Şimdi Ara

Deezer den 3 aylık premium+ üyeliği bedava (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
5
Favori
9.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanal kart ile aldım 3 ay sonra iptal etmezsem alacağı ücreti sanal karttan alamaz heralde :D
  • kendime ve kardeşime aldım teşekkür ederim paylaşan arkadaşa

3 ay sonunda ücret ödememek için paypaldan otomatik ödemiyi iptal etmek yeterlimi??
  • Teşekkürler Dostum

Edit:Sanal Kartıma 2 lira gömçürmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4r4g0n -- 2 Eylül 2014; 4:49:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Geçen 14 şubat ta da bir kampanya olmuş 1tl ye 3 ay almıştık. Bitme tarihinden 3 gün önceden en geç iptal etmiştim sitesinden. Kodu kullandım ben bu arada haber veren arkadaştan Allah razı olsun...
    Edit:paypal para çekmemiş.

calendar'a hatırlatıcı koyayım o zaman
  • Siteden müzik indirilebiliyor mu?
  • teşekkürler
  • Kullanıyorum su an mobilden güzel de yalnız indirsem daha iyi olur 3 ay sonra ortada kalırım youtube mp3 indirici program var tel için zaten pek te gerek yoktu ama arşiv açısından iyi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk defa üye oldum paypal kullandım hatta çekerse hesap bakiyesinden kullanır dedim.

üyelik aktif oldu. kontrol ettim paypal dan çekim yapmamış. aktif ödemeyi iptal edecektim sonra vazgeçtim takvime 25 kasım a hatırlatma koydum. kodu veren arkadaşa teşekkürler.
  • Paylaşım için teşekkürler, ben de faydalandım paypal kullanarak.
  • Arkadaşlar internet yokken bir türlü müzik dinleyemedim. internet varken listeye ekle diyorum senkronize etmemiş

• Bi ben alamadım. Kodu girip keşfetmek İstiyorum a tikliyorum bir şey olmuyor..

• Banka bilgilerinle ilgili bir hata oluştu. Lütfen bilgilerin doğruluğunu kontrol et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero0o

Bi ben alamadım. Kodu girip keşfetmek İstiyorum a tikliyorum bir şey olmuyor..
    Kod kullanılmıştır hatası alanlar, üye girişi yaptıktan sonra sağ üstteki Üye Ol'a basın. Sayfada aşağı inince kod girmek için bağlantı verecek oraya tıklamayın 4,99 TL'den üye ol linkine tıklayıp orada kodu girin

Paypal ile ödeme yaparsanız ücret kesilmiyor. Kod için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4r4g0n

Teşekkürler Dostum

Bu 2 TL'ler geri yatmayacak mı acaba?
  • Ben 2 aylık 2 lira mı ne almıştım. Geçen bir baktım 10 lira kesmiş hemen sildim üyeliğimi. Bitmeye yakın aman dikkat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

bende üye oldum yeni üyelik açmadım, 2TL kesmedi, paypaldan yaptım, fakat diyeceğim bu subscription var mı varsa nasıl iptal edilir

Kullanıcı Profili > Satış araçlarım > Otomatik ödemelerim (Sağ tarafta güncelle) > Önceden onaylanan ödemelerim > Deezer'a tıklayıp iptal et diyoruz ve aktif olan ödeme aktif değil şeklini alıyor.

paypal değil mi bu deezerin sitesi değil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: 4r4g0n

Teşekkürler Dostum

Bu 2 TL'ler geri yatmayacak mı acaba?

Hala yatırmamışlar benimkini, yatırmıyorlar heralde
  • Teşekkürler bende yararlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Geçen 14 şubat ta da bir kampanya olmuş 1tl ye 3 ay almıştık. Bitme tarihinden 3 gün önceden en geç iptal etmiştim sitesinden. Kodu kullandım ben bu arada haber veren arkadaştan Allah razı olsun...
    Edit:paypal para çekmemiş.

calendar'a hatırlatıcı koyayım o zaman

hatırlatıcı koymanıza gerek yok aldıktan hemen sonra iptal edebiliyorsunuz ayarlar> üyeliğim altında üyeliğimi iptal et diye bişey var ona tıklıyorsunuz birkaç şey istiyor tamam diyorsunuz sonra üyeliğiniz atıyorum 3 ay sonraki bir tarih 1.12.2014 tarihinde bitecektir diye sonra tamam diyorsunuz iptal ediyor ama 3 ay sonraki tarihe kadar kullanabiliyorsunuz hep oyle yapıyorum ben telefon operatorlerindeki paket alma mantığı gibi yani

• 1 sıradaki konu güncellenmiştir. Kod u kullanamayan arkadaşlar için ve 3 ay sonra meblag çekmemesi için yapılması gerekenler eklenmiştir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.