Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scorn

Hots, wow oynuyorum şu sıralar. Throttle stop yok win8.1 gayet sorunsuz zerre takılmadan oynuyorum. Donma hiç yok. Aklınızda bulunsun.

Alıntıları Göster
    bu windows 10 damı sorun var , bende 8.1 veya windows 7 ye geçesim var , çok donmaya başladı son zamanlarda ne önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

bu windows 10 damı sorun var , bende 8.1 veya windows 7 ye geçesim var , çok donmaya başladı son zamanlarda ne önerirsiniz.

Alıntıları Göster
    İlk aldığımda 10 kurdum şahaneydi. Sonra bir güncelleme ile felç geçirdi. Bir iki ay 8.1 kullandım sorunsuz şekilde, sonra tekrar 10 kurdum. Gene ilk başta çok iyiydi, sonra gene büyük güncelleme ile donmaya başladı. Gene 8.1e döndüm ve gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar. Benim bir sorunum var;

Biliyorsunuz bu PC'de 128 GB SSD ve 500 GB HDD var. PC'nin 500 GB'lık HDD'si darbe sonucu arızalandı. Ben de 1 TB'lık yeni hard disk aldım.

Buraya kadar bir sıkıntı yok. Fakat yeni aldığım HDD'yi takarken, HDD'yi anakarta bağlayan kablo birden yandı. Bilgisayarda veya HDD'de bir sorun yok. Kablonun yenisini bulmam lazım fakat nereden bulabileceğim hakkında herhangi bir fikrim yok. Bana yardımcı olabilecek biri var mı?

Kablonun görseli de şu şekilde:

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosukabi35 -- 22 Ağustos 2018; 13:47:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cosukabi35

Arkadaşlar merhabalar. Benim bir sorunum var;

Biliyorsunuz bu PC'de 128 GB SSD ve 500 GB HDD var. PC'nin 500 GB'lık HDD'si darbe sonucu arızalandı. Ben de 1 TB'lık yeni hard disk aldım.

Buraya kadar bir sıkıntı yok. Fakat yeni aldığım HDD'yi takarken, HDD'yi anakarta bağlayan kablo birden yandı. Bilgisayarda veya HDD'de bir sorun yok. Kablonun yenisini bulmam lazım fakat nereden bulabileceğim hakkında herhangi bir fikrim yok. Bana yardımcı olabilecek biri var mı?

Kablonun görseli de şu şekilde:

eski hdd ni tak garantiye gönder ya da aliexpress e bak

• Arkadaşlar windows/10/8.1/7 hangisini kursam ? 10 kuracaksam hangi sürümünü kurmam daha iyi olur , bir yardımcı olunda temiz kurulum yapayım
  • quote:

Arkadaşlar windows/10/8.1/7 hangisini kursam ? 10 kuracaksam hangi sürümünü kurmam daha iyi olur , bir yardımcı olunda temiz kurulum yapayım
    10 kuracaksanız en son sürümü kurun (1803), kurar kurmaz da bütün güncellemeleri yapın

• Arkadaşlar kulaklık girişim çalışmıyor. Aslında tam olarak giriş ile ilgili değil çünkü bilgisayarı resetleyince kulaklıktan ses geliyor. Çıkartıp takıyorum ses yine gelmiyor. Reset atıyorum geliyor. Var mıdır fikri olan :)

Dell support'tan son sürücüyü kurdum ancak sonuç aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Arkadaşlar kulaklık girişim çalışmıyor. Aslında tam olarak giriş ile ilgili değil çünkü bilgisayarı resetleyince kulaklıktan ses geliyor. Çıkartıp takıyorum ses yine gelmiyor. Reset atıyorum geliyor. Var mıdır fikri olan :)

Dell support'tan son sürücüyü kurdum ancak sonuç aynı.
    Bendede bunun gibi bir sorun var yeni formatladım , sürücüleri kurdum , youtubeden müzik geliyorsa , bir oyuna girdiğimde youtubeyi sessize alıyor oyunun müziği geliyor oysa ben youtube müziğiylen oyunu oynamak istiyorum , saçma bir sorun bendekide.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Hocam sen termal macunu yenilemiştin. Nasıl faydasını gördün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnarumma

Hocam sen termal macunu yenilemiştin. Nasıl faydasını gördün mü?
    GPU sıcaklıkları pek değişmedi ama CPU sıcaklıklarında düşüş gördüm hocam.

