Şimdi Ara

Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ] ★KULLANICILAR KULÜBÜ★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
7
Favori
20.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7567 türkiyeye ne zaman gelir sizce? hatta gelir mi?
  • barisgurler B kullanıcısına yanıt
    Ben Dell Türkiye ye sormustum

Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ]   ★KULLANICILAR KULÜBÜ★

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdul1907

Ben Dell Türkiye ye sormustum

Az kalmış o zaman beklenir :)

• bu fiyata alınabilecek en iyi laptop bu mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.200-3.300 fiyat aralığında bu laptop gibi duruyo
  • Bekle babam bekle.
  • Beyler Ebrar'dan kredi kartı ile tek çekim yapıp 3.340 liraya bu ürünü artık dayanamayıp almayı düşünüyorum, son olarak beklenir mi daha ne diyorsunuz? Ebrar'da canlı destekle konuştum yeni modeller geldiğinde artık bunlar olmaz dedi ve yenilerin fiyatları da bundan daha pahalı olur dedi. Bu üründe de dip fiyat bu daha indirim olmayacak falan dedi. Artık 1 ay sonra da SSD alırım n'apalım... Saat 16.00'ya kadar sipariş verirsem aynı gün kargolanacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

Beyler Ebrar'dan kredi kartı ile tek çekim yapıp 3.340 liraya bu ürünü artık dayanamayıp almayı düşünüyorum, son olarak beklenir mi daha ne diyorsunuz? Ebrar'da canlı destekle konuştum yeni modeller geldiğinde artık bunlar olmaz dedi ve yenilerin fiyatları da bundan daha pahalı olur dedi. Bu üründe de dip fiyat bu daha indirim olmayacak falan dedi. Artık 1 ay sonra da SSD alırım n'apalım... Saat 16.00'ya kadar sipariş verirsem aynı gün kargolanacakmış.

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

Beyler Ebrar'dan kredi kartı ile tek çekim yapıp 3.340 liraya bu ürünü artık dayanamayıp almayı düşünüyorum, son olarak beklenir mi daha ne diyorsunuz? Ebrar'da canlı destekle konuştum yeni modeller geldiğinde artık bunlar olmaz dedi ve yenilerin fiyatları da bundan daha pahalı olur dedi. Bu üründe de dip fiyat bu daha indirim olmayacak falan dedi. Artık 1 ay sonra da SSD alırım n'apalım... Saat 16.00'ya kadar sipariş verirsem aynı gün kargolanacakmış.

Hayırlı olsun.

Hocam bana verebileceğin tavsiyeler nelerdir? Windows işini ne yapayım ben şahsen temiz kurulumdan yanayım her zaman ama bu TrueColor muhabbeti falan varmış... ne yapmalıyım sizce? İmaj alma işleriyle uğraşmayı sevmiyorum. Zaten orjinal windows'lu olacağı için ben internetten korsan win10 yüklesem bile orjinal olacak OEM'e kayıtlı olduğundan.

• Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Ben geldiği gibi kullanıyorum. İhtiyacım olmayan uygulamaları sildim. Gerek duymadım açıkçası temiz kuruluma. True C uygulaması da ne kadar faydalı bilmiyorum
  • Laptop saat 11 buçuk civarı geldi beyler. Vallaha bu kadar çabuk gelmesini hiç beklemiyordum. Daha kutusunu bile açmadım, incelemeleri birkaç güne kadar atarım foruma.
    Tekrar hayırlı olsun. Ebrardan almıştınız değil mi ?
  • quote:

Tekrar hayırlı olsun. Ebrardan almıştınız değil mi ?

Evet hocam. SSD almadım, birçok kullanıcı yanında SSD ile kullanıyordu bakalım ben de 5400rpm hdd kullanmış olacağım ilk kez. İmzamdaki sistemden laptopa geçince tuhaf oldum yavaşlık belli oluyor.

Bunun dışında ilk izlenimlerinde touchpad'i kesinlikle beğenmedim. Sanki altında ufak bir boşluk varmış da o boşlukta sallanıyormuş gibi elimi koyunca tıkır tıkır ediyor sallanıyor, orta ve alt ksımlarda oluyor bu söylediğim, touchpad'in üst kısımlarında olmuyor. Çok değişik ve kötü geldi bana. Neyse bir tek o kötü olsun yeter bana zaten yanına mouse almıştım. Onun dışında kasası muazzam tek kelimeyle. Kauçuk hissiyatı veriyor, daha ilk dokunuşta insanın hoşuna giden bir yapısı var. Plastik olduğuna inanmak zor gerçekten.

Bende de SSD yok. Kasa kalitesi bana da şahane geliyor
  • quote:

Bende de SSD yok. Kasa kalitesi bana da şahane geliyor

Hocam peki touchpad nasıl sizde de böyle mi? Hani teşhir veya arızalı ürün mü diyeceğim ama sanki bilerek öyle tasarlanmış o touchpad öyle montaj hatası gibi durmuyor. Çünkü üst kısımdan aşağıya indikçe boşta kalıyormuş gibi oluyor, üstte kısımlar tok duruyor touchpadde. Elimi koyunca tıkır yapıyor boşluktaymış hissiyatı veriyor.
    Ortadan itibaren evet, ama bu tasarımsal ve düşünerek yapılmış bir şey bence.
  • quote:

Ortadan itibaren evet, ama bu tasarımsal ve düşünerek yapılmış bir şey bence.

Hocam son olarak kafamı kurcalayan bir şey var bu laptopun kutusunun üzerinde ALICI: Integra Bilgisayar .... Şti falan filan yazıyor ve adres olarak da Integra Bilgisayar'ın adresi yazıyor, teslimat tarihi 01.03.2017 diyor. Ebrar bilgisayarla, integra bilgisayar aynı yer mi? Gönderen Penta yazıyor, Penta'nın logosu var.
    Bir bilgim yok bu konu hakkında. Arayıp bilgi almanız en doğrusu olur.
  • quote:

Bir bilgim yok bu konu hakkında. Arayıp bilgi almanız en doğrusu olur.

Ebrar'a canlı destek üzerinden sordum şu yanıtı aldım,

"Ebrar Bilgisayar:
    -Ürün tedarik noktasında firmaların ürün alış-verişleri de bulunabılıyor
    -Sonuç olarak distribitör ürünüdür"

Benim gibi aynı şeyi yaşayan arkadaşlar olursa diye yazmak istedim.
  • Şöyle bir problem yaşıyorum , bilgisi olan var mı ?

Bilgisayar ilk açıldığında başlat menüsü ya da görev çubuğundan bir şeye tıkladığım masaüstü gidiyor ve ekran simsiyah oluyor. Sağ alttan masaüstü kısayoluna tıkladığımda geri geliyor . Takılma vb bir şey değil. Ekran kartım güncel, neden olabilir acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.