Şimdi Ara

Decathlon TREK500 TREKKİNG ŞİŞME MONTU ERKEK - 3 RENK FORCLAZ %48 indirim 129 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
7
Favori
33.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beden ölçüleri nasıl boy kilo oranı hangi beden mont var sizde bu modelin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CoMiSeR kullanıcısına yanıt
    hangi ülkeden. ukrayna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 13 Ocak 2019; 23:5:15 >
  • Boy 1.85 kilo 91 ve hepsi M beden cuk oluyor,

https://www.jack-wolfskin.com/richmond-jacket-men/1203432-1010006.html

850 lira civarına,

https://www.jack-wolfskin.com/richmond-jacket-men/1203432-2029006.html

650 lira civarına aldım ama tek çıt çıtı kopuk idi 10 liraya yaptırdım,

https://www.jack-wolfskin.com/richmond-coat-men/1204161-1010002.html

Aynı mont uzun model 1200 liraya aldım ve hepsi 700 fill ve stormlock özelliği ile inanılmaz koruyucu, kısa olanlar 650gr, uzun olan 850 gr ve hiç yok hissi veriyor, inanılmaz hafif, şiddetle tavsiye ederim.

Ben Ukraynada yaşıyorum ve ilk kez bugün hava+1 derece idi, son 1 aydır gece -15/20, gündüz en iyi -10 derece civarı idi ve hiç hissetmedim, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMiSeR -- 14 Ocak 2019; 1:5:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CoMiSeR kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu konudaki ördek tüyü monta ne diyorsunuz alınır mı?
  • Gri renk 130 TL ye almaya değer mi arkadaşlar ??

Decathlon TREK500 TREKKİNG ŞİŞME MONTU ERKEK - 3 RENK FORCLAZ %48 indirim 129 TL

Decathlon TREK500 TREKKİNG ŞİŞME MONTU ERKEK - 3 RENK FORCLAZ %48 indirim 129 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Gri renk 130 TL ye almaya değer mi arkadaşlar ??

Hocsm bu hangi beden xl.galiba?

• Hocam mağazada denedim, 1.88 boy, 96 kilo ile XL tam oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • grisi hoş aslında decathlonun eski kalitesi yok ya 2013-2014 deki kaz tüyü montları süperdi
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    maşallah hocam resimden hemen anladin aynen XL boyum 184 cm kilom 100 kg 10 kilo versem L olur mu acaba ? Nasıl montun tipi??

• Mont geldi 2 gün giydim. Üşüdüm dondum desem yeridir. Kuş tüyü mont hafif olur sıcak tutar ama ben pişman oldum. Kışın kat kat giyinip üstüne mont giymek mantıksız. Bu anca ilkbahar yada sonbahar da giyilir. Gerçi o aylarda performansı nasıl olur bilemiyorum ama kesinlikle kışlık bir ürün değil.

Ek : almayı düşünen varsa 1.75 m ve 90 kg xl beden tam oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmus61 -- 14 Ocak 2019; 15:55:56 >
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Hocam.geri mi vereceksiniz

• quote:

maşallah hocam resimden hemen anladin aynen XL boyum 184 cm kilom 100 kg 10 kilo versem L olur mu acaba ? Nasıl montun tipi??
    Hocam önden şık ama.kollar baya bol gibi ben kararsız kaldım ne yapsam bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Mont geldi 2 gün giydim. Üşüdüm dondum desem yeridir. Kuş tüyü mont hafif olur sıcak tutar ama ben pişman oldum. Kışın kat kat giyinip üstüne mont giymek mantıksız. Bu anca ilkbahar yada sonbahar da giyilir. Gerçi o aylarda performansı nasıl olur bilemiyorum ama kesinlikle kışlık bir ürün değil.

Ek : almayı düşünen varsa 1.75 m ve 90 kg xl beden tam oldu.
    Hocam montun altına polar giysen bu havaya tam gelmez mi bende İstanbul'dayım monttan alayım diyorum kol kısımları boş diyorlar

• Kışın tişört +oduncu gömlek +mont kombinasyonunu çok severim. Bu kombinasyonun üzerine giydim bu montu dondum. Gün boyu dışarıda işi olan biride değilim. Polar giysiler hava almadığından tercih etmiyorum. Polar kıyafetleri sadece balık avına gittiğim zaman giyiyorum. Kol kısmını bilmem ama hertarafı boş gibi gelir insana kuş tüyü montu dokundum kalındı vsvs diye ölçemezsin.

Dediğim gibi bahar ayları için ideal olduğunu düşünüyorum ama o zaman da yağmura dayanıklı olmadığından ne olur bilmiyorum.

eyozgurluk: iade alırsalar veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmus61 -- 14 Ocak 2019; 18:5:53 >
  • Çok ince geldi bana kağıt gibi, iade ettim.

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Bana large dar gelmişti geri gönderdim xo istedim ama.isteği iptal ettim para iadesi olsun dedim
    Kotonda 100 e 30 kuponla neredeyse bunu. Yarısına çok.Güzel montlar var ben onlara bakacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 14 Ocak 2019; 21:10:20 >
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ama Decathlon'daki en iyi erkek poları hangisidir? Baştan aşağı full fermuarlı olanlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hauntblast1 -- 15 Ocak 2019; 2:35:14 >
  • quote:

Hocam montun altına polar giysen bu havaya tam gelmez mi bende İstanbul'dayım monttan alayım diyorum kol kısımları boş diyorlar

Alıntıları Göster
    Ekim ayında bu montu 250 TL'ye aldım. Aralık-Şubat arası İstanbul için sıcak tutmada yetersiz kalır.
  • Ürün çok ince

• Arkadaşlar benim aklıma ne geldi bunun dolgusu az ya bunu alıp iç kismindan ufak kesikler atıp dolgu miktarını 800-900 fill yapsak harika olmaz mı ? Ön tarafına bide Columbia logosu yapıştır al sana 2000 TL lik mont :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.