Şimdi Ara

Değerler normalmi bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oc den pek anlamam anakart otomatik işlemci hızını artırdım ve stres testen bu sonuçlar çıktı sizce normalmi boşta işlemci ısısı yüksek gibi geldi ama anlamadığım için sorayım dedim.
    Hava soğutma var İ7 7700K işlemci Değerler normalmi bakarmısınız

• hava soğutman nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

hava soğutman nedir ?

http://www.vatanbilgisa...66-islemci-sogutucu.html
    bu hocam hava acaba anakart oc yaparken yanlış bişeymi yaptıbuda şu an webde geziyorum açık bişey yok

• KORKMAZ60 kullanıcısına yanıt
    ayarların bu şekildemi linki atamamışsın galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 9 Mart 2017; 20:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

ayarların bu şekildemi linki atamamışsın galiba

http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-tyr-sd1264b-intel-lga775-1150-1151-1155-1156-1366-islemci-sogutucu.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

evet aynı %5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORKMAZ60 -- 9 Mart 2017; 20:58:52 >

• stok frekansa çekin öyle bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 9 Mart 2017; 21:0:31 >
  • normalden yüksek evet macun ve montajınızı tekrar gözden geçirin tavsiyem o soğutucuyla 4.5 i geçmemeniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 9 Mart 2017; 21:4:24 >
  • antired kullanıcısına yanıt
    Salı günü topladım sistemi macunu yeni sürdüm işin garibi biosta kapattım oc yi 4.2 ghz gözüküyor sıcaklık 32 derece
    ama aida 64 extreme de 4.4 ghz 36 derece ben yapmıyorum sanırım msı ın gaming app programı otomatik yükseltiyor şimdi ekrar baktım 4.5 ghz olmuş anlamadım :)
    buda core temp bu hep aida'dan 2-3 derece düşük

• Buda biostaki fan ayarlarıDeğerler normalmi bakarmısınız
    tamam bu şekilde kalsın 4.5 turbo boost otomatik açılıyor zaten böyle kullanmanı tavsiye ederim daha yüksek hızlar için soğutucunu değiştirmen lazım
  • turbo boost dediğin sanırım msı ın programı değilmi,4.5 i ben ayarlayamazmıyım program yapmadan biostan denedim beceremedimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORKMAZ60 -- 9 Mart 2017; 21:33:52 >
  • bu arada HWMonitor kullanmanıda tavsiye ederim
    hayır işlemcide var anakart otomatik yapıyor böyle kalsın ayarlamanıza gerek yok bu şekilde kalabilir
  • MSI ın programı ilk açılışta 5-10 sn kasıyor işlemcinin hızı bi 800 e düşüyor bi 4400 e çıkıyor,işlemci soğutucusuna 2.bir fan takan faydası olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORKMAZ60 -- 9 Mart 2017; 21:39:38 >
    aşırı bir faydası olmaz ayrıca program vasıtasıyla overclock önermem tamam biosa göre basit ama direk biostan halledin
  • Kaldırdım programı :) biostan beceremiyorum malasef :)
    özelden yazarsanız yardımcı olurum hocam :)
  • Değerler normalmi bakarmısınız
  • 2 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORKMAZ60

bu bios arayüzü bizimkinden çok iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.