Şimdi Ara

Decathlon Yeni indirim Fermuarlı 55tl yerine 40tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
19.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reel bi görsel görsek aslında doğru olan efsane olur..
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    bırak hocam ya bitmez bunlar. babane kültüründen vazgeçmez bunlar 80 kiloluk yünlü yorganda yatıyordur bunlar
  • kırmızı kot olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cahil cahil konuşmayın.
    Polar demek polyester demektir zaten.
    Marmot'un 500 liralık polarını da alsanız %100 polyester olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Cahil cahil konuşmayın.

hahahahah, bütün tartışmalara son verecek mesaj.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönüşümlü pet şişeden yapılıyormuş,kumaşı. Bim poşetle aynı yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Dönüşümlü pet şişeden yapılıyormuş,kumaşı. Bim poşetle aynı yani.

Çok doğru.
    Poşetleri birleştirip sar vücuduna aynı şey.
  • inş şu bütün tozu üzerine çeken bir kumaşı yoktur :)
  • ya arkadaş hem diyorsunuz naylon ,hemde tavsiye ederim ?
    dışarıda giymek için olabilir ama içeride sıkıntılı olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

ya arkadaş hem diyorsunuz naylon ,hemde tavsiye ederim ?
    dışarıda giymek için olabilir ama içeride sıkıntılı olmaz mı ?

İceride de disarida da sikinti olmuyor milletin naylon maylon dedigine bakma ben bos sey tavsiye etmem mukemmel bir polar iste rengi oyle zaten rengi oyle olmasaydi da mantiken o zamanda fiyati yari fiyatina olmadi. Rengi iyi olanlarida var son diyecegim giyen kalitesini bilir 2 tane var donusumlu gayet guzel rahat rahat giyiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    şahsen benim naylona karşı alerjim var ,o nedenle garip geldi (mecbur kaldığımda kullanıyorum ama mümkün olduğunca kaçıyorum)
    hele statik elektrik oluşuyorsa işte o zaman biterim :)

zaten adamlar ürün tanıtımında söylemişler ,bu durumda sorun görmeyen kişiler için iyi bir fırsat denilebilir ,tabi birde renk sorununu saymazsak :)

yorumlarda da övülmüş zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

şahsen benim naylona karşı alerjim var ,o nedenle garip geldi (mecbur kaldığımda kullanıyorum ama mümkün olduğunca kaçıyorum)
    hele statik elektrik oluşuyorsa işte o zaman biterim :)

zaten adamlar ürün tanıtımında söylemişler ,bu durumda sorun görmeyen kişiler için iyi bir fırsat denilebilir ,tabi birde renk sorununu saymazsak :)

yorumlarda da övülmüş zaten

Yani son derece kaliteli urun, elektriklenme yapan seye alerjim yok fakat oyle birseyi giyince ben huylaniyorum zaten hele icine uzun kollu birsey gymeden asla giymem kazak gibi seyleri. Kışı bunla gecircem ben gorende baska kiyafeti yokmu diyecek ama suanki dusuncem Ben boyle birseyi daha onceden nasil kesfetmemisim ya diye aciyorum :D buna alisan daha ustunden cikartmaz. Birde aciklamasinda yazdigi gibi oyle terletmiyorda sicaktan usutmuyorda dengeliyor. Dha onceden boyle birsey giymemis olan dua bile eder :D surekli giymek isteyeceginden normal giyilebilir renklerinide alabilir :)
    Bende suan 1, gri\yesilli olan 2, lacivert\mavili olan var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Siyah ve lacivert rengini aldım mağazadan iki ay önce. Sürekli kullanıyorum soğuk havalarda. Oldukça memnunum. Sıcak tutuyor, rüzgarı da kesiyor. Çok rahat bir ürün. Yeşil rengi evde giymek için veya spor yaparken giymek için tercih edilebilir. Kalite olarak bence parasını hakeden bir ürün. Diğer renkler bu fiyata olsaydı üç dört tane alırdım.

• 10 lira kar yapacağım diye bu rengi alıp giyilmez. Üstünde güzel durmadıktan sonra fiyatı indirimli olmuş olmamış hiçbir önemi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

10 lira kar yapacağım diye bu rengi alıp giyilmez. Üstünde güzel durmadıktan sonra fiyatı indirimli olmuş olmamış hiçbir önemi yok.

kar 17tl yani yaklasık 2 katı

• quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Cahil cahil konuşmayın.

Polar demek polyester demek? Cahil cahil konuşmayın diyip bu kadar cahil konuşanını da ilk defa görüyorum. Bakın bakalım paylaştığım fotoğraftaki polar hangi maddeden üretilmiş

Decathlon Yeni indirim Fermuarlı 55tl yerine 40tl

• Kırmızı, pembe ve cırtlak sarı pantolon giyen nice erkekler var toplumda ve sözde moda olmuş bu renkler.. Bu renklere gıgını çıkarmayan insanlar, şu poların fıstık yeşiline gıklarını çıkarırlarsa sopalıktır onlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Kırmızı, pembe ve cırtlak sarı pantolon giyen nice erkekler var toplumda ve sözde moda olmuş bu renkler.. Bu renklere gıgını çıkarmayan insanlar, şu poların fıstık yeşiline gıklarını çıkarırlarsa sopalıktır onlar..

birisine kürt veya ermeni dediğinde hakaret davası açılabilen bir ülkede renklerin erkeklik göstergesi olması doğal
  • Konu acildiginda ayni muhabbet vardi geldim gene ayni muhabbet . Beyler yesil mesil takilmayine boyle seylere eger urun sicak tutuyosa 20 tl uygun bence tshirt aliyo millet o paraya

• Fosforlu yeşilini aldım. Bisiklette kullanacağım. Zaten ilgi çekmem lazım ki arabalar az da olsa görsün bizi.

