Şimdi Ara

Dell inspiron 1525 Kullananlar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
5
Favori
104.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1525 aldığımdan 2 sat sonra sistem tamamiyle çöktü ne vista cd ile ned ilk açılıştaki recover kısmını gösteremedim yerine xp kurmak isterkende recover kısmı silindi ve tekrar vista kurdum ancak makina eskisi gibi çalışmıyor recover kısmını nasıl bulabilirim bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı varsa yardımlarınız bekliyorum
  • DELL İNSPİRON 1525 KULLANICILARI DONANIM HABER UYELERİNE BİR GÜZELLİKTE BENDEN

DELL 1525 KLEVYE 45$+KDV
    DELL 1525 LCD EKRAN KIRILIR VEYA BOZULURSA SIFIR FİYATI 185$+KDV
    DELL 1525 SIVI TEMASI GİBİ GARANTİ DİŞI DURUMLARDA ANAKART TAMİT ÜCRETİ 100$

MSN gazotapan@hotmail.com
    0212 320 81 81
    0542 323 44 44
  • bu klavye nasıl bir şey resmini falan koyamazmısın?....
  • quote:

Orjinalden alıntı: abormen

arkadaşlar bu makinadan almak üzereyim bende ama şimdide aklıma işlemcisi takıldı merhabalar,

core duo ve core 2 duo olayı karıştırdı core 2 duo işlemcili olanlar en az 250 ytl daha pahalı sunacağı performans bu farkı vermeye değermi sizce ne dersiniz...

Hiç gerek yoktur fazla para vermeye

Bu sizler için yeterde artar..

quote:

Orjinalden alıntı: tatum

bu klavye nasıl bir şey resmini falan koyamazmısın?....

Bir kaç mesaj evvel resimler mevcut arkadaşım.
  • Dell Inspiron 1525 I55Q001 bu modelde parlak ekran özelliği varmı max. ram kapasitesi nedir yazarsanız sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: g502

Dell Inspiron 1525 I55Q001 bu modelde parlak ekran özelliği varmı max. ram kapasitesi nedir yazarsanız sevinirim..

Tabiki parlak ekran özelliği ktif zaten şuanda piyaya sürülen çoğu laptoplarda bu özellik var..

Üzerinde 1 gb ram ile geliyor.

• Arkadaşlar menunmusunuz kullanlar yorumlarınızı yazınki alacaklara ışık tutsun.
  • Arkadaşlar 3-4 günlüğüne bu topraklarda değildim.

Uzak kaldık sizlerlede. Makine maşallah 10 numara bir şekilde devam ediyor görevine.
    Sorusu olan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım.

Selamlar...
  • bende katıldım arkadaslar aranıza 6400 den sonra 1525 :D

bu paraya bence bu makına fazla bıle bence cok da ıyı bendede ses cok ıyı degıl mama olacak o kadar arkadaslar alanlar gule gule kullansınlar
  • Merhaba arkadaşlar

Bende bir Dell inspiron 1525 ( T7250 2ghz 2gb ram 160 gb harddisk ) kullanıcısıyım.Üzerinde vista home premium ile gelmekte.İlk başlarda süperdi vista hiç kasma makinanın kaldırmama gibi bir sorunu yoktu.Birkaç oyun ve program kurayım dedim vista da oynatamayıp ve çalıştıramayıncada bastım formatı ve xp home edition kurdum. Şuanda tüm driverları kurdum ve sorunsuz çalışmakta.Ayrıca driverların auto.exe otomatik kurulum dosyası olarak yedekledim yani xp kurduktan sonra bu exe dosyasına tıklıyon tüm driverları yukarıda arkadasında dediği gibi otomatik kurmakta.Bu dosya tamamen benim yaptığım başka yerlerden alınmamış dosya gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. Yanlız format atmadan önce dikkat etmeniz gereken bir durum var.DELL ' de dell media player tuşu var bilgisayar kapalı iken bu tusa basınca direk bu program çalışmakta ve muzik,film vs. gibi dosyaları windowsu açmadan kullanmaya yaran bir yazılım başlatma tuşu.Bu tuşun çalışmasını istiyorsanız bilgisayarın yanında gelen Dell media player ile formatlayım sonra xp kurmanız gerekmekte.Sorunuz olursa sorun cevaplamaya çalışırım.

Kurduğum ve sorunsuz çalışan Oyunlar

1- Prince of Persia T2T
    2- Pes 6
    3- Pes 2008
    4- Heroes V

Bu arada HDMI çıkışı olduğunu ve işlemci FSP hızı 800 unutmayın bu makinanın.Bence düşünmeden alın çok hızlı makina ben çok menunum.

