Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
28
Favori
199.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    (Telefon iPhone SE 1. Nesil)
    •2021 yılbaşında kendi web sitesi üzerinden %10 indirim kodu ile 90₺’ye almışım.
    •İlk 5-5.5 ay çok iyi götürdü. Kesinlikle orijinal bataryadan daha uzun gidiyordu. Tek sorun %3 civarlarında telefonun kağnı gibi yavaşlaması idi. Zaten şarja takınca düzeliyordu o da.
    •Gel gelelim 6-7. ay içerisinde 1 günü çıkarmaz oldu. Gün içinde kesinlikle şarja takmak zorunda kalıyorum. Ve artık %3’te değil %10 civarında iken takılma, donma, yavaşlamalar başlıyor.

Tekrar alır mıyım? 50₺ olsa alırdım. Ama 90₺ gibi bir ücreti tekrar vermeyi düşünmüyorum. Ömrü 6 ay olan bir batarya için.
  • cologneman kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün 1 yıl garantisi var
    Firma ile iletişime geçin telefonum günün çıkarmıyor ilk alındığında böyle değildim altı ayda çok kötü hale geldi deyin
    Çok Yüksek ihtimalle ürünü sorgusuz sualsiz yenisiyle değiştirirler
  • İ7plus deji kullanıyorum çok memnunum şimdi voyax çıkmış deji den iyimi kullanan varmı i5s için alacağım kararsız kaldım
  • Kardeşim bu Marka piyasadaki en iyi markadadır doğrudur %15 yavaş boşalması.

• Voyax’mı tavsiye edersin
  • @Deji iPhone 8 için indirim kodu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onepir -- 4 Aralık 2021; 2:16:43 >
  • iPhone xr için Almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz arkadaşlar
  • kullanıyorum öneririm.

• Voyax, Foto Parça, Deji, GSM iletişim bunların hepsi dünyanın en büyük batarya şirketlerinden olan Desay markasının ürünüdür. Bir tık iyi diye bir şey yok. Desay Apple'ın bir ara resmi batarya sağlayıcılığını da yaptı. Fotoparça Voyax, Deji ve GSM iletişim Desay'a yaptırıyor. Bu dört markadan en ucuz olanı alın. Sunwoda tarafından üretilen bataryalar da çok kaliteli. NOHON markası bu şirketten aldığı lityum iyon bataryaları kullanıyordu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 30 Ocak 2022; 0:44:49 >
  • merhaba,

@@Deji Samsung note 9 için indirim kodu gönderebilir misiniz.

iyi çalışmalar.

• cologneman kullanıcısına yanıt

aynen katılıyorum bu ikinci batarya alışım tel 6s plus yüksek kapasiteli aldık yine aynı 1 sene sonra batarya ölüyor bir sene ömrü var bir daha kesinlikle almam aldırmam sabah % 100 ile çıkıyorum şu saatte % 20 kalmış oyun yok wifi yok sadece sosyal medya biraz o kadar 2 saat ekran süresi saat 15 gibi şarja takıyorum artık başka marka önerilerine açığım

• Arkadaşlar merhaba, yeni iPhone aldığım için eski Xiaomi mi a2 model telefonumu anneme verdim.
    Vermeden önce 1 yıl bende deji kullanmıştım. Anneme verirken deji marka yeni batarya sipariş edip eskisi öldüğü için yenisiyle değiştirdim.

Ancak gelen batarya gece %70lerden 30 küsürlere kadar düşüyor boşta ve internet erişimi kapalıyken. Gezinti sırasında saatte %10 civarı azalma oluyor wifi açıkken.
    Ben dejiyle birlikte kullanırken sanki daha iyi performans alıyordum en azından gece boştayken bu kadar bir azalma olmuyordu diye hatırlıyorum. Annem için aldığım bataryada sorun olma olasılığı var mı ?

Henüz 2 şarj döngüsüne girdi, accubatteryde kapasite 2770 gösteriyor. Müşteri hizmetleri ilk bir kaç döngüde bu tarz performans gösterebilir sonrasında açılıyor dedi. Sizce bir kaç döngü daha bekleyip değişim mi istemeliyim ? Fiyatı da baya uçmuş durumda bu fiyata bu performans pek olmadı sanki.

Edit: Son olarak %20 seviyesine düştüğünde telefonda bir kasma meydana geliyor %10 altında bu daha belirgileşiyor. Benim kullandığım bataryada bu durum mevcut değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 31 Mart 2022; 12:30:0 >

• Kardeşim piyasadaki en iyi yan sanayi batarya doğrudur.

• Bende indirim kodu alabilir miyim telefonumun bataryası şişti acil sipariş vermem gerekiyor 23 Nisan'a özel kod varsa o da olur .

• @Deji selamlar 8 plus için indirim kodu almam mümkün müdür?

• indirim kodu var mı? 7plus için batarya alacağım?

• Deji bataryaları nasıl şarj ediyorsunuz ?

%0 a getirip %100 olana kadar bekliyor musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeneCa61 -- 1 Haziran 2022; 23:18:20 >
  • Doğru kardeşim bende taktırdım baya iyi sıkıntı yok alabilirsin.

• @Deji samsung j7 g610 için indirim kodu alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esesas31 -- 6 Haziran 2022; 17:6:21 >
  • esesas31 E kullanıcısına yanıt

Kod yolluyorlar mı?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.