Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
913
Cevap
28
Favori
199.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 4 için indirim kodu almak istiyorum. Yardım. Teşk. @Deji

• @Deji HUAWEİ MATE 8 İÇİN İndirim kodu varsa alabilir miyim.Teşekkürler

• @Deji Xiaomi Mi 8 için kod rica edebilirmiyim?

• @Deji adlı kullanıcıya attığım indirim kodu/indirim kuponu mesajları için geri dönüş olmuyor. Yoksa ben mi yanılıyorum. 3-5 ay öncede atmıştım. son mesajı da 4 gün önce attım ancak hiç bir dönüş olmadı. Bilgilendirmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanankara2005 -- 25 Şubat 2021; 10:7:7 >
  • Merhabalar @Deji 6s için bende indirim kodu alabilir miyim. arkadaşlarım tavsiye etti sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: kimsevar

Merhabalar @Deji 6s için bende indirim kodu alabilir miyim. arkadaşlarım tavsiye etti sizi

Epeydir Donanımhaber üzerinden kod dağıtımı yapmıyorlar. Kendi Instagram sayfalarından takip etmemizi önerdiler.

https://www.instagram.com/dejimucizebatarya

8-20 Şubat arası indirim varmış mesela, kaçırdık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Teşk.ederim bilgi için.. yararlı oldu..

• 5se deji batarya taktım. Öncelikle youtubedaki videolardaki gibi kasa kolay açılmıyor. İlk defa açıldı kasa, garantiye bile gitmemişti alet.

pili çıkartırken de çok zorlandım. Videoda adamlar pili takıp ekrana güç veriyordu, bende ekran gelmedi. Kasayı kapatıp telefonu şarja taktığımda telefon açıldı. Dokunmatikte, touch idde vs sorun yok. Pil %65 seviyesindeydi telefon açıldığında. Dejinin kutusunda ilk şarjı direk yapın, 3- 4 şarjda kendine gelir batarya diyordu. Göreceğiz bakalım.

telefonu 2 yıl ben kullandım, 3 yıldır da babam kullanıyor. Halen çok iyi durumda.

• Hocam konuyla alakası yok ama 5S halen gündelik her türlü bankacılık uygulamaları ve WhatsApp gibi sosyal medya uygulamaları destekliyor değil mi
  • Note8 için değişim yapmıştınız. Sonuçlar nasıl ?

• nikogrk kullanıcısına yanıt

Telefonu buyback kampanyası ile verip iphone 12 aldım. Ancak kullandığım süre boyunca batarya 1 günü rahat çıkarıyordu. Dejiden önce günde 2 kez kesin şrj ediyor, bazen 3.süne de yarım olarak ihtiyaç duyuyordum. Zira %50 den sonra çok hızlı şekilde batarya bitiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkur ederim. Şuan aynı durumdayım. Günde en az 2 kez şarj ediyorum.
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

market bazı uygulamalar için ios 10 ve yukarısını bazıları içinse 12'yi destekliyor şu an. 5s en son ios 12 sürümünü aldı. Yani 2 yıl daha marketi her yönüyle destekleyecektir. Bunda bankacılık uygulamaları, whatsapp başta olmak üzere hepsi dahil. Zaten önceden satın alınmak kaydıyla eski sürüme ait uygulamalar dahi yüklenmekte. İnternette ufak bir araştırmayla hem yazılı, hem de video olarak bulmak mümkün .

Alışveriş siteleri ise çok daha eskiyi destekler. Evdeki 4s halen hepsiburadayı açabiliyor mesela.

Yani donanım yönünden eskise de market yönünden 2 sene daha kullanılabilir bir cihaz 5s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 8 Mart 2021; 18:16:5 >
  • Ben geçen gün yaklaşık 80₺ bedelle Galaxy S4 için Deji kendi sitesi üzerinden aldım ama pil çok çabuk boşalıyor. Henüz 2 şarj yaptım, sanırım piller çok eski üretim ve o yüzden fazla birşey beklemeyin telefonunuz eski ise. Benim için yedek pil gibi birşey oldu, 1 günü çıkarması imkansız, kapasite 2600 mAH bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 8 Mart 2021; 12:59:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunlu ürün gelmiş olabilir firma ile iletişime geçin direkt değişim yaparlar
  • Çok teşekkür ederim hocam sağ ol
  • Mi6 için aldığım batarya tam bir yıl dayandı sonrasında hızlı bir şekilde çok çabuk bitmeye başladı günü çıkaramaz oldum bir tane daha aldım çünkü güvenebileceğim başka batarya üreticisi şirket şu anda yok...

• Deji bataryayı tekrar almak istiyorum, rica etsem bana da indirim kodu verebilirmisiniz?

• Mi5s plus için Deji bataryayı tekrar almak istiyorum, rica etsem bana da indirim kodu verebilirmisiniz?

• Şişme olayı çok sıkıntılı bir durum. Şişip ekranı çatlatabilir hatta patlayabilir. Şişenlerde mevcut. Riske girmeye değmez.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.