Şimdi Ara

define aramaya gittik başımıza neler geldi, sakın siz siz olun aramayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • babamın arkadaşı bir sahaftan sanıyorum bir haritaya benzer bir şey bulmuş, iste sordurup sorusturmus eski topraklık adamlara, bunun bir hazine defınesı olabileceğini söylemişler. Yer Yalova, termaldekı mezarlığın bir köşesi imiş, babamın arkadaşı tabii tek basına yememiş benim babama da anlattı, beraber gittik. Oncelıkle bilirsiniz ki hazınelık yerlere cinleri musallat edebiliyorlar, buna rağmen gittik ama korkuyorduk ilk defa babamın korktugunu gördüm. İşte belirtilen yere korka korka gittik biraz da umutla. Mezarlıktan geçtik köşeleri belirledik nereyi kazıcaz diye. Zaten Allahın köyü kimse yok, arabadan getirdik kazık kürekleri kazmaya başladık, babam ile arkadaşı kazarken ben ızlıyordum, babam sen kazma demişti, ben belli etmeden dua okuyordum. Cinlerden korktuğum için, işte kazdıkca kazdık, elimde fener kazılan yere tutuyordum, kazmaya devam ettikçe bir şey çıkmıyordu, sonunda orta boy teneke'ye benzer bir şey bulduk. çok büyük bir şey değildi, içine bakıp devam etmeyi planlıyorduk. Teneke görünce heyecanlandık devamı gelir isteğiyle. İşte tenekeyı kırmaya çalıştık, sonunda açabildik. İçinden bir biblo çıktı, aksakallı bir biblo, ardından o aksakallı yaslı biblo insana dönüştü, elindeki sopayla ' ulen gevurlar napıyorsunuz burada ' diyerek kovalamaya başladı bizi, sonra kalashkınov çıkarıp arkadan ateş etmeye başladı, biz hemen arabayla kaçtık. Canımızı zor kurtardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonglife -- 16 Ocak 2015; 19:30:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• konu disi bize yazilari sondan okumayi ogrettigin icin tesekkur ediyoruz.. okumayin biblo :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugia -- 16 Ocak 2015; 19:37:16 >
  • Konu dışını kandıracağını sanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyleyken öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.