Şimdi Ara

defacto.com.tr'de 9.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla Büyük İndirim Kampanyası Başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

defacto.com.tr adresinde geçerli 'Büyük İndirim' kampanyası başladı. Rengarenk yaz modasını Çocuk/Genç &Kadın& Erkek ürünleri ile defacto.com.tr adresinde keşfetmek için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

9.99 TL'den başlayan fiyatlarla alışverişe başlamak için hemen acele edin! :)

Üstelik defacto.com.tr adresinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 'Kargo Bedava' fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler..

defacto.com.tr'de 9.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla Büyük İndirim Kampanyası Başladı!

• melike diye girdim şimdi çıkıyorum neden girdim onu da bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Melike gelmiş gaçın gaçın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melike sen deşifre oldun artık ya ismi değiştir ya başka bir üyelik aç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • defacto.com.tr'de 9.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla Büyük İndirim Kampanyası Başladı!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cocuklara 13 urun aldik

20lira indirimle 180'e geldi

• aman melekem kavur balıkları
  • Biz delikanlıyız bağlasan durmayız
    Onu bunu bilmeyiz biz esmeri severiz
    Alem bizde biz alemde
    Gezdik durduk dillerde
    Biri derki göz şahane
    Haydi sallan melike
  • Melikelikolikloliko Melikece gidik geldik hüroloğğğğğ
  • De facto'dan aldiginiz urunun kullanim suresi en fazla 3 aydir.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Hocam arada kaliteli malları çıkıyor, tişörtü var bende 4 sene oldu, sadece rengi hafiften soldu o kadar..

Edit: 2. Seneden sonra sadece tamir işlerinde kullanmaya başladım ama, aşırı terletiyor kumaşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 25 Temmuz 2018; 16:6:55 >
  • Ben mağazaya gidip denedigim halde bir türlü kendime uygun kıyafet bulamıyorum . İnternetten rengini beğenerek mi sipariş vereceğiz ? Geçiniz bunları . Geçen hafta optimum DeFacto dan görerek ,deneyerek 2 adet uzun kollu 1 adette rengini çok sevdiğim için kısa kollu gömlek aldım .Gayet güzel . Fiyatta neredeyse yüzde 50 indirime girmiş. Geçen sene aynı gömleği almıştım 50 TL idi simdi 27 TL ye inmiş.Sicak fırsat sayılır mı bilmem.

• Firma yetkisi cart curt yaziyor. Bu yuzden mi sacma firsat konularini silmiyorlar? Yada bizi trollemek icin mi aciyor bu konuyu aydinlatin beni

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Melike sen deşifre oldun artık ya ismi değiştir ya başka bir üyelik aç
    Hocam olay tam olarak ne ? Link fılan var mı ?
  • 10gun önce alışveriş yaptım, uzak durun kargo gelmiyor yada yanlış yere teslim ediyorlar, muhatap da yok araya başka mng şubede çalışan arkadaşı soktum da öyle geldi ürün eve

• melike kardeşimiz giyinmeyi bilirdi mesela ben bilmem :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.