Şimdi Ara

DEJİ İLE İOS11 - 7 SAAT 45DK KULLANIM!! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
11
Favori
86.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2200 lük olan pili telefonuma taktım, bir de tertemiz bir kurulum yaptım cihaza. İlk şarjı doluyor şimdi. Bir kaç gün sonra detaylı yorumlarımı yazarım.
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Yorumlar mısınız hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya değişimi yapılmasına rağmen 2 deji bataryada da beklenen değerleri alamadım . En fazla 3 saat gitmekte 2200 lük deji batarya . Kötülemek için yazmıyorum ama çokta iyi gidiyor diyenlere inanıp aldanmayın derim . Sizin bileceğiniz iş . Garantiye gidip değişen bataryanın öncekinden hiç bir farkı yok .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Yorumlar mısınız hocam ?
    Hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

2200 lük olan pili telefonuma taktım, bir de tertemiz bir kurulum yaptım cihaza. İlk şarjı doluyor şimdi. Bir kaç gün sonra detaylı yorumlarımı yazarım.
    Yorumunuz nedir Performansı?

• tolg... kullanıcısına yanıt
    Yani inanilmaz bir fark hissettigimi soyleyemem.Orjinal batarya ile ayni gibi geliyor bana. Ekran surelerini de ss alip atarim tekrar.

• KVK dan batarya değişimi yapan var mı? 189TL imiş suan kampanyalı fiyat,sizce orjinal midir?
  • Yan sanayi en iyisi ifixit bataryadır. Baseus muş dejiymiş bunlar tamamen aynı bataryalardır neredeyse.
    Deji bataryalar orijinalden fazla gitmiyor aynı gidiyor yüksek kapasiteli bataryasını kullanıyorum orijinal ile aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryayı taktım denedim çok geç şarj oluyor erken boşalıyor biraz daha deneyeceğim olmazsa iade edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

ÖNEMLİ UYARI SAKIN BATARYAYI KENDİNİZ DEĞİŞTİRMEYİN !

Birkaç saat önce internetten aldığım deji marka bataryayı takmak için telefonu söktüm. Yoğun uğraşlar sonucu bataryayı içinden çıkarıp tam masaya koydum ki 5-10 sn sonra kıvılcım çıkmaya başladı su getirmeye giderken güm diye patladı ortalık duman altı oldu. Koyduğum masa cam olduğu için islendi sildim çıktı. Koltuğada kıvılcım sıçramış sanırım neyseki üstünde örtü vardı örtüsü nokta nokta yanmış. Öylece atlattım faciayı zarar ziyan olmadan. Ama elimdede patlayabilirdi , telefonun içindede patlayabilirdi , evde yanıp kül olabilirdi. 3-5 kuruş kar etmek için sakın kendiniz değiştirmeyin. Alın bataryayı telefoncunun biri değiştirsin. TEKRAR SÖYLÜYORUM ÇOK TEHLİKELİ BAŞIMA GELMEDEN ÖNCE BATARYA PATLAMA HABERLERİNİ UMURSAMAZDIM AMAN AYDA YILDA BİR PATLAYAN BATARYA BENİMİ BULACAK DERDİM AMA BİR ANDA EVİMDE SALONUMUN ORTASINDA PATLADI. Sonucu merak edenler , ilk şoku atlatınca yeni aldığım bataryayı takıp topladım telefonu açtım çalışıyor. Ama dediğim gibi hastanede de olabilirdim şuan sakın bataryayla oynamayın.
    telefoncu musun? sana getirelim sen degistir

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Pil satacam diye burda reklam yapıyorsunuz her zaman yok 4s 5c diye başlık açıyorsunuz üstelik ürün sarma ürün ve aynı yerden çıkıyor Konya'dan nohan deji mucize 😀 3 5 dolar kar edilcek diye
    konya da uretilmiyor ki sen turkiye de uretilen elektronik birsey gordun mu hic? en fazla montaj yaparlar.

nohon ile deji ayni firmanin urunu degil. konya ne alaka konyalilar mucize diye satiyorlardir en fazla hahaha

nohon hong kong da, deji shenzhen de uretiliyor. ikisi de mucize degil ama orjinal kadar kaliteli piller. millet adam gibi pilleri kesfetmis eh sana da dokunuyor tabii. sen kafani yorma. telefoncu olarak isine gelmese de kimse orjinal adi altinda satilan 3. sinif bataryalari alip kaziklanarak yari performansla cihazini kullanmak istemez eskiden piyasada kaliteli yan sanayiler yokken batarya bulamiyordum. orjinal diye telefonculardan aldigim her batarya yari performans veriyordu. cogu cihazi sirf batarya yuzunden satmak durumunda kaldim.

