Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisgurler

quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

Arkadaşlar ürünleri gelenler resim koyabilir mi acaba? yorumları bekliyoruz n11den (sadecenotebook) alan bir arkadaş klavyenin kırmızı değil beyaz olduğunu söylemişti. Birde en çok kafamı kurcalayan olay Sinerjide hdd 7200 rpm yazıyor ebrarda 5400 rpm hangisi doğru aslında ikisinden birinde yazım yanlışı var çünkü ürün kodları da aynı

Dell'in kendi sitesindeki bütün diskli modellerde 5400 rpm var.

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

Evet baktım şimdi dostum. O zaman sinerjide yazım yanlışı var 7200 rpm olarak belirtmişler. Teşekkür ediyorum sana.

• Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı kullanıyorum 2-3 gündür, inceleme filan pek anlamam Sizler için biraz foto çektim, bunun dışında soracaklarınız olursa seve seve yardımcı olurum, hepinize iyi günler dilerim

Dell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı kullanıyorum 2-3 gündür, inceleme filan pek anlamam Sizler için biraz foto çektim, bunun dışında soracaklarınız olursa seve seve yardımcı olurum, hepinize iyi günler dilerim

Dell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana KonuDell Inspiron 7567 - Ana Konu

Arka çıkışlardaki kırmızı gözüken yerler siyah mı?

Yoksa resimlerden mi öyle duruyor.

(eğer siyahsa süper)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• caspento kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan, herkesin ağzında olan ekran resimlerden güzel duruyor. Yoksa fotoları çektiğin alet mi çok kaliteli çekiyor?
  • benimde elime geldi alet iki foto çekmiştim ama bu kadar foto yanında benimki tırt kalır :) alet freedos olduğu için ubuntu yüklü geldi. şimdi win10 retail edindim. kalvyesi mevcut kullandığım bilgisayara göre küçük geldi. ekranı da hani idare eder deyim :)
  • aida64 programı ile test edebilirseniz bizim için çok bilgilendirici olur.

Program Link: https://cloud.mail.ru/public/AAnM/qRqUfprkD

• İnternette gezinme gibi basit işler esnasında fan sesi duyuluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak27.

quote:

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı kullanıyorum 2-3 gündür, inceleme filan pek anlamam Sizler için biraz foto çektim, bunun dışında soracaklarınız olursa seve seve yardımcı olurum, hepinize iyi günler dilerim

Arka çıkışlardaki kırmızı gözüken yerler siyah mı?

Yoksa resimlerden mi öyle duruyor.

(eğer siyahsa süper)

Kırmızı hocam, ışık ve kameradan öyle çıkmış sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Güle güle kullan, herkesin ağzında olan ekran resimlerden güzel duruyor. Yoksa fotoları çektiğin alet mi çok kaliteli çekiyor?

İphone 6 plus ile çektim ama fotoları beğenmedim hatta, gerçekte çok daha güzel, daha önce de söyledim macbook prodan geçtim ama bu ekran daha bir hoşuma gitti
  • quote:

İnternette gezinme gibi basit işler esnasında fan sesi duyuluyor mu?

Fan sesi hiç yok normal kullanımda, oyunlarda bile sürekli çalışmıyor, devreye girdiği zaman ince ve uğultusuz bir sesi var, duymazsınız bile. Ama devreye çok az girmesi,ne şaşırıyorum, demek ki soğutma sistemi başarılı.
  • caspento kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bana da resimlerden ilk defa güzel geldi. Teşekkürler. Bir kaç sorum olacak amatörce. Ekran Tn panel parlaklığı görüş açısına göre verim nasıl tatmin etti mi özellikle gündüz ? kasa ve klavye plastiği nasıl ?

• Ya yemin ediyorum çok özendim, diğer modelleri de çıksa da alsak artık
  • barisgurler B kullanıcısına yanıt
    Ben kısmet olur da alırsam bir World of Tanks videosu çekeceğim, MSI Afterburner ile tüm fps değerleri, yükler ve sıcaklıklar ile ultra ayarlarda
  • Bu arada ürün yaygınlaştıkça fiyatı değişiyor. Burada daha ucuz ürün ve mağaza da n11 oylarına göre oldukça güvenilir gözüküyor.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/dell-7567-b7700d128f161c-core-i7-7700hq-156-fhd-gaming-notebook-P150438522
  • BJK kullanıcısına yanıt
    2gun kaldi galiba diger modeller icin

• quote:

quote:

İnternette gezinme gibi basit işler esnasında fan sesi duyuluyor mu?

Fan sesi hiç yok normal kullanımda, oyunlarda bile sürekli çalışmıyor, devreye girdiği zaman ince ve uğultusuz bir sesi var, duymazsınız bile. Ama devreye çok az girmesi,ne şaşırıyorum, demek ki soğutma sistemi başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Ben kısmet olur da alırsam bir World of Tanks videosu çekeceğim, MSI Afterburner ile tüm fps değerleri, yükler ve sıcaklıklar ile ultra ayarlarda

Ben de alırsam detaylı inceleme yapacağım inşallah.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Sen hangi modeli bekliyorsun? i5 mi alacaksın?

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyusuf01

Sen hangi modeli bekliyorsun? i5 mi alacaksın?

Yok i7 ama 256 gb ssd'li ve Win 10'lu olanı. Bir fiyat açıklansın da duruma göre
  • [url=http://hizliresim.com/2rqkgq]
    [/url

Goldada gelmiş

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.