Şimdi Ara

dell inspiron 5100 de sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dell inspiron 5100 notebook var
    buna bir türlü mikrofon bağlayamıyorum. kendi cd kurumuyla bütün driver larını kuruyorum. ancak ses özelliklerinde mikrofon cıkmıyor. kendi kitapçığında da bununla ilgili bir bilgi yok. internetten taramaya çalıştım bulamadım. bilgisayarın özelliği çok iyi. mikrofon takma yuvası da var. ama ne mikrofon takıldığında ve ne de (tahmin ettiğim) kendinden mikrofonu çalışmıyor. Bu konuda bilgi sahibi olanlar ve yol göstreceklerden acilen mesaj bekliyorum.
    selamlar

• ses kartını yuklediginde microfon girişinin otomatik olarak kullanıma açılması gerekiyor zaten. bence mikrofon seslerini kontrol etmende bir fayda var.
  • KARDEŞ YAPMAN GEREKEN ÇOK BASİT SES ÖZELLİKLERİNE GİRECEKSİN SEÇENEKLERDEN MIKROFONU İŞARETLE SESİNİ AÇ BAKALIM NE OLACAK....
  • SES ozellıklerınde mıkrofon cıkmaya bılır.
    sen seceneklerden GELISMIS e gel. yukarda soldakı menude,,

orda acılan pencereden... ese ozellıklerı penceresınde cıkacak seylerı secıyorsun..
    ordan MIKROFON u sec.. ve oda ses ozellıklerınde gozuksun... ondan son mıkrofon sesını acarsın oke?
  • Değerli dostlar ilginiz için teşekkürler.
    Ancak sizlerin bahsettiği gibi ses denetiminden ses ile ilgili özelliklerin hepsine baktım. Ancak mikrofon kısmı hiç yok. tahmin ediyorum driveri yanlış yükledim diyeceğim ama bu konuda da emin değilim. Çünkü driver CD'sinde audio kısmından zaten otomatik olarak yüklüyor. Ben uğraşacağım... Ama deneyimi olan varsa çözümlerini bekliyorum. teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.