yani bos yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 10 Temmuz 2019; 12:46:6 >

• 3 yıldır orjinal batarya kullanıyorum ve %77 oldu. Dejiyi almayı planlıyorum ne dersiniz arkadaşlar. Şuanki batarya eriyor gidiyor hemen

• Ben performansından memnunum. İleride tekrar pil değiştirmem gerekirse sizce hangisini alayım? Nohon mu Deji mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

3 yıldır orjinal batarya kullanıyorum ve %77 oldu. Dejiyi almayı planlıyorum ne dersiniz arkadaşlar. Şuanki batarya eriyor gidiyor hemen
    bence al hocam 8 saat ekran süresi var
  • Bugün 5s cihaza deji 1800mah olandan taktım . Cihaz ekranı açıkken 2 -3 dk sonra restart ediyor kendini . Aynı zamanda ilk açılışta şarj %1 göstetiyor sonra normal düzeyini gösteriyor. Şarja takıncada % armıyor kapatıp açınca artmış olarak geliyor . Sanırım cihazı bozdu bu batarya .eski bataryasını takıncada aynı davranmaya başladı. Böyle birşey başına gelen oldu mu hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

Bugün 5s cihaza deji 1800mah olandan taktım . Cihaz ekranı açıkken 2 -3 dk sonra restart ediyor kendini . Aynı zamanda ilk açılışta şarj %1 göstetiyor sonra normal düzeyini gösteriyor. Şarja takıncada % armıyor kapatıp açınca artmış olarak geliyor . Sanırım cihazı bozdu bu batarya .eski bataryasını takıncada aynı davranmaya başladı. Böyle birşey başına gelen oldu mu hiç
    Eski bataryayı takınca aynı sorun devam ediyorsa, geçmiş olsun sorun %99 sizin sökerken çıkarttığınz vidaları takarken yanlış yerlere takmanızdan kaynaklı.
    İphone 5s batarya değişimi sonrası mavi ekran veya reset sorunu aratırsanız sorunun temelini anlarsınız.
  • İlk başlarda tek çıkarığım vide batarya vidalarıydı , onun haricinde vida çıkarmadım . Sonrasında saçmalayınca ekran vidalarınıda söktüm birşey varmı diye baktım . Söktüğüm iki vida boyut ve genişlik olarak aynı vidalar . Arattığım zaman hep aynı sonuçlar çıkıyor ancak bir çözüm yok sizin bildiğiniz yada rastladığınız bir çözüm mevcut mudur. Bu arada bu reboot bootloop şeklinde değil cihaz açıldıktan 2-3 dk sonra ekran kararıyor ve yeniden açılıyor . Eğer ekranı kullanmassan sorunsuz beklemede kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan994 -- 14 Ağustos 2019; 20:26:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

İlk başlarda tek çıkarığım vide batarya vidalarıydı , onun haricinde vida çıkarmadım . Sonrasında saçmalayınca ekran vidalarınıda söktüm birşey varmı diye baktım . Söktüğüm iki vida boyut ve genişlik olarak aynı vidalar . Arattığım zaman hep aynı sonuçlar çıkıyor ancak bir çözüm yok sizin bildiğiniz yada rastladığınız bir çözüm mevcut mudur. Bu arada bu reboot bootloop şeklinde değil cihaz açıldıktan 2-3 dk sonra ekran kararıyor ve yeniden açılıyor . Eğer ekranı kullanmassan sorunsuz beklemede kalıyor
    Yazılımsal olarak malesef bir çözüm bilmiyorum, yaşadığınız sorun batarya değiştiren bir çok arkadaşın başına gelen bir durum 5s cihazlarda, vidaların anakarta zarar vermesi ile alakalı. Siz en kötü ihtimal bilgisayar üzerinden dfu mod üzerinden format atmayı deneyin.

• Merhaba arkadaşlar, ben de iphone 7 için bu bataryadan almak istiyorum ama bir sorum var. Benim telefonumun sol alt kısmında bir çatlak var. Bu çatlak, bataryayı değiştirirken bir problem yaratır mı, çatlağı ilerletir mi? Bir de ekranda ekran koruyucu var, değişimi yaparken bu ekran koruyucuyu çıkartmam gerekiyor mu? Cevaplar için teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omerc34 -- 15 Ağustos 2019; 13:6:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.