Şimdi Ara

_*_*_*_*_ Deliler Klübü _*_*_*_*_ (dikkat 105 deli var) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
1
Favori
29.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAMBERSİZ DÜĞÜN BENSİZ DELİLER GURUBU OLMAZ YAZ BENİDE
  • Hububat Hububat Fiyatları √25' (karekök 25) mikrostayız ehehe
  • -hububat fiyatlari ve akabinde at bacaa at bacaa demek istiyorum benjamin
    -tabi abi : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 11 Kasım 2006; 16:32:01 >
  • 1 haftadır şu kulübe girmek için cezamın kakmasınıbekliyom.
    alın beni de.

etkinliklerim:

delirme yıllarım lise çağlarında başladı.lisede tarih derslerinde sözlüye kafamda huniyle çıkmam,okul yokuşundan üstü sabunlu ters çevrilmiş sıraya 3 kişi binerek kaçmaya çalışmamız ve en önemlisi bir hazerfan çelebi torunu olarak 2.kattan kanat takıp uçmaya çalışmam yavaş yavaş aklımı oynattığmın kanıtı olmuştur.

bugün ise artık tamteşekküllü bir deli sayılırım.çünkü benzinin litresi 3 lira olan ülkemizde 7500cclik amerikana biniyorum ... ayrıca bindiğim arabanın kapılarının hiçbiri yerinde değil...resimleri ekleyecem.
  • benide kaydet klübe bende delirdim
  • herkes neden delirdiğini yazarsa çok güzel bir paylaşım ortamı olacağını düşünmemden mütevellit böyle bi yazı yazmayı uygun görmekteyim hedi hepimiz el ele verip delilik yeminleri edelim

bide herkes raporlarının ss sini koyarsa gene çok guzel bir paylaşım olacağını düşünüyorum

ben sölim beni deli edip çıldırtan şey
    1-)aga kelimesi kelime bile diyesim gelmiyor o salak şey işte
    2-)aptal derslerrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuri Alço -- 11 Kasım 2006; 17:07:34 >
  • Romayı ben yaktım

Ben son samurayım

İkiz kuleleleri yıkan uçağı ben kullanıyordum

Titanic'ide ben kullanıordum

Karayip'in en hızlı korsanıyım ben

Ben Schumi'nin ruhuyum

Ben Lenny kravitz'in Türkiye'deki çocuuyum

Ben bir sosyal deliyim...insanlar benim deli olduğumu bilmezler ama ben deliyim...raporum var,memlekete gidince koyarım buraya...

Zumarken delafufu kaskasirenfe , gelilieştiğrimişimki, zumambem

• DELİYİZ SADECE DELİ YAKARIZ ROMAYIDA YAKARIZ GEREKİRSE DÜNYAYIDA YAKRIZ HEUHEHEHE
  • bu kadar da deli olunmaz ki sinamadayım biraz geç girdim daha ışıklar tam sönmemiş ama karartılmış azcık cevahirde girdim yanımda oturan bir çift vardı huyum değildir böyle durumlarda yüzlere kesinlikle bakmam. ses birinin sesine benziyodu allahıma şoooook oldum filmin ilk yarısını hortlak gibi izlemek "zorunda" kaldım ışıklar açılsın yüzleri görim neler yapacağımı planlıyorum yanımda Benden Deli bi arkadaş. az kalsın bu gün DELİ lik yapıyodum yine Every Time Crayzi
    Deliyim delisin deliler

• yazık deliler toplanmış alın bari buda benden size bir hediye olsun imza yaparsınız

_*_*_*_*_ Deliler Klübü _*_*_*_*_ (dikkat 105 deli var)
  • ulan harbi hepiniz delisiniz

ben üyelik için başvurmam bu klübe,teklif gelirse şartlarımızı koyarız,ona göre değerlendiririz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shady RIDDLE

yazık deliler toplanmış alın bari buda benden size bir hediye olsun imza yaparsınız

Potasyum kokuo burası....ne alaka

• quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

quote:

Orjinalden alıntı: Shady RIDDLE

yazık deliler toplanmış alın bari buda benden size bir hediye olsun imza yaparsınız

Potasyum kokuo burası....ne alaka

Huni nerden salı pazarında mı?Bizim arkadaş getirtdiydi alamanyadan çelik paslanmaz bu da güzelmiş usta kaça aldın bunu ehi?

• ben imzama koydum bunu çok hoş durdu bakıın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

Bu olay oldu gerçekten valla bak:
    Geçen bayram sinemaya gittik bayram tatilini fırsat bilen sinema sahibi "Bayram ve tatil günleri bilet fiyatları 7,5 ytl" yazmış bende gittim dedim "Bayram ve tatillerde 7,5 ytl yazıyor benim buna itirazım var hep 7,5 ytl ödeyemem ben" dedim o da dedi niye öyle diyosunuz sadece bayram da böyle dedi e iyi ya işte deliye her gün bayram değil mi dedim anaa dedi

bi öğrenci bileti verirmisin abi

edit:sağol abi

edit yazmıyo ama aşadaa
  • Hayır olm Huni koymayın arakdaştan dan kıllandım ben Ajan olabilir...Benjamin yalan makinesini getir test edeceğük Eğer Huni Potasyum bileşenli değilse takmamız veya imzaya koymamız imkansız böle bilmeş olamaz olabilemez...Romayı yakan arkadaş hanginizse kendisinden rica ediyorum Huniyide yaksınlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 11 Kasım 2006; 18:18:49 >
  • En deli site
    hayatınızda böyle bi sınıf görmediniz

http://kazmamsi.sitemynet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuri Alço -- 11 Kasım 2006; 18:19:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

Hayır olm Huni koymayın arakdaştan dan kıllandım ben Ajan olabilir...Benjamin yalan makinesini getir test edeceğük Eğer Huni Potasyum bileşenli değilse takmamız veya imzaya koymamız imkansız böle bilmeş olamaz olabilemez...Romayı yakan arkadaş hanginizse kendisinden rica ediyorum Huniyide yaksınlar...

ben huninin içindeki maddelere baktım
    florür %0,7
    klor %0,6
    amonyak yok
    fahre zehri %2,3
    sülfirik asit %5,6
    kezzap %80
    şeftali nektarı %0,8
    potasyum nitrat war saf potasyum yok oda %10

• agwe nesin sen ya artist artist konuşuosun delimisin nesin deli deli deli deli deli hehauahuehuaheuheu

AYRICA EKLEYİN BENİDE DELİLERE DELİRCEM YOKSA (ben zaten deli diilmiydim ya........)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.