Şimdi Ara

DEKARON ONLINE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrhaba arkadaşalar bugün closed betaya gecti oyun indirmek isteyenler sitesinden download yapabilirler. ben sitesini yine yazayım.
    http://www.gametribe.com/gt/games/dekaron/download.jsp
    ben gamengamershellden indirdim oyunu flashget kullanabildiğim ve hızlı olmasından yana
    ancak benimde bir sorunum var belki oyunu bekleyip indiren vardır ben oyuna giremiyorum. 2 tane üyelik aldım ancak izin vermiyor incorrect id diyor yardımcı olursanız sevinirim.

• CB test basvurunuz kabul edilmedise indirmeyin sakin. OB icin client degisecektir buyuk ihtimal. O yuzden bosuna indirmis olmayin
  • Öncelikle CB'ya başvuruda bulunman lazım siteye GT'ye üye olduktan sonra birde Dekaron için CB request'inde bulunman gerekli. Bunun akabinde sana hesap bilgilerini içeren -bu bilgileri open beta'da da kullanabileceğin, mailde vurgulanmış- bir mail atıyorlar. CB'ya başvurunun kabul edilip edilmediğini yine GT kontrol panelinden takip edebilirsin. Eğer kabul edilirsen CB key içeren bir mail alıyorsun ve IP bloklu ülkelerden birinde ikamet etmiyorsan oyuna girebiliyorsun. Forumlarda yazanların çoğu key ,ip bloklaması ve lag'dan yakınıyorlardı.

Sanırm Fileplanet'ta promosyon key dağıtılıyormuş ama ya çok geç kalmışız yada fileplanet bizi halen bir avrupalı saymıyor :)http://www.fileplanet.com/promotions/mmoclub/dekaron_restricted.aspx

• Ben biraz 2moons dan geri kaldım gelişmeleri takip edemedim bu dekaron nerden çıktı yada hortladı 2moons patladımı yoksa? dp sanırım beceremedi ob si için yıla yakın beklemiştik şimdi yeniden dekaronmu oluyor ? konusunuda bulamadım kusra bakmayın aydınlatıcı bikaç bilgi verirseniz müteşekkir olurum....
  • 2moons avrupa iplerini banladı amerika serveri oldu
    dekaron ise gametribe in açcak olduğu avrupa serveri olcak
  • Kel_Aynak bize key alsanaaaaaaa
  • Bana cb aktivasyonu ilk günden gönderilmiş,üyeligimi alırken England seçmiştim.

Dekaron 2moons dan daha gelişmiş bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 23 Şubat 2008; 11:35:33 >
  • Eger Giremeyen turk oyuncular varsa, bu konuya bi mudahale ederiz. Arkadaslar giren biri varsa lutfen solesin? Turkiye yi secipte.
  • key isteğinde nasil buluncaz
  • ikinci id yide aldım ülke olarak uniterd kingdomu secmeme rağman yine incorret id diyor. ama eğer ülke beğeniyorsa id yi almak yetmez ipninde saklı olması gerekirki zaten onunlada uğraşamam bi oyun için. beklicez artık
  • Gelismelerden haberden edeyim. Turkiye IP blocklu degil. Ama CB tester kabul edilmio. Bunun icin calismalar yurutuyoz. İns bi kac kisiyi kabul edecekler. OB de yer alicak Turkiye.
  • LordOmers e tesekkurler bu ona aittir. Olay aciga kavustu. Turkiye IP si dedigim gibi blocklu degil. Sorun fileplanetin turkiyeyi Avrupa ulkesi gormemesidir.Yane gametribe de sorun yok. Baska sitelerden CB key alabiliyorsunuz.
    "Mmosite de ve gametribeye uye olurken Turkiye olarak sectim.MMositeye uye oldum.Araştırdım.MMosite ile bir kac site gametribe ile anlasmalı.Soyle yazıyordu:MMositede 10 konu baslıgı 5 cevap ve 0 altın yaparsanız size cb key gonderilecektir.İk yapmamız gereken mmositeye uye olmak.Sonra 10 konu baslıgı acmanız gerekiyor mmositenin forum sayfasında.Sonra Hehangi farklı konuya 5 cevap yazmanız.Sonrahttp://contest.mmosite.com/giveaway/dekaron/ bu linke mmositeye uyelik adınızı ve sifrenizi girin.Sonra ok deyin ve size mail gonderilecektir.Mailde sizin cb keyiniz yazıyor onu gametribenin anasaysafına gidiyoruz.Dekaron uye adınızı giriyorsunuz.Sonra acc bolumune giriyoruz.Acc bolumunde Insert Promotional Code bolumune girip size gonderilen sifreyi oraya kopyalayıp ok diyoruz ve oyuna girebilirsiniz.İyi Oyunlar...^^
    İste cb key alabilmek icin gametribenin anlasma yaptigi siteler
    Mmosite
    Mmorpg
    Onrpg
    Gamona
    Onlinewelten
    Mmorpgitalia
    Jeuxonline
    Mondespersistant
    Juegaenred
    Bu sitelere uye olarak cb keyi alabilirsiniz^^"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 25 Şubat 2008; 23:10:08 >

• dün gece cb key alıp girdim
    ping 180-400 arasında gidip geliyordu ama pek lag hissi vermiyor insana
    inşallah lagsız çıkarda oynarım şu oyunu :)
  • ben avusturyadan giriyom oyuna ping 35 40 arasi sahane su an 20 lvlim
  • 2 nisanda OBye geçecek..
  • 2moons epey sancılı olmusdu bencebuda ole olabilir....
  • inş. olmaz bu da 2 nisan çok rahatlıkla gelebilirim kotalar sıfırlancak çünkü
  • dekaronu çok severim 2moons da acc im var neyseki oynayabiliyorum
  • Oyun OB oldu mu?? 2 nisanda OB'mi olcak sitede öyle bir şey göremedim de OB mi şuan?
  • 2 nisanda ob açılıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.