Şimdi Ara

DEJİ İLE İOS11 - 7 SAAT 45DK KULLANIM!! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
11
Favori
86.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Overrated,

sana göre.

İkinci eli bin tllik telefona git 300 liraya orjinal batarya taktır. 12-18 ay sonra yenisini al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Overrated,

sana göre.

İkinci eli bin tllik telefona git 300 liraya orjinal batarya taktır. 12-18 ay sonra yenisini al.
    bencede 8 saat süre vercek bir orjinal bararya yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0667FD738

Bu mesaj silindi.
    ilan sahibi siz olmayasınız ? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şarj süresi vs gibi durumları editlersen sevinirim valla, bende bikaç ay sonra kendi cihazıma almayı planlıyorum.
    Şimdiden tşkler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 tane iphone SE cihaz var ailede
    3'ününde bataryası bitik :d saat başı şarja takıyoz herkes powerbankle geziyo

hangi markayı önerirsiniz arkadaşlar 3 tane alıcam internetten alayım ama kendim takamam telefoncuya ücreti mukabilinde taktırayım
  • GknKyc kullanıcısına yanıt
    2 aydan fazla oldu. performans yüksek düşme yok. pil sağlığı halen daha 100. ve ayrıca batarya seviyesi 1 ile 5 arasında diğer bataryalarda aniden kapanmaz donma oluyordu bunda yok. yani satıcının dediği gibi cidden orijinal batarya.
    bugün konuştum tekrar bu işin ticaretini YAPMIYORMUŞ zamanında fazla fazla yedek almış. üst model iphone telefona geçmiş. bataryalar boşa çıkmış. hiç kullanmamış. ben dün bir tane daha aldım sipariş verdim.

Hem satıcı bataryayı test edip kontrol edip alıcıya kişiye göndereceği bataryanın durumu hakkında bilgi veriyor resim gönderiyor pil sağlığı 100 diye gerçekten dediği gibi.
    satıcıyı savunmuyorum ama ben memnunum dedikleri hep doğru.

NOT: Elinde son 1 tane kalmış. almayı düşünen varsa kaçırmasın.
  • ririii kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/arama?userId=aIGuwopeheHSQW5lnU6rXoA

buradaki satıcı orijinal batarya satıyor pil sağlığı 100.
    konuş istersen sor elinde olabilir varsa gönderin takıp geri göndersin. ya da 20-50 tl ye telefoncular takabilir.
  • quote:

2 aydan fazla oldu. performans yüksek düşme yok. pil sağlığı halen daha 100. ve ayrıca batarya seviyesi 1 ile 5 arasında diğer bataryalarda aniden kapanmaz donma oluyordu bunda yok. yani satıcının dediği gibi cidden orijinal batarya.
    bugün konuştum tekrar bu işin ticaretini YAPMIYORMUŞ zamanında fazla fazla yedek almış. üst model iphone telefona geçmiş. bataryalar boşa çıkmış. hiç kullanmamış. ben dün bir tane daha aldım sipariş verdim.

Hem satıcı bataryayı test edip kontrol edip alıcıya kişiye göndereceği bataryanın durumu hakkında bilgi veriyor resim gönderiyor pil sağlığı 100 diye gerçekten dediği gibi.
    satıcıyı savunmuyorum ama ben memnunum dedikleri hep doğru.

NOT: Elinde son 1 tane kalmış. almayı düşünen varsa kaçırmasın.
    Ya kardeş Allah aşkına ne gerek var böyle şeylere. Nickine tıklıyorum adın Yilmaz006.
    Bak adın yılmaz bir de ankara plakası yazmışsın. Sahibinden e bakıyorum. Yılmaz yılmaz isim ve ankarada. Mesajlaşmış mış da elinde son bir tane kalmış mış da.

Güzel kardeşlerim siz de aldanmayın. Apple hiç bir firmaya kişiye kuruluşa batarya satmaz ki zaten öyle olsa vatan teknosa media markt gibi firmalarda satılıyor olurdu.

Bu genç arkadaş gitti gidiyor yahut çinden almış. Bataryanın görüntüsü birebir aynı. Durum bundan ibaret. Sonra patlayınca bu arkadaşı bulabilirseniz alırsınız hakkınızı .

Ulan 7 yaşından 77 yaşına kadar herkes sahtekarlık peşinde. Bu nasıl bir dönemdir arkadaş.

• Hee aynen bende senin bildiğini bilmiyordum salağım ya yeni hesap açmak varken. Tamamen tesadüf 😁😁

• Apple teknik servisi kimseye pil satışı yapmaz. O piller de orjinal falan değil.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Boyle dolandiricilara inanmayin. Konuda kendi ilanini paylasiyor. Ayrica fazla fazla alma gibi bir durum soz konusu degil. Apple size batarya vermez, sadece takar.

• Yok itibar etmiyoruz zaten sahibinden.comdan almam güvenmiyorum da foruma giriş amacım düzgün bir marka analizi yapabilmekti

• dolandırıcıya bak. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

dolandırıcıya bak. :D
    Şikayet etmek de işe yaramıyor. Adam dolandırıcı ilan paylaşıyor ve forum müsade ediyor...

• siz ya hiç dolandırılmadınız ya da hiç dolandırıcı görmediniz.
    kendi ilanımı paylaşıyor olsam bile durum bu. pil sağlığı 100
    zorla kimse kimseye bir şey satmıyor işinize bakın.

neyse.... neye kime inanmak istiyorsanız inanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 16 Kasım 2019; 13:19:4 >
  • Deji batarya almadın aldırmayın. He derseniz ki beni 3 ay güzel götürsün sonrasında gün içinde bir kez daha şarja takarım o zaman alın. 3 telefonda kullandım 5s SE 6s üçünde de batarya ilk 2 ay güzel orijinal gibi şarj süresi ama 2 3 ay sonra batarya sanki %80 85 seviyesinde gibi performans gösteriyor. Şarj %50 den sonra su gibi bitiyor durduğu yerde şarj düşüyor. Kalibrede yaptım yine aynı. Paraya kıyın orijinalden şaşmayın. Bir halta yaramaz bu bataryalar. 2200 kapasite varmış güya yalan dolan. 1500 mah batarya varmış gibi batarya. Ayrıca 6s de şöyle bir saçmalıkta var bende telefon %95 dolduğunda %100 olması resmen 1 saatten fazla sürüyor. Aslında doluyor ama şarj yüzdesi donuyor sonradan birden 100 oluyor. Adaptör buz gibi oluyor batarya %95 dolu gözüküyor.

• Eakiden dolandırıcılar nitelikli olurlardı şimdikiler ayan beyan belli ediyor dolandırıcı olduğunu hahaha, deji’den şaşmayın arkadaşlar.

• Az önce 6s için 2200 mah olan bataryadan aldım. %50 şarjla geldi. Yarım saattir full oynuyorum (flash açık mobil veri açık vs) şu an şarjım %32. Normal midir ? Bir defa tam dolumdan sonra düzelir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: soner5741g

Az önce 6s için 2200 mah olan bataryadan aldım. %50 şarjla geldi. Yarım saattir full oynuyorum (flash açık mobil veri açık vs) şu an şarjım %32. Normal midir ? Bir defa tam dolumdan sonra düzelir mi ?
    Bilgisayar 3utools yükle.
    Programı aç
    Telefondan güven de şifreni gir
    3utools dan batarya detaylarının resmini çekip at buradan baklım.
    Buarda Deji iyidir ama ömrü kısadır bir süre iyi götürür sonra aniden düşüşe geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 3 Aralık 2019; 20:53:34 >
  • Dün 23.00’da şarjdan çektim. Şu an şarjım %38

Geçen 15 saat içinde sadece 3 saat ekran süresi var. Sizce bu sıfır deji batarya (2200 mah) için iyi mi ?

Bana kısa gibi geldi. Normal midir ? iOS 13.2.3 kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.