Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.580
Cevap
120
Favori
260.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    tam bilgim yok ben istanbula yollamıştım verdikleri kod oraydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

tam bilgim yok ben istanbula yollamıştım verdikleri kod oraydı

Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf24. Y kullanıcısına yanıt
    Nasıl iade kabul ettiler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat10

Nasıl iade kabul ettiler ?

THH kararı ile. Yüzüm gülmedi bir türlü bu cihazla.
  • Arkadaşlar bu aralar bi sorunla karşı karşıyayım oyun oynarken uzun süreli ekran kartı direk dahiliye geçiyor ve fps cs go da 150-200 ken 40 a pubgde 10 a felan iniyor ve daha da düzelmiyor anca oyunu açıp kapatmak gerekiyor sizce bunun nedeni nedir ? Şu son bios güncellemesini yaptıktan sonra olmaya başladı acaba onla alakalı birşey midir ?
  • Arkadaşlar cihazı ikinci el almıştım, garantisi hala devam ediyor, hdmi çalışmıyor birtürlü, farklı işletim sistemi linux vs bile kurdum olmuyor , driverları değiştirdim yok, tüm sürücüleri güncelledim yok, başka tv ve başka hdmi kablolarla denedim yok, böyle bir durumla karşılaşan oldumu acaba, 400 sayfa olduğu için tek tek bakamadım aramada da bir sonuç çıkmadı. Garantiye mi göndermem gerek acaba donanımsal bir durummudur ?
  • Ekranı indirip kaldırırken sol menteşenin olduğu yerden çıt sesi geliyor. Garantiye vermek istemiyorum nasıl çözebilirim daha önceden böyle yapmıyordu.
  • eybabi kullanıcısına yanıt
    Bende 2ci el olarak almıştım ets2 oyanamak için hdmiye bagladıgımda sıkıntısız çalışıyordu böyle bir sorun okumadım daha.
    Siz 4-5 ay öncede yazmışsınız profilinize baktımda hdmide çalışmadıgını eger o günden beri hiç çalıştıramadıysanız donanımsal olma ihtimali yüksek.
  • Belesinternetkullanicisi B kullanıcısına yanıt
    arkadaki vidaları sık onlar gevşeyince olur, kapağı açıp içindekileri de sık..
  • Dell 7559 sorunları bitmek bilmiyor. 10 Defa Koçsistem'e onarım için farklı sebeplerle gönderdim. Ekran 2 defa, menteşeler, batarya, üst tabla... gibi parçalar değişti. En son değişim veya DOA raporu istedim ama menteşe sorunu sözde giderilmiş.1,5 sene önce almıştım sanırım bu ilk ve son Dell tercihim olacak. Servis raporlarıyla faturasıyla birlikte resmi şikayet dilekçesi vericem.

Ankara'da Koçsistem anlaşmalı oldukları servisler var. Yine de müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

• dmclskn D kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı durumu yaşıyoruz. Benimde 12. gönderişim falan oldu. En son cihaz yapıldı diye geldi. Düğmesine bastım açılmıyor. Işıkları yanıp sönüyor ama görüntü yok. THH ile iade ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24. -- 22 Ocak 2018; 10:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belesinternetkullanicisi

Ekranı indirip kaldırırken sol menteşenin olduğu yerden çıt sesi geliyor. Garantiye vermek istemiyorum nasıl çözebilirim daha önceden böyle yapmıyordu.

Çözüm olmazsa garantiye gönder mutlaka. O çık ses kırılmaya yüz tutan alt kasanın sesi. Cihazın kasası açık ara piyasadaki en kalitesiz kasa. Tırnak ucu kadar 2 nokta tutuyor kasayı. Hemende kırışıyor. Aman dikkat.
  • Zorunlu kalmadan değiştirmeyecekler galiba benim asıl sorunum elin John, Mike, Jessica... kadar kıymet vermiyorlar. Zaten eli ayağı düzgün telefon, bilgisayar... Almak gitgide zorlaşıyor. En son menteşelerin felaket sert olup ekran tam kapanmıyordu.Soldan 4 cm yukarda sağdan 2 cm aşağıda kalıyor. Bír de demesinler mi "Normal" göz var izan var. Kısaca rezalet servis. Garanti Koçsistemse bir kere daha düşünün! Sorunsuz kullananlar olabilir güle güle kullansınlar.

Eposta telefon kargo trafiğini saymıyorum bile.

Bu arada heyet kararı ne kadar sürede çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmclskn -- 22 Ocak 2018; 11:13:13 >
    Heyet kararı ne kadar sürede çıktı? iade sürecini anlatırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dmclskn

Heyet kararı ne kadar sürede çıktı? iade sürecini anlatırsanız sevinirim.

Aldığınız, size fatura kesen firmayı deliller ile birlikte THH ne veriyorsunuz. Benim cihazımda 5 kere parça değişimi olmuştu 1 yıl içinde. Karar çıkınca firma cihazı yollamamı söyledi ve para iadesi yaptı. Yapmasa icraya verecektim.
    Heyet kararı ne kadar sürede çıktı?

4 ay. Bu sure içerisinde cihazı zaten kullanıyorsun. Sıkıntı yok yani

Cevap için teşekkürler. 5-6 ay olmadığına sevindim. Şikayet için hangi evrakları istiyorlar hatırlıyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmclskn -- 22 Ocak 2018; 14:25:0 >
    Bağlı olduğunuz hakem heyetine göre süre değiştiriyor. Yoğunluk varsa 6 ayı da bulabilir.

Ben dilekçe, servis raporları ve fatura fotokopisini ekledim verdim.

Yarın cihaz servisten gelsin son servis formuyla birlikte diğer evrakları toparlayıp şikayet dilekçesine eklerim. Bakalım THH ne karar verecek.

Çok teşekkürler. Bu arada yerine hangi Laptop aldınız?

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.