Şimdi Ara

_*_*_*_*_ Deliler Klübü _*_*_*_*_ (dikkat 105 deli var) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
1
Favori
29.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daatırım lan nooluo burda siz kimsiniz?!

• quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

Daatırım lan nooluo burda siz kimsiniz?!

lan olm bi git ya neyi dağıtıyon?

DELİMİSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN

sizin gibi delilerle uğraşamam ben.yatıyorum.

delimisiniz nesiniz ya alla alla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur -- 11 Kasım 2006; 0:19:32 >

• deliyim ekle benide

psikiyatriste gider hergün xanax ımı içer lustrali çakar uyurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: appiah_haktan

bu topic hiç açmıcaktınııız

çünkü ben gerçekten deliyiiiim...ben olduğum sürece bu topic he p var olucak

deli

Eheue olmadı ki şimdi birde kötü adam gülüşü yapıcaktın ki tam olucaktı bak böyle;

Mıhahahahahahahahaha
  • Yarın ve sonraki 364 ün bayram olması ne güzel bi duygudur
  • quote:

alt komşu kafamı bozuyoooor ... neymiiş müziğin sesi fazlaymıış

napsam acabaaaa ???

Raporun varsa >>>>

• Merhaba

Güle güle
  • deli değilim bennnnnnnnn

• quote:

alt komşu kafamı bozuyoooor ... neymiiş müziğin sesi fazlaymıış

napsam acabaaaa ???

asıl deli bulunmuştur bence alt komşun

• At bacaaa at bacaaa potasyum

daattın beni gece gece allah iyiliğini versin
  • Deli derken? del.i o kadar uğraştım ama mouse üzerinde böyle bir düğmeye rastlayamadım.. sonra fight clup aklıma geldi ve geçen sene yazmış olduğum bir makalede delilerden bahsettiğim.. gerçi saatte geç olmuş ama bence güneşlenmek için hâlâ geç değil... ya aslında saçmalamış gibi hissetsem de hoşuma da gitmedi değil.. deli olmak!!!!! ben kendim iddia etmiyorum aslında bunu ama arkadaşlarım bana öyle diyorlar kimi zaman.. ama kimi zamanda demiyorlar... ama bildiğim birşey bizim ailede genetik bişey... babamı sinirlendiğinde görmeniz lazım.. kızıyormu fokurduyormu ... haydaa harbi uçtum yine... bizim soyumuz deli familyasının sinir hastaları ailesine dayanıyor...
    ekle beni de abi..

• quote:

Orjinalden alıntı: HaNGMaN_tr

Deli derken? del.i o kadar uğraştım ama mouse üzerinde böyle bir düğmeye rastlayamadım.. sonra fight clup aklıma geldi ve geçen sene yazmış olduğum bir makalede delilerden bahsettiğim.. gerçi saatte geç olmuş ama bence güneşlenmek için hâlâ geç değil... ya aslında saçmalamış gibi hissetsem de hoşuma da gitmedi değil.. deli olmak!!!!! ben kendim iddia etmiyorum aslında bunu ama arkadaşlarım bana öyle diyorlar kimi zaman.. ama kimi zamanda demiyorlar... ama bildiğim birşey bizim ailede genetik bişey... babamı sinirlendiğinde görmeniz lazım.. kızıyormu fokurduyormu ... haydaa harbi uçtum yine... bizim soyumuz deli familyasının sinir hastaları ailesine dayanıyor...
    ekle beni de abi..

Eheueheu geçmiş osun bilader Hoşgeldin

• delibuldum..
  • deliyim gözü kara deliyim yakarım romayıda yakarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2Late4Escape

deliyim gözü kara deliyim yakarım romayıda yakarım

Tey Tey Tey Ahe Ahe At bacaaa At bacaaa

Potasyum...

• BENİDE YAZIN DERS DELİSYİM HÜVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    kafayı yemek üzereyim edebiyatçı yaktın beni uleeeeeeeyn
  • Beni seç beni seç bende deliyim

İNSAN GİBİ DEĞİL HAYVAN GİBİ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: s_kartal_s

at bacaaa at bacaaa potasyum ne???

10.yy da yaşayan soyu taaaaa Hz. Adem ve Hz. Havvaya dayanan bir delinin yolda giderken bir at görmesiyle başlamaktadır
    hikayeyi farklı şekillerde anlatanlarda war ama ben bildiğim ve en mantıklı şeklini sana anlatmaya çalışacağım şimdi

olay söyle gelişir biizm deli bir gün taksinin birine atlamış gideceği yere doğru yol alıyorkene birde bakar ki orda bir at war ata birden aşık olur bizim hüsam atın yanına yaklaşır onu sever okşar ama o da neee??? bir bakarki at erkek way anasını der olsun der bizim aşkımız dağları deler buzlaarı eritir erkek merkek takılırım ben bunla gay gay yaşarız der (zaten tarihin bildiği ilk gay adam budur)

daha sonra bunlar hollandada evlenirler 3 çocukları olur çocukları görseniz insan desen insan değel hayvan desen hayvan değel böyle boylu poslu 4 ayaklı başla bel arası insan gerisi at
    Not:çocukları kimin doğurduğu bilinmemkte

ve bunlar 5 kişilik bir aile olmuşlar sonsuza dek mutlu mesut yaşamışlar.

hayııııır öle bitecek sandın demi bitmez öle işte benim hişkayelerimde şerefsizlik olmadan asla bitmezzz

sonra bu at yolda başka dişi bi dişi at görür ve başlarla yiğişmeye sonra bizim hüsam gelir ve bunları o halde görür dona kalır ne diyeceğini bilememektedir adeta çarpanlarına ayrılmış bir polinomun f-5 cinsinden sonucu istenmiş bir matematik sorusu gibi apışıp kalmaktan mütevellit oracıkta bayılmıştır

ayıldığında ise başında o 2 atı görür ve kalbi güp güp atmaya başlar oda neeeeee?

kalp kriziiiiiii

gördükleri karşısında dayanamayıp ölmke üzeredir bizim hüsam ve son sözleri şu olur

at bacaaaa at bacaaaaaaaaa potasyuum....

yani burda vermek istediği mesaj şu çöpleri çöp tenekesine atın.

/>

• biri benimi çağırdı yaz ulan benide benden delisimi war zaten okulda koridorda sigara içerken hoca yakaladı idareye indiricekti zar zor kurtuldum deliyiz ya torpilliyik eklee benide abijim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.