Çok iyi temizlemek gerek ama yeni macunu uygulamadan önce. GPU'yu iyi temizleyemediğimden olsa gerek fark görmedim ben.
  • quote:

Bendede bunun gibi bir sorun var yeni formatladım , sürücüleri kurdum , youtubeden müzik geliyorsa , bir oyuna girdiğimde youtubeyi sessize alıyor oyunun müziği geliyor oysa ben youtube müziğiylen oyunu oynamak istiyorum , saçma bir sorun bendekide.

Alıntıları Göster
    Bu işte bir sıkıntı var da format çok üşendiriyor
  • Ben laptop kapağını kaldırırken "çıt" diye bir ses gelmeye başladı. Görünürde bir şey yok, ama önceden yoktu, neden oldu ki acaba
  • heroes of the storm (1920*1080);

tek tek core sıcaklığında cpu maks 65 gözüküyordu. gpu aynı.

wow;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 28 Ağustos 2018; 0:41:25 >

• BJK kullanıcısına yanıt
    Menteşeden geliyor olabilir dikkatli olun bundan önceki laptopumda menteşe tutukluk yaptı ekranı bir kaldırdım çerçeveyi kırdı mahkemeyle falan parami zor aldım haberiniz olsun

• tpye c kulaklığı pcde kullanabilir miyiz? type c bağlantı noktasına takınca pc görmüyor, pek bilgim yok bu konularda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar artık kafayı yeme raddesine geldim, Bu pubgde oyun lowda olmasına rağmen gpu kullanımı %50 fps ise 30-50 arası oynuyor. Bu ne biçim bir rezalettir. 3 ay önce gelen update ile böyle oldu ve hiç bir şekilde çözülmedi, baya araştırdım hiç bir şey bulamadım. En son desktop 1050ti olan bir arkadaş ile konuştuk adam rahat 70-80 alıyorum diyor. Her şey son sürüm ama fps leş, bir çözümü olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

Arkadaşlar artık kafayı yeme raddesine geldim, Bu pubgde oyun lowda olmasına rağmen gpu kullanımı %50 fps ise 30-50 arası oynuyor. Bu ne biçim bir rezalettir. 3 ay önce gelen update ile böyle oldu ve hiç bir şekilde çözülmedi, baya araştırdım hiç bir şey bulamadım. En son desktop 1050ti olan bir arkadaş ile konuştuk adam rahat 70-80 alıyorum diyor. Her şey son sürüm ama fps leş, bir çözümü olan var mı ?
    1080p orta ayarlarda 60 FPS alıyorum, herhangi bi sıkıntı yok bende.

BIOS 1.7.0
    Windows 10 1803
    ThrottleFix kurulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

1080p orta ayarlarda 60 FPS alıyorum, herhangi bi sıkıntı yok bende.

BIOS 1.7.0
    Windows 10 1803
    ThrottleFix kurulu

Alıntıları Göster
    Bende de sistem aynı şekil,throttle kapalı CPU 3.4 sabit, Windows 10 1803 hatta 1709 var iken başladı bu durum, FPS drop sıfıra indi ama çok düşük ayarlar sadece doku ve görüş uzaklığı orta 1080p 60-50 gidiyor bina fazla olan yerlerde 45-50 düşüyor redzoneda 45-30 düşüyor.

• Arkadaşlar, dellin sitesinden ses sürücüsü kurmuştum en son, mikrofonda, gürültü engelleme seçeneği silindi. Laptobun mikrofondada durmadan klavye sesi geliyor ve kulaklık mikrofonunda ise kulaklığın sesi mikrofona geri dönüyor. Bunu nasıl çözeceğim ?
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.