Şimdi Ara

deep cool htpc 200 inceleme (resimli) + delid öncesi sonrasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tr.duman

hocam az önce işlemcime delid yaptım (ama sıvı metal ile değil normal macunla)genel temizlik ekran kartı macun yenilemesi falan sonuç aşağıda fakat önceki ile sonraki arasında 3-5 derece oynadı yani yapmasam da olurmuş nasıl olsa ihs yi açtık bir dahakine sıvı metalle deneyeceğim :)

deep cool htpc 200 inceleme (resimli) + delid öncesi sonrasi

açıkcası pek onemlı degıl kullanıdıgınız ıslemcıde
    sıcaklıkları normal yanı

OC ıcın delıd onemlı

buarada sogutucu sapıttı benım anladım
    standart kullanıyorum arada sıcaklık 68 dereceye gelıyor 5-10dk sonra dusuyor
    ara ara oluyor

5dk once 55 derece ıdı sımdı 66 mesela
    ıslemcı kullanımı %50-60

• InsideR kullanıcısına yanıt
    Benim değerler sabit testte ortalama 60 civarında kaldı +5-5 şeklinde oyunda da CPU 50 gpu 60 civarında kaldı.dalgalanma varsa muhtemelen soğutucu yüzeye tam temas etmiyor ya da macun kalın sürülmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr.duman

Benim değerler sabit testte ortalama 60 civarında kaldı +5-5 şeklinde oyunda da CPU 50 gpu 60 civarında kaldı.dalgalanma varsa muhtemelen soğutucu yüzeye tam temas etmiyor ya da macun kalın sürülmüştür.

kalın sursemde - kı oyle bır olasılık yok yuzlerce pc toplamıslıgım var :D
    stres testınde 65 uzerıne cıkar

neyse bır ara sokup yenılerım (power ı da sokmek gerekecek sımdı kasa yuzunden)

stres testını tekrar yaptım sımdı 7dk 65dereceye kadar cıktı
    kapadım
    kapadıktan 30sn ıcınde 56dereceye dustu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 21 Ocak 2018; 17:38:56 >
  • Merhaba arkadaşlar

Beni idare eden pc işlemci fanı bozuldu.Yenisini araştırdım buraya kadar geldim.Bilgisayardan anlamadığım için yardımlarınızı bekliyorum.
    Şu seçenekleri buldum.
    1 Deep Cool Gammaxx 300 Soket Intel ve AMD 120x25mm Fanlı İşlemci Soğutucusu
    2 Deep Cool GAMMAXX 200T, Soket Intel ve AMD , 120X25mm PWM Fan İşlemci Soğutucusu
    3 Xigmatek Xigmatek Tyr Sd964B İntel/Amd Cpu Fan

Hangisini seçmeliyim ayrıca bu soğutular kasama sığar mı?Anakarta uyar mı ? diye düşünüyorum.Kasamın eni 18cm

AnakarT EP45-UD3LR
    İşlemci Quad8400
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.