Saygılar

DELL INSPIRIN 1525 XP OTOMATİK DRIVER KURULUM DOSYASI LİNKİ :http://rapidshare.com/files/120453912/DriverAutoSetup.exe.html ( r a p i d s h a r e )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street -- 6 Haziran 2008; 11:28:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: street

Merhaba arkadaşlar

Bende bir Dell inspiron 1525 ( T7250 2ghz 2gb ram 160 gb harddisk ) kullanıcısıyım.Üzerinde vista home premium ile gelmekte.İlk başlarda süperdi vista hiç kasma makinanın kaldırmama gibi bir sorunu yoktu.Birkaç oyun ve program kurayım dedim vista da oynatamayıp ve çalıştıramayıncada bastım formatı ve xp home edition kurdum. Şuanda tüm driverları kurdum ve sorunsuz çalışmakta.Ayrıca driverların auto.exe otomatik kurulum dosyası olarak yedekledim yani xp kurduktan sonra bu exe dosyasına tıklıyon tüm driverları yukarıda arkadasında dediği gibi otomatik kurmakta.Bu dosya tamamen benim yaptığım başka yerlerden alınmamış dosya gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. Yanlız format atmadan önce dikkat etmeniz gereken bir durum var.DELL ' de dell media player tuşu var bilgisayar kapalı iken bu tusa basınca direk bu program çalışmakta ve muzik,film vs. gibi dosyaları windowsu açmadan kullanmaya yaran bir yazılım başlatma tuşu.Bu tuşun çalışmasını istiyorsanız bilgisayarın yanında gelen Dell media player ile formatlayım sonra xp kurmanız gerekmekte.Sorunuz olursa sorun cevaplamaya çalışırım.

Kurduğum ve sorunsuz çalışan Oyunlar

1- Prince of Persia T2T
    2- Pes 6
    3- Pes 2008
    4- Heroes V

Bu arada HDMI çıkışı olduğunu ve işlemci FSP hızı 800 unutmayın bu makinanın.Bence düşünmeden alın çok hızlı makina ben çok menunum.

Saygılar

DELL INSPIRIN 1525 XP OTOMATİK DRIVER KURULUM DOSYASI LİNKİ :http://****.com/files/120453912/DriverAutoSetup.exe.html ( r a p i d s h a r e )

Katkılarınızdan dolayı kendi adıma teşekkür ederim street..

Bende otomatik driver yedeklerimi exe uzantısı ile kaydettim böylece ne olursa olsun xp kurmam gerekse bile driver sorunum olmayacak ben core duo olanının kullanıcısıyım inanınki çok memnunum ısınma sıkıntım yok ses sorunum tek var bir yeterli görmediğim özelliği Ses oda tek dinleyici için zaten sorun değil eleştirebileceğim sadece ses diğer tüm özellikleri gayet tatminkar tekrar belirtiyorum takılan arkadaşlar lütfen çekinmeden sorun dilimiz döndüğünce cevap vermeye çalışacaz.

Sevgiler Dell 1525 Klübü

• 1525

film izliyemiyorum ,piknikte müzik dinleyemiyorum
    latitude 505 im vardı müzik seti gibi ses verirdi

bu makinenin sesi dandik,forumda okudum 1520 modelinde bu sorun yokmuş
    aldığım yere durumu ilettim ,bilgisayarı gönderin dediler

eğer bu makineler hatalı ise vay halimize
  • quote:

Orjinalden alıntı: remington

1525

Bilgisayarın sesi çok yüksek değil bu doğru ama hiçte yok değil demek yanlış bana göre bir kişi için yeterli hoperlör gibi ses vermiyor başka bir laptop ile kıyaslamadık o yüzden sesi bana göre güzel
  • beyler fiyatlar çok çok arttı ...
    815 YTL idi şimdi yüksek ?
    en ucuz nerede 800 TYL filan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ghaneli

beyler fiyatlar çok çok arttı ...
    815 YTL idi şimdi yüksek ?
    en ucuz nerede 800 TYL filan

Evet haklısın fiyatı arttı bu ürünün talep çok olunca artıyor haliyle

dolar kuru ile satıldığından fiyatı şuanda gold ta uygun

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=44090

559 $ + KDV ile 838 ytl oluyor fena değil.
  • merhabalar arkadaşlar 26.05 tarihi ile bende dell 1525 kullanıcı oldum genel kanı olarak gayet memnunum almak isteyipte soru sormak isteyen arkadaşalr varsa yardımcı olabilir bendeki model INSPIRON 1525 CORE2 DUO T5450-1.66GHZ-2048MB -160GB-15,4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihannn81 -- 7 Haziran 2008; 10:21:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridvan151

quote:

Orjinalden alıntı: remington

1525

Bilgisayarın sesi çok yüksek değil bu doğru ama hiçte yok değil demek yanlış bana göre bir kişi için yeterli hoperlör gibi ses vermiyor başka bir laptop ile kıyaslamadık o yüzden sesi bana göre güzel

intel core 2 duo,2 ghz,2 gb ram,160 gb hard disk,2 mp kamera...>bu artıları olmasaydı bu sese tahammül etmezdim,benim takıldığım eğer makineler hatalı ise bilelim,dell hatasız değil.. geçmişte hatalı pilleri toplayıp değiştirmişti..

• arkadaşım yapma okadarda kötü değil sesi bende daha evel hp pavilion vardı okadarda fazla aralarında ses farkı yok bence dizüstü için fazla bile cıkıyo sesi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.