Şimdi Ara

Delete

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sherlockedd -- 2 Kasım 2021; 2:10:11 >

• Bu hata baska oyuncularda da oluyomuş.Hata çıktığı zaman tamam' basıyolarmıs ve hata gidiyomus.Sanırım ilk yüklediğin zaman bu hata oluyomus.Ama sorun ekran kartın'dan da olabilir:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OMer_OZturk2 O kullanıcısına yanıt
    Hata gidiyor gitmesine de oyunda kapanıyor ekran kartından olduğunu sanmıyorum GTA IV, FIFA 13 vs oynabildiğim bi bilgisayar o yüzden başka bir nedeni olmalı fakat bulamadım.
  • Isletim sistemin nedir? Ben Win 8.1 kullaniyorum ayni sorun bende de var.

Edit: İşlemciye entegre ekran kartıyla açılıyormuş oyun, şimdi harici ekran kartıyla açtım herhangi bir sorun yok bir bak derim buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I. C. Wiener -- 29 Temmuz 2014; 14:40:43 >
  • I. C. Wiener kullanıcısına yanıt
    Dostum win 8.0 kullanıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherlockedd

Arkadaşlar EA origin'in sims 2 ve tüm eklentilerini ücretsiz yapması üzerine oyunu indirdim, oyun açıldıktan en çok 5 dakika "The Application has crashed.The application will not terminate" hatasını veriyor internette birkaç yere baktım doğru dürüst bir çözümü yok oyunu silip yeniden yüklemeyi de denedim yardımcı olabilecek biri var mı?Oyunu indirdikten sonra üstüne hiçbirşey yüklemeyi denemedim

Arkadaşım Nasıl İndirdin Anlatırmısın?
  • bende de aynı hata var. ne yapmam lazım. silip tekrar yükledim olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunajupi

bende de aynı hata var. ne yapmam lazım. silip tekrar yükledim olmuyor

Windows Vista zamanı uğraştım bu hata ile. Yönetici modunda çalıştır. Ben öyle çözdüm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.