Şimdi Ara

DEJİ İLE İOS11 - 7 SAAT 45DK KULLANIM!! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
11
Favori
86.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok saolun bende apple'ın garantisi dolsa bile kendi hatalarından kaynaklanan bi sorunda yeni cihaz verdiklerini kuzenimden duymuştum 3 4 yıl öncede zaten apple diğer markalardan farklı kılan şeylerinden biride buydu ama şimdi durum ne bilmiyorum tabi.Birde benim temiz kullanma huyum var inan 4 yıldır aldığım gün takılan ekran koruyucu üzerinde hala ben zaten ilk başta onun yapışkanı deforme oldu o kalktı zannettim sonradan ekranın kalktığının farkına vardım Şu an telefonun üstü ve sim kart yerine kadar rahat kalkık zaten sol alt taraftan fln pek ışık sızmıyor ama onada baskı uygulayınca milim çökme var içe ayrıca sola bastırınca sağ sağa baskı uygulayınca sağ taraf daha fazla kalkıyor o yüzden fazlada baskı yapmak istemedim bataryanın şişme ihtimali çok yüksek Sizin için o gün nasıl olmuştu hatırladığınız kadarıyla gittiniz ve ücretli bataryamı değiştirmek istiyorum dediniz yoksa direkt onlar telefondaki sorunumu tespit etmişti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Deji'nin alternatifi var mı, tek seçenek mi?
    6s için önerilerini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Deji'nin alternatifi var mı, tek seçenek mi?
    6s için önerilerini bekliyorum.
    Tr için evet

• qeep kullanıcısına yanıt
    Sizin değişim nasıl olmuştu siz bataryayı değiştirmek isteyince direkt görünce değişimmi dediler yoksa siz şikayette bulunduktan sonra mı harekete geçmişlerdi?

• karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    Ben zaten bataryayı ücreti karşılığı değiştirmek için randevu almıştım. Randevuya 2 gün kala telefonu yumuşak zemine düşürdüm, ekran da çatladı. Zaten batarya şişmesi sebebiyle ekran hafiften ayrık duruyordu. Onu da değiştiririm mecbur demiştim kendime.
    Genius önce beni dinledi. Sonra telefonu iPad’e takıp ‘ohooo baya olmuş garanti biteli.’ dedi. Sonra telefonu aşağıya götüreceğini, çok küçük ihtimal güzel bir haberi olabileceğini söyledi. 10 dakika sonra yeni telefonla geldi. Gerisini zaten yazmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Anladım siz bataryanın şişmiş olduğundan ötürü ekranın çerçevelerinden ayrılmış olduğunu belirttiniz yetkiliye sonra ücretli değişim beklerken ücretsiz değişim olmuş oldu.Sanırım ekran koruyucuda kullanmıyordunuz 2 gün kala ekran çatladığına göre?

• karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu değil bataryayı değiştirmeye gitmiştim. Ekran ayrılmasının bataryadan olduğunu bilmiyordum, tahmin ediyordum. Ekran koruyucusuz kılıfsız kullanıyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün itibarıyla 6S için 2200'lük olanı taktım. Şimdilik iyi gidiyor. Editlerim.
  • uzun sure kullanan memnun olan varmı halen dejıden?
    baseus var bırde alternatıf olarak kararsız kaldım.

sehrımde apple yetkılı servısı yok anlasmalı fırmaları gozukuyor fakat yorumlardan pek memnun degıl yaptıranlar.
    alternatıf batarya arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

uzun sure kullanan memnun olan varmı halen dejıden?
    baseus var bırde alternatıf olarak kararsız kaldım.

sehrımde apple yetkılı servısı yok anlasmalı fırmaları gozukuyor fakat yorumlardan pek memnun degıl yaptıranlar.
    alternatıf batarya arıyorum
    Evet hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

Evet hocam

Alıntıları Göster
    Cok saol cok güzel acıklamıssın aklımda soru işareti kalmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

Cok saol cok güzel acıklamıssın aklımda soru işareti kalmadi

Alıntıları Göster
    😀 10 aydır kullanıyorum 7-8 saat ekran süresi var

• quote:

Orijinalden alıntı: GGGA

7 Plus için hangi bataryayı önerirsiniz ?

3. yılım ve sağlık oranı %78. Gün içerisinde 3 ya da 4 kere şarj etmem gerekiyor..

edit: imla
    7 Plus cihazım için aldım ve 3 haftadır kullanıyorum. Sonuçları ileri ki günlerde editlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Dün itibarıyla 6S için 2200'lük olanı taktım. Şimdilik iyi gidiyor. Editlerim.
    Evet 6 günlük kullanım senaryomda
    -Günlük ortalama 15-20 dakika konuşma (bazen hiç)
    -Exchange mail sürekli açık
    -Instagram, twitter, whatsapp
    -20 dakika kadar oyun

Ortalama ekran süresi 4 saat 11 dakika. Şarj döngüsünü iyi kullandım. %100 den %0 kapanana kadar şarja takmadım. Günü rahatlıkla çıkardı. Gece 10-11 gibi şarja taktım sabaha kadar bıraktım. Çok iyi mi, eh işte. İşimi görüyor şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainJack -- 24 Ekim 2019; 11:59:58 >
  • merhaba , deji batarya alıcam (veya muadilini önerebilen varmı ? ) iphone 6s plus için alıcam. kullanan arkadaşlar bi yorum atabilir mi? performansı nasıl ?
  • iOS 12.4.3 ile i6 2.200 mAH kullanıyorum. iOS 10.1.1 ile kıyas edince iOS 12 gerçekten çok kötü. Yarım günde şarjım bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: break.

Nohon i6 2200 mAH batarya kullanan var mı? Performansı nasıldır?

https://www.aliexpress.com/store/product/2017-Original-NOHON-Phone-Battery-For-Apple-iPhone-6-6G-Replacement-Lithium-Polymer-Batteries-2200mAh-MAX/918987_32830407666.html?spm=2114.12010612.0.0.6b81eb48REaHqI
    bende bunu merak ediyorum, bayağı satılıyor ama kullanan birileri varsa yardımcı olabilir mi?

• Arkadaşlar selam, uzun süredir konuyu sahipsiz bıraktım kusura bakmayın.

Tuvalete düşüp kirlenen ama hala sorunsuz çalışan 6s i içim rahat etmeyerek antibakteriyel sabun ve su ile yıkadıktan sonra işlemcide sıvı arızası oldu ve o gün bugündür çalışmıyor.( O heyecanla yapıyor insan)

Ekonomi malum, ben de yeni bir iphone alamadım. Ama bataryadan çok memnundum. Orjinale bir sürü para bayılmaya gerek yok. Cihaz zaten eskidi ve yeni güncellemelerle şarj süremiz kısaldı. Emin olun orjinal batarya aradaki fiyat farkına değer bir fazla kullanım sunmayacak. Konum açık şekilde 7 saat 45 dk kullanım süresi ile tüm günü cıkarıyordu. Şimdi de oldukca iyi işler basaracaktır.

Onca güzellemeye rağmen dejiden bir yetkili bana ulaşmadığına şaşırıyorum.
    Bedava reklam yaptık iyi mi heheh:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Wiggle -- 12 Kasım 2019; 18:54:38 >
  • bence overrated bir ürün deji.

sıfır apple bataryası ile karşılaştırıldığında çok bir fark göremedim ben, artı olarak orjinal batarya takmayı yeğlerim ben. tabi fiyat farkı sorun değilse sizin için.
  • Iphone 7 kullananlar memnun mu

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.