Şimdi Ara

DELL Inspiron 5558 15.6 inç Intel Core i3-4005U 4 GB 500 GB 2 GB Windows 8.1 Notebook 5558-B05W45C - 1199 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilen arakadaslar bilgi verirse sevinirim - Biraz arastirdim en uygun fiyat burasi gibi geldi:

Dell`in bu seride kasa kalitesi pek tatmin edici degil ama ozellikler guzel gibi:

Mediamarkt

DELL Inspiron 5558 15.6 inç Intel Core i3-4005U 4 GB 500 GB 2 GB Windows 8.1 Notebook 5558-B05W45C - 1.199TL

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dell-%C4%B1nspiron-5558-15-6-in%C3%A7-%C4%B1ntel-core-i3-4005u-4-gb-500-gb-2-gb-windows-8-1-notebook-5558-b05w45c-1143801.html#kullan_C4_B1c_C4_B1-yorumlar_C4_B1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende var ama touchpad den memnun değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    touch padde ne gibi bir sorun var ve ne kadara almistiniz?

Ben ofis icin almayi dusunuyorum.
    Su an Toshiba Satellite Pro kullaniyorum . Oldukca pahali bir model ama 2 yil icerisinde 2 kez ekrandan servise gitti. Garantisi bu yil bitti ve yine ekranda goruntu gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1200 tl ye i3 verilirmi
    1500 ver i5 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

Su an Toshiba Satellite Pro kullaniyorum . Oldukca pahali bir model ama 2 yil icerisinde 2 kez ekrandan servise gitti. Garantisi bu yil bitti ve yine ekranda goruntu gitti.

N11 den çek + puan ile i5 ini 1460 almıştım.

Touchpad sağ - sol tik ler ayrı tuş olarak değiller. Touchpad e bütünleşmişler. Bu yön hoşuma gitmedi. Neden tuş olarak yapmamışlar anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

hocam ofis için şu notebook iyi gibi
    http://www.hepsiburada.com/packard-bell-tg81-ba-200tk-intel-pentium-n3700-1-6ghz-2-4ghz-4gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-nx-c3yey-003-p-BD601757

• Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt
    Kasa guzel. MediaMarkt gecen ay 5005u islemcili urununu bu fiyattan koymustu, bazi alanlara 4005u islemci yolladi ancak arada kayda deger fark yok. Ikisi de 920m zaten. Max 1200 TL seviyesinde alinabilecek en iyi kasalardan. Dell daha iyidir ancak isterseniz Lenovo da bakabilirsiniz o ozelliklere yakin fiyat olur. Tek artisi garanti hizmeti daha iyidir ancak eksileri ne bilemiyorum. SSD takilinca gunluk islerde performans canavari olur ancak oyunlarda fazla bir sey beklemeyin.

Lenovo Y510P kullaniyorum. Mavi/Kirmizi renkli 5005u modelini bu fiyata bulsam direk alirim. Eger bilgisayari zorlamadan kullaniyorsaniz gozunuz arkada kalmaz.

Ekleme: Sadece ofis icin ariyorsaniz max 700 TL vermek kosuluyla Hp Stream 11 de bakabilirsiniz. Chrome'da fazla sekme acinca arada donma yapiyormus 2GB ramden oturu tek kot yan onu duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 1 Aralık 2015; 23:01:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu alıp yanına da 200 TL ye SSD alırsan PC hızlanır
    1500 verip i5 alacağına benim önerim daha mantıklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.