Şimdi Ara

dell ins 6000 pil sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaslar... dell ins laptop kullanıyorum. ancak bu üzerindeki pil ile yaklasık olarak 2-2.5 saat gidiyo tabi ki kullanıma göre değişiyo pilin kullanım süresi. ancak uzun süreli olarak laptopu dısarıda kullandıgım için yedek bir pil almam gerekio galiba. ancak arkadaslar bu laptop pillerinn çok pahalı oldugunu dydum acaba bu fiyat nedekadardır bilen varsa tahmini bir fiyat ve nereden alacagım konusunda bilginz var mı ??

• Arkadaşım uzun süreli gitmesini istiyorsan 9 hücreli pil almalısın, ama benim bildiğim kadarıyla bu piller ancak yurt dışından getiriliyor ve 100$'dan aşağı bulma şansında yok galiba.

Bu arada madem dell 6000 kullanıyorsun, imzamdaki bilgiler işine yarayabilir...
  • Dell 6000imin pili yanlış kullanımdan dolayı ölmüştü pil fiyatlarını araştırdım ve 200ytl ye buldum,sırf bu yüzden laptopu değiştirmek zorunda kaldım.Kontun elinde orjinal batarya var ve fiyatı dediğim civarda(mail göndermişlerdi),bunun dışında İstanbulda ki çeşitli dükkanlarda(google sayesinde buldum oraları) hertürlü batarya ve şarj aleti mevcut fiyat aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.