Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 GTX 1060 Max-Q (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
11
Favori
38.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rica ederim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekranın 60 hz olmasından dolayı GTA V'de Screen Tearing yaşıyorum. V-Sync açınca da bazı yerlerde FPS 60'ın altına düşüyor ve keyifli oynatmıyor. V-Sync açmadan Screen Tearing'i nasıl yok edebiliriz? Var mı yol, yöntem bilen?

Bazı videolar izledim.Ekranın hz değerine overclock yapıyorlar fakat bizim ekrana olmuyor maalesef, nvidia control panelde öyle bir seçenek çıkmıyor.
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Ben 5300'e almıştım Şubat'ta
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgunay

Arkadaşlar ekranın 60 hz olmasından dolayı GTA V'de Screen Tearing yaşıyorum. V-Sync açınca da bazı yerlerde FPS 60'ın altına düşüyor ve keyifli oynatmıyor. V-Sync açmadan Screen Tearing'i nasıl yok edebiliriz? Var mı yol, yöntem bilen?

Bazı videolar izledim.Ekranın hz değerine overclock yapıyorlar fakat bizim ekrana olmuyor maalesef, nvidia control panelde öyle bir seçenek çıkmıyor.
    VSYNC olmadan yırtılmayı yok etmenin bir yolu yok malesef.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için.

Sanırım oyunu very high ayarlar yerine high ayarlarda oynayıp fps'in sabit kalmasını sağlamak da bir çözüm olabilir. Haksız mıyım hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgunay

Teşekkür ederim cevabınız için.

Sanırım oyunu very high ayarlar yerine high ayarlarda oynayıp fps'in sabit kalmasını sağlamak da bir çözüm olabilir. Haksız mıyım hocam?
    Haklısınız hocam. FPS'i 55'in üstünde tutarsanız yırtılmayı en aza indirgemiş olursunuz VSYNC kullanmadan
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Ya da yüksek hz'li Monitor alacağız hocam

• Arkadaşlar merhaba 2 haftadır bu ürünü kullanıyorum sırt çantası arıyorum bu ürün için dell'in kendisinin bir çantasını gördüm fakat 15" inç diyorlar ölçüleri uygun mudur ? Ya da önerebileceğiniz başka bir laptop sırt çantası var mıdır ?

Ürünün linkihttp://www.dell.com/en-uk/shop/dell-pursuit-backpack-15/apd/460-bcdh/gaming

Türkiye'de fiyatı 200 lira n11 gg fiyatı
  • Ana konuya da yazmıştım görenler cevap verirse sevinirim arkadaşlar.

Arkadaşlar GTA V very high'da cpu 89ları görmeye başladı. Öncede 77-84 arası görürdüm hep. Ne olmuş olabiblir ki şu son üç haftada? Hava sıcaklıkları etkiler mi?
  • Diğer dell konusunda linki verilen ve övülen dell 460 bbyu çantayı aldım. En ucuz webdenal var, ürün gelince yorumlarımı aktaracağım.https://www.webdenal.com/dell-460-bbyu_967342.html

• Çanta incelememi ana konuya yazdım. Almak isteyen varsa okuyabilir.

• zwe01 Z kullanıcısına yanıt
    Bakacağım birazdan o konuda mesajına, teşekkürler

Memnunsun di mi güncel olarak?

• Arkadaslar cıhazımda bana sıkıntı gıbı gelen bır durum var Örneğin CS:GO yu bile açsam grafıkler yuksekte cıhaz 5 dk sonra fan seslerı maxımuma gelıyor ve F tuslarının ustu olan kısımda aşırı derecede bir ısınma meydana gelıyor sebebı nedır acaba ?
  • Film izlerken birden böyle oldu. Dünde izlerken pembe olmuştu. Şimdi ekranın yarısı titriyor neden olabilir.

Dell Inspiron 7577 GTX 1060 Max-Q

• WightPro W kullanıcısına yanıt
    ilginç bir sorun, ilk defa gördüm
  • WightPro W kullanıcısına yanıt
    linuxun live cdsini indir. sistemi onunla aç yazılımsal bir problem olup olmadıgını anlamak ıcın monitör gene aynı şekilde ise servise gönderin ekranı değiştirsinler
  • Gpu-Z kullanarak maximum ulaşabildiğiniz VDDC (voltaj) değerini yazabilirmisiniz

ben en fazla 0.8750 V ye çıkabiliyorum oda çok kısa zaman için oluyor oyun içi 0.78 0.80 civarında geziyor bunu sabitlemenin bir yolu yok mu çok sinirimi bozdu sıcaklığı bukadar düşük tutmanın bir manası yok kart 80 derecelere yaklaşmıycaksa nasıl performans alalım

ki zaten gerekirse sıvı metal koyup 70 lere çekilir o ama voltaj gerçekten çok düşük seyrediyor gpu kullanımı 90 larda gezse bile
  • Merhabalar öncelikle benim sorunum wifi de diğer cihazlar hızı tam alırken benim pc de daha az cıkıyor 2 tel ve 1 laptopda 8mb cikarken benim dell de 4-5 arası cikiyor wifi sürümünü intelin sitesinden güncelledim silip kendinin yüklemesine izin verdim yine düzelmedi bu sorunu yaşayan varmı
  • erosuke E kullanıcısına yanıt
    SmartByte yazılımını silip dener misiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IVBACK kullanıcısına yanıt
    Hocam düzeldi çok teşşekür ederim
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.