Şimdi Ara

### DELL İNSPİRON 7537 KULLANICI PLATFORMU##_ oyun ve işlemci testleri eklendi (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.511
Cevap
79
Favori
304.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nereye 5000 TL oluyor ya, üstüne 4 5 nesil daha çıktı. Üretimden kalkalı yıllar oluyor. 4 5 yıl önceki bilgisayara 5000 verecek enayi var mı?
    Fiyatlama yalan bence.
  • NimbleSoul kullanıcısına yanıt
    5000 ahhahh hiç güleceğim yoktu

geçen sene n11 de sıfır klavyesi 120 Tl idi
  • Arkadaşlar merhaba laptobumda wi-fi çalışmıyor önceden format attığımda çalışıyor, güncelleme yapınca ağ bulunamadı diyip otomatik kapanıyordu ama artık dahada kötüye gitti ağ bağlantıları kısmında uçak modu görünüyor(uçak modu aktif değil) kullandığınız driver sürümlerini paylaşırsanız sevinirim
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/258650/d631f0b9-b1b2-4a28-b519-706301cde3b3.JPG [/simage]

hala ilk günkü gibi duruyor. +8gb ram ve 240gb ssd takviyesi yaptım.

oyunları artık oynatmıyor ama yılların eskitemeyeceği bir bilgisayar. ekranda sararma yok, 4 yılın ardından pilde 3 saatlik bir filmi izleyebiliyorum ve %25 kadar geri kalıyor. Maşallah diyelim :)
  • TROJ T kullanıcısına yanıt
    Kardeşim gta 5 ile sims 4 oynuyor, yetiyor ona. Bataryası gidik artık
  • Bilgisayarımın saati yanlış ve bazen Kendiliginden kapanip siyah ekran da real time error yazıyor ne yapmalıyım bilgisi olan varsa acil yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • knackers kullanıcısına yanıt
    Bios ayarları her seferinde sıfırlanıyor mu? Sıfırlanıyorsa bios pili bitmek üzere olabilir.
  • knackers kullanıcısına yanıt
    Bios pilini değiştirin. Sıkıntı var galiba.
  • NimbleSoul kullanıcısına yanıt
    bios ayarlarının değiştiğini anlayamadım zaten bios a ulşmam biraz zor son bios uptade i yapamadım bu değişmesi gereken pil cmos pil mi
  • En güncel halini kullanıyorum, fan problemim yok. Belki sizin laptop un içi pislikle dolmuştur, ondan yapıyor olabilir. Temizlettirin isterseniz.
  • Ben bunu kullanıyorum, memnunum.

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2159

Fiyatı fena uçmuş
  • arctic MX-4
  • COOLER MASTER MASTERGEL MAKER NANO var mesela şuan. Hem masaüstü hem laptop da bunu kullanıyorum. Daha önce hep noctua kullandım. Mx-4 de çok kullandım, emin ol hiç bir farkları yok. Kaliteli malların hepsi aynı. Bu sebepten kolay erişebileceğin, ucuz olanı almanı tavsiye ederim.
  • İşlemci ile gpu üzerinde soğutucu blok olur. Tek parçadır, komple sökülür. Her ikisine de süreceksin.
  • Klavye çıkmalı.

• klavye altında iki tane vida var. soğutucuyu sökmek için onları sökmek gerekiyor.

• 45-46-47 civarı geziniyor benimki de
  • Firefox kullanmıyorum ama chrome da video izlerken baktım.
    Gpu : 35-40 arası geziyor
    SSD : 23-25
    İşlemci package diye yazan : 35 - 50 arası
    Ama fan çalışmıyor. Kapalı
  • Termal macunu yenile. Kalın sürme, ince tabaka yeterlidir. Fanın da yada hava kanalında toz vs varsa onları al yeterli gelecektir bence.
  • Macun üzerine düşeni yapmış bence. Ateşini 10 derece düşürmüş, kullandıkça sıcaklığında artması normal.
    Eskiden kullanduğunda 55 derece oluyordun şimdi 45 , herşey normal bence.
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.