Şimdi Ara

Defacto 75/25 indirim kodu(kişiye özel olabilir) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
32
Favori
33.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 polo yaka tişört, 1 cepli tişört, 1 gömlek, 1 kot pantolon aldım. Mağazada teslim olarak 60TL ödedim. Bakalım nasıl çıkacak ürünler, kötüyse iade edeceğim. İnternetten aldıklarımızı mağazadan iade edebiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekler internet sitesi nde kullanılıyor mu, sadece mağaza da mı geçerli bilgisi olan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkça Sorulan Sorular kısmında sadece mağazalarda kullanılabileceğini belirtmişler.

Hediye çeklerini defacto.com.tr’de kullanabilir miyim?
    Satın alınan hediye çekleri sadece Türkiye’de ki DeFacto mağazalarında geçerlidir. Ödeme işlemi tamamlanmadan önce kasa görevlisine çeki kullanacağınızı mutlaka bildirmeniz gerekmektedir.
  • Ne zamana kadar geçerli acaba bir alışveriş daha yapmayı düşünüyorum ama acele de etmek istemiyorum.
  • Arkadaşlar ürünler geldiğinde bı faturanın fotoğrafını atarmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar de facto'da haftasonları kargo ücretsiz mi oluyordu ona göre haftasonunu bekleyim.
  • Ne alsam ki karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar de facto'da haftasonları kargo ücretsiz mi oluyordu ona göre haftasonunu bekleyim.

mağaza teslimatını seçerseniz kargo bedava oluyor
  • Nedense bilgisayardan 15 TL düşüyor uygulamadan 25 tl düşüyor.
  • 25 TL+ Ykb (100/10 ) ile 125 tl çek satın aldım. Bana 90 TL ye mal oldu.

Bildiren arkadaşa teşekürler.

• İndirim kodunu haber veren arkadaşa teşekkürler. Dün neredeyse sipariş verecektim.
    Yalnız birşey sormak istiyorum.
    Siparişi mağaza teslimatı ile vereceğim. Paçaları mağazada kısaltırlar mı? Bir de olmazsa iade edebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven35

İndirim kodunu haber veren arkadaşa teşekkürler. Dün neredeyse sipariş verecektim.
    Siparişi mağaza teslimatı ile vereceğim. Paçaları mağazada kısaltırlar mı? Bir de olmazsa iade edebilir miyiz?

Kısaltıyorlar ücretsiz şekilde.

• koc000 kullanıcısına yanıt
    hediye çeki parçalı kullanılamıyormuş yoksa ben de almayı düşünüyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kellemrt

quote:

Orijinalden alıntı: guven35

İndirim kodunu haber veren arkadaşa teşekkürler. Dün neredeyse sipariş verecektim.

Kısaltıyorlar ücretsiz şekilde.

Ben de telefonla sordum. Kısalttırabiliyorlarmış. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben ödeme yaparken, 13 küsur TL seçili ürünlerde indirim diye birşey yazdı. Ben de şaşırdım. Şimdi Defacto'nun ana sayfasında gördüm. Seçili Erkek Ürünlerinde Babalar Günü'ne özel % 15 indirim de varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 7 Haziran 2017; 18:2:12 >
  • Arkadaşlar seçili ürünlerde yüzde 15 indirim var da bu 75 25 kod ile birleşmiyor yok mu birleştirmenin yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeutronS -- 7 Haziran 2017; 18:4:39 >
  • kullandım :))
    bi süredir bekliyordum böyle birşey çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar bugün mağaza ya gittim ama orda 1 alana 1 bedava yoktu şimdi internetten diyelim 20 liraya 1 alana 1 bedava 2 ürün aldım bunların bedenleri olmazsa mağaza da 2 ürünle değişebilir miyim yoksa 2 ürün verip 1 ürün mü alabilirim

• arkadaşlar bu 75/25 çek 2 kere kullansak sıkıntı olur mu? adresin aynı olmasından dolayı göndermeyebilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar bu 75/25 çek 2 kere kullansak sıkıntı olur mu? adresin aynı olmasından dolayı göndermeyebilirler mi?

En fazla iptal edip iade yaparlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.