Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 FB30F81C Intel i5 7300HQ 8GB 1TB 4GB GTX1050 3044₺ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
5
Favori
4.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    An515 daha yakındım fakat ısınıyor diyor başkaları da lenovo y520 alasim var umarım klavye sorunu çıkmaz dolar uçtu gene ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle dell 7577 serisini tavsiye etmiyorum. Daha önce alıp iade ettim. Ana konusuna bakın bir sürü sorun var.
    Adamların koyduğu adaptör bilgisayara yetmiyor. Batarya sık döngüye girip çok kısa sürede ömrü azalıyor. Kağıt üzerinde iyi ama sorunlarla dolu bir seri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

3300 liraya bunu aldım
    edit : 100 lira kupon kullandım

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-an515-51-50sr-i5-7300hq-8gb-1tb-128ssd-gtx1050-4gb-156-lnx-P231522873
    kargo yola çıktı. gelince yorum yaparım . win 10 mu yüklemeliyim ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurbaba10

An515 daha yakındım fakat ısınıyor diyor başkaları da lenovo y520 alasim var umarım klavye sorunu çıkmaz dolar uçtu gene ya
    Intel Extreme Utility ile voltaj düşürmeyi denedim. Çok kötü değil şu anda. 1 saatlik oyun performansından sonra 75 gördü laptop. Soğutucu şart ama şöyle sağlamından. Oyun için laptop alınmaz bunu gördüm ama. :) Baya da ağır Allah var. :)

Laptopu beğendim aslında doğrusnu söylemek gerkeirse. Klavyesi süper geldi, touchpad falan da çok güzel. Lakin biraz eliniz yağlıysa üzerindeki metal hemen leke gösteriyor. Az önce eppek yedim ayıptır söylemesi elim yağlı bile değildi elimin izi kaldı PC'de. Ödeme işlemini durdurdum. Bugün de deneyeceğim. En kötü yarın iade ederim. 2800'e geldi laptop. Şimdi bunu iade etsem yerine ne alacağım sorusunu sormuyor değilim.

Not:Cihaza SSD şart 5400rpm insanı kanser eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Intel Extreme Utility ile voltaj düşürmeyi denedim. Çok kötü değil şu anda. 1 saatlik oyun performansından sonra 75 gördü laptop. Soğutucu şart ama şöyle sağlamından. Oyun için laptop alınmaz bunu gördüm ama. :) Baya da ağır Allah var. :)

Laptopu beğendim aslında doğrusnu söylemek gerkeirse. Klavyesi süper geldi, touchpad falan da çok güzel. Lakin biraz eliniz yağlıysa üzerindeki metal hemen leke gösteriyor. Az önce eppek yedim ayıptır söylemesi elim yağlı bile değildi elimin izi kaldı PC'de. Ödeme işlemini durdurdum. Bugün de deneyeceğim. En kötü yarın iade ederim. 2800'e geldi laptop. Şimdi bunu iade etsem yerine ne alacağım sorusunu sormuyor değilim.

Not:Cihaza SSD şart 5400rpm insanı kanser eder.

Alıntıları Göster
    2800 nereden aldınız güzel fiyat hocam ? Y520 ısınmıyor diyorlar bende ona yöneldim balıkesir gibi bir yerde ısınırsa zaten üzerinde çaydanlık demleriz 30 35 derece yazlari

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurbaba10

2800 nereden aldınız güzel fiyat hocam ? Y520 ısınmıyor diyorlar bende ona yöneldim balıkesir gibi bir yerde ısınırsa zaten üzerinde çaydanlık demleriz 30 35 derece yazlari

Alıntıları Göster
    Geçen gün gg de kampanya vardı yüzde 5. Ordan 2850 ye geldi. 30 lira da cepteteb indirimi 2820. :) Y520 de klavye sorunu var diyorlar ama görünüş itibariyle güzel bir laptop

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

3950 fiyat nasıl?
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-y520-intel-core-i5-7300hq-16gb-1tb-128gb-ssd-4-gb-gtx1050ti-ekran-karti-freedos-15-6-fhd-8-330949150
    Daha ucuza bulabileceğinizi sanmıyorum. Ama 19 mayısıda bekleyebilir siniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

Daha ucuza bulabileceğinizi sanmıyorum. Ama 19 mayısıda bekleyebilir siniz.

Alıntıları Göster
    Döviz bu hızla giderse 19 mayısa 5lira oluyor. Şaka bir yana gidişat baya kötü 19 mayısta pek fazla düşeceğini sanmıyorum. Amazon fiyatları bile daha fazla.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.