Şimdi Ara

defacto depoda pantolonlar gömlekler 10 TL. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
20.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlar güzel görünüyor gidip bakmak lazım.umarım güzel ürünler vardır
  • Sakarya veya civarı (izmit) nerede var, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  • Bu depo sefaköye giderken yanında hani çoçuk mağazaları falanda var lcw gibi outleet ürünler satılıyor orasımı acaba..?
  • Yanlarında lc waikiki , rodi , Seven hill vb mağazalar mevcut Bilgi için teşekkürler hafta sonu gitmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_emre34 -- 3 Ocak 2012; 19:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunayek

bu fiyatlar ay sonuna kadar geçerlimi acaba süresi nedir bir bilgisi olan varmı

her zaman indirimli fiyatlar
  • neomarin avm de bu fiyatların 5 lira fazla hali var.O da kampanya ama bundan 5 lira fazla.
  • peki izmirde var mı bu defacto depo?
  • normalde burdada da 5 tl fazla idi. Yani 15 TL den aşşağı pantolon yoktu ve güzel çeşit yoktu. Şimdi ise 10 Tl ve yazlık güzel pantolonlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

212 power outleti geçince Büyük LCW mağazası var. o mağazanın olduğu sokakta.

üstad Mecidiyeköy yönünden Haliç köprüsünden oraya iettnin hangi hat otobüsü geliyor biliyor musun?
    Bilgiler için teşekkürler.
  • Üstad tam emin olmamakla beraber
    78ZB BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-ZEYTİNBURNU METRO
    89C BAŞAKŞEHİR 4 -1. ETAPLAR - TAKSİM
    89M MARMARA SAN.SİTESİ - Z.BURNU METRO
    89T ATAKENT MAHALLESİ- TAKSİM

otobuslerin "ikitelli köprüsü"nde inersen bi 5 dakka yürürsün. binebilme durumun varsa 89T hızlı dır. ya da 97m ye binersin mecidiyeköyden. Sonra yakınlarında inip bi vesaite daha binebilirsin.

Bildiğim yollar bunlar. Alternatifleri de olabilir.
  • ankaradakilerde de aynı fiyatlar varmıdır acaba
  • Anadolu yakasında defacto depo nerede bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: privatum

Anadolu yakasında defacto depo nerede bilen var mı?

dudulluda var,barem durağı yada oruç marketin yanında ,
    yaya gitmek isteyenler üsküdar dudullu ya da bostancı dudullu minibüsleri son durağın orada
    ben dün gittim mont bakmak için ama kendime göre birşey bulamadım :(
    gömlek ve pantalonlar bana hitap etmiyor :(
    bayanlar için hazine deposu gibi bir yer hanımla gitsem kesin batmıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldark -- 4 Ocak 2012; 9:53:17 >
  • bayram dönemi için destek olarak dudullu defacto da çalışıyorum 5-6 gündür ve pantolonlar gerçekten 10 liradan başlıyor 12 liraya var en pahalısı 19 lira. Fakat yazlık ürünler yani şimdi alıp yaza giymek isteyenlere duyrulur.
  • izmirde gaziemir semt garajı orda izbanla gelebilirsiniz
  • dün defactoda bi gömleğe 45 lira verdim
  • 10 gün once kıraçtaki defacto fabrikasının altındakı depodaydım montlar 30-50 arası pantolanlar 12-20 arası gömleklerde o aralıklardaydı. kıyamet gibi pantolon vardı ama erkek reyonu bayan reyonuna göre oldukça yetersızdı ceşit olarak. her yer pantolon ama birbirinin aynısı mevsimlik sweatshirt baktım adam akıllı bulamadım gömlekler genelde kalın çizgili yine aynı model hep. ceket baktım hep en büyük bedenler küçük benden 2 ceket buldum onlarda 80 liraydı. ben aradığımı bulamadım ama bayram için birşeyler koydularsa bilmiyorum.
  • bu defacto depo'dan adanada var mı ki acep
  • Konu tarihine dikkat edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufat

10 gün once kıraçtaki defacto fabrikasının altındakı depodaydım montlar 30-50 arası pantolanlar 12-20 arası gömleklerde o aralıklardaydı. kıyamet gibi pantolon vardı ama erkek reyonu bayan reyonuna göre oldukça yetersızdı ceşit olarak. her yer pantolon ama birbirinin aynısı mevsimlik sweatshirt baktım adam akıllı bulamadım gömlekler genelde kalın çizgili yine aynı model hep. ceket baktım hep en büyük bedenler küçük benden 2 ceket buldum onlarda 80 liraydı. ben aradığımı bulamadım ama bayram için birşeyler koydularsa bilmiyorum.

bu kıraç defacto fab.'sına nasıl gidebilirim hocam avcılar e5'ten itibaren tarif edebilirsen çok memnun olurum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.