta 10 gün içerisinde teslim ediyor. Şimdiden hayırlı olsun.

bana dp kablosu lazım ama hiçbir yerde bulamadım dvı kablo aldım dual link oda calıştırmadı geri iade ettim şuan dvı dan bağlı monitör

• quote:

quote:

Arkadaşlar size DP kablosu önerdim fakat benim macbook bu arada sizlere ömür:(

bana dp kablosu lazım ama hiçbir yerde bulamadım dvı kablo aldım dual link oda calıştırmadı geri iade ettim şuan dvı dan bağlı monitör

Elimde sıfır kutusunda DP 1.2'den mini display port'a kablo var işinize yarar ise.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.