Şimdi Ara

Defacto lc waikiki çalışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler part time full time kısa bir süre kitap paramı çıkartmak için çalışçam.Lise mezun oldum yeni satış elemanı olarak alırlar mı beni bu iki şirketten biri.Arkadaşım alırlar dedi ama günübirlikte oluyo dedi var mı böyle bişi ?

• Aynen bende başvurucam nasıl bir yol izlemeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Tost kullanıcısına yanıt
    defactoda form dolduruyosun lc waikikide nasıl bilmiyorum
  • sercanklc1 kullanıcısına yanıt
    Form doldurmayı değilde hanı biraz daha detay bekliyordum mesela süreç nasıl işliyor gibisinden

• Bir Tost kullanıcısına yanıt
    usta bende bilmiyorum valla kusura bakma
  • form doldurursun, form bir kac yuzyil sonra merkeze gider ya da forum doldurdugun yerdeki mudur kafasina esince soyle bir bakar, ondan sonra uygunsan merkezden ararlar, gorusmeye gidersin, gorusme olumluluysa seni yonlendirecekleri magaza muduruyle de bir kere daha gorusursun o da o anda olur verdiyse sana is evraklarini toplaman icin liste ve bir iki gun verir.

internetten basvurursan da direk genel merkez safhasina gecersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    eyvallah usta sağolasın
  • 6 ay çalışmış biri olarak söylüyorum size iş gerçekten zor ve yorucu bunu göze aliyorsaniz asagida yazdıklarımı okuyun.

Oncelikle ben bir magazasina gittin iş için form doldurdum bana magaza müdürü istanbul ümraniyede ki şubeye gidip insan kaynaklari ile gorusmemi söyledi bir nevi randevu verdi bana. Insan kaynaklarina gidip sozel, sayisal bir sinav yapiyorlar ama toplama cikarma resmen herkes geciyor sinavdan sinavin bitince hemen insan kaynaklarina kagitlari veriyorsun sozlu mulakata aliyor seni orsa uzun vadeli calisacagim felan dersiniz gulee yuzlu olun usutunuz basininiz düzgün olsun. Sonra ise alındigini 2 3 saat sonra arayip söylüyorlar. Aramazlarsa bilki alinmadin. Sonra magazaya gidip müdürün yanina getirmek gerektigin evraklarin listesini felan aliyorsun evraklari topladiginiz zaman 2 3 gun sonra ise basliyorsun. Ben calistigim zamanlarda 640tl maas 80tl prim vardi part time olarak. Ticket hergun icin 10tl yemek parasi. Eger yagun bir magazadaysaniz yorucu oluyor ama ilgi gormeyen bir magazada iseniz kebab.

• 3 yıl çalışmış biri olarak göründüğü kadar zor olmayan bi iş diyebilirim. Deneyimi olmayanlar part-time olarak başlatılır. defacto da ise deneyiminiz olsa da olmasa da ilk giriş yine part-time'dır.
    bayram için destek elemanı olarak çalışabilirsiniz günlüğü 20 ila 40 lira arasında değişiyor yerine göre.
    çoğu şeyi arkadaşlar açıklamış, ek olarak koton'a da başvurabilirsin. 5-6 aylık deneyim kazanman ileride sana birçok kapı açar aynı sektörde.
  • Ben günübirlik falan girmeyi düünüyodum olmuyo heralde (bayramdan dolayı) part time kaç saat çalıştırıyolar birde yerleri sildirmiyolar dimi :D
  • Hocam benim üniversite mezunu bir arkadaşım sınavdan sonra lcw de ise başladı günlük 40 tl gittiğin gün kadar + yemek parası sanırım böyleydi gayet iyi para sürekli etrafı toparlamak zorunda olduğu için yorucu olduğunu söylüyordu sen bi yinede konuş net bilgi al

• -BornToDie- kullanıcısına yanıt
    Günübirlik oluyosa süper olur defactoda falan sözleşme imzalatıyolar mı 6 ay falan durmak zorundaymısın falan doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercanklc1

Günübirlik oluyosa süper olur defactoda falan sözleşme imzalatıyolar mı 6 ay falan durmak zorundaymısın falan doğru mu?

Hocam o kadarını bilemiyorum fakat lcw de zorunluluk felan yok çünkü okula başlayacak sonuçta

• Abo raf dizmek icin bide cv mi istiyorlar altı ustu sabahtan aksama kadar kiyafet dizeceksin neden almasinlar vasifsiz herkesin yapacagi bir is bide suna satis danismani demeyin be hic havli degil

Kariyer.bete baksana ne zaman girip is aratsam defacto ve kotonun istanbuldaki her magazaya eleman ihtiyaci olduguni goruyorum hep onlarin ilanlari var

• İnternetten cv nizi gönderin kabul edilirseniz 2 gün içinde arıyorlar .

• -BornToDie- kullanıcısına yanıt
    Waikiki akar o zaman

• Yolluyacam usta

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    Kayit olacaktim vazgectim bunu dedim kayit olacam

• defactonun hiç mi iyi bir ürünü olmaz.
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    o kadar cok vasifsiz universite ile mezunu ve o kadar cok issiz oldu ki artik kiyafet dizme isine bile birak liseyi en az iki yillik mezun ariyorlar, lise mezununa burun kivirarak bakiyorlar. Hep yanlis egitim politikalari ve nufus planlamasi.

İsim mevzusu da sirf daha kurumsal gozukmek icin, tezgahtar anadolu esnafi reyon gorevlisi caddebostan magaza zinciri oluyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.