Şimdi Ara

Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ] ★KULLANICILAR KULÜBÜ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
7
Favori
20.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arayannbulurr

Sepette %10 geleceğini tahmin ediyorum

Yok hocam keşke gelse öye olsa başlıkta sepette %10 yazıyorlar, burada üstüne birde kargo fiyatı koymuşlar, 1 hafta içinde düşmesini bekliyorum...

Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ]   ★KULLANICILAR KULÜBÜ★
  • zaten ürünü açabilsem belki göndermiyeceğim lakin açamıyorum ve format ta atılmıyor ayrca
  • DenizMahir D kullanıcısına yanıt
    Allah Allah BIOS menüye gelmiyormu pc ordan USB ile atabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBowTie

Allah Allah BIOS menüye gelmiyormu pc ordan USB ile atabilirsin

biosa geliyor orda uefı yaptım sonra f12 ile giriyorum ama usb gözükmüyor
    security bölümünden ayararı sıfırladın mı sonrada yeni bi boot oluştur usb görmesi için
  • maalesef o kadar anlamıyorum o işlerden deneyeyim bir , yeni boot nasıl olursuturlcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizMahir -- 9 Şubat 2017; 17:52:17 >
    Boot menüde altta bi seçenekten gidiyorsun create boot vs yazıyor isim verip usb gösteriyoruz ve usb de ayarı olması lazım format dosyası yani program ile iso yu belleğe çıkartıyoruz direk iso kopyala ordan at mantığı yok benim bildiğim

youtube da usb ie bios format videoları izleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gran Patron -- 9 Şubat 2017; 17:58:22 >
  • zaten ısoyu bellege hallettim onlardan anlıyorum sıkıntı yok , şimdi boot menude dediğiniz işlemi yaptım şimdi tekrar deniyeceğim
  • olmuyor , bana şu delle format atmayı adam akıllı baştan sonra anlatabilecek biri yok mu ? herşey tamam ama hangi tuş ile girip usb ile format başlatacağımı bulamıyorum
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Ekranın renk profilini değiştirmeye yarıyor, kalsın derim ağır bi uygulamaya benzemiyor.

• Hocam donanıma bakarak bilgisayar almak çok yanlış ben de bu hp modellerinden aldım 12 gb ram artı 128 gb ssd vardı ve de ekran ips'ti. Yani kısacası bilgisayarda yok yoktu. Ama gel gör ki ertesi gün iade ettim. Kasa o kadar dandik bir plastik ki hani çin malı tabiri vardır ya ondan 10 kat daha beter bir kasaydı. O bilgisayar uzun süreli oyun kullanımlarında haşat olur ben söyleyim. Ayrıca ekran ips olduğu için klasik ışık sızması sorunu vardı. Menteşeleri de iyi değildi ekranı aşağı çekince kendiliğinden kapanıyor, ekrana parmakla bastırdğında rahat yarım cm içeri göçüyordu. Yani bir günlük kullanımda bilgisayarı korka korka kullandım. Donanım olarak lafım yok ssd olması çok güzel ama gel gör ki kasanın benden alacağı puan koca bir SIFIR maalesef. Bilgisayar alırken özellikle laptop, kasa kalitesi klavye touchpad kalitesi, ekran menteşeleri gibi unsurların daha önde olduğunu söylemeliyim. Dell aldım bir aydır kullanıyorum çok memnunum bir gr pişman değilim iyiki hp'yi iade etmişim diyorum. Bir örnek verecek olursam dell aldıktan bir hafta sonra klavyeye bir şişe maden suyu döküldü baştan aşağı, bilgisayara hiçbir şey olmadı sonradan araştırdığımda klavyenin altında koruyucu olduğunu öğrendim, bunun hp'de olma ihtimali sıfır hp'yi iade etmesem bilgisayar haşat olmuştu muhtemelen. Çok basit bir örnekle açıkladım bana yüz kere sorsan yüzünde de dell al derim ama karar senin.

• Kutu açılımı

https://www.youtube.com/watch?v=Z05Ghweuxrc

İlk mesaja eklenirse sevinirim.

Eline sağlık kardeşim ekliyorum hemen, en kısa zamanda da oyun görüşleri fsp değerleri bekliyoruz :) Tekrardan hayırlı olsun..
    Kardeşim bu video işine yarar, her markanın kendine çap menüsü var biosta valla bende bir kaç kez sadece asusta yaptım onu biliyorum ama dell de nasıl ne nerede bilmediğim için pek de birşey söyleyemedim:/

https://www.youtube.com/watch?v=Rz7pppmkMs8

• %23,3 gibi yuvarlak indirim oranları yazılamayacağından bu şekilde olması normal. Fiyatı satış stratejisi ama 3-5tl nin yüzdesini küsüratlı yazmazlar.
    %3 BİLE 140TL FARK YAPIYOR :/
  • Beyler laptop kapağındaki dell logosu ışıklandırmalımı. Bende yanmıyoda. Yanan yada nasıl aktif edildiğini bilen varmı

• crazyhgost C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bence yanmıyor ama yanıyor ise aramaya ışık yaz ışık ayarlarinda vardır varsa

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.