Şimdi Ara

:::DELL INSPIRON SERİLERİ VE VISTA DENEYİMLERİ::::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DELL inspiron 6000 kullanıyorum. Vistaya geçme düşüncem var. Ancak sürücü problemi yaşamaktan korkuyorum. Arkadaşlardan vistaya geçenler tecrübelerini ve deneyimlerini buradan paylaşsalar... Ben de denememin sonuçlarını yazacağım. Gördüğüm kadarıyla dellin sitesinde tüm sürücüler yayınlanmamış. Örneğin TV out seçenekleri ekran kartını standart tanısa da çıkacakmı. Fonksiyon tuşları ses açma kapama, multimedya vs. çalışacak mı? Ben ve eminim bir çokları Bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fennomen -- 23 Mart 2007; 19:27:21 >

• Sadece inspiron 6000 değil yakın modelleri kullananlar da yazabilirler deneyimlerini... Güzel bir paylaşım olması dileğiyle...
  • ben 6400 ile vista kullanıyorum ve sürücülerin hepsi dell'in sitesinde mevcut, 6000 için de geçerli.
  • bende 6400 var gecmeyi düşünüorum vistaya ancak driver sorunu olurmu die düşünüorum.bide media direct ve recovery gidiomu?
  • http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=26910

buna ne dersiniz?? intel core 2 duo olsa alacaktım ama bu pc iyimidir diilmidir ben karar weremedim cunku ıntel her zaman amd den ıyı bu bır gercek kullanan arkadaşlar warsa yorum yapabılırmı???

2-3 haftaya kadar pc alıcam kararım dell ınspıron ama hangısı hem tr wıstalı hemde ıntel olması sart ama bu ıkı ozellıgın kawıstugu bı pc yok vıstaya sonradan gecıste sorun yasamamak ıcın boyle bır ıhtımalı ortadan kaldırmak ıcın kesınlıkle wıstalı olsun ıstıyorum ama dedıgım gıbı hem tr wıstalı hemde ıntel core 2 duo yokkkkk yukardakı lınktekı pc nın ıntellısı gelırmı sızce gelmesını beklıyımmı??

6400 serısıyle 1501 serısı arasındakı fark nedır arkadaslar lutfen yardım edın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0107AE845 -- 24 Mart 2007; 0:35:39 >

• sevgili bartech, vista ile performanstan memnun musunuz. 512 ram vista home premium için yeterli performans veriyor mu izlenimlerinizi paylaşır mısınız?
  • Selam arkadaşlar...
    Bende bir dell inspiron 6000 kullanıcısıyım pc me vista kurdum ancak ne dell in sitesinde nede nette başka bir yerde dell 6000 vista uyumlu driver bulamıyorum...6400 için vista seçeneği ve driverları var kurdum ancak system uyumu sorunu diyor...bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...inspiron 6000 de vista uyumu sorunu varmıdır. eğer yoksa vista driverlarını nereden bulabiliriz ilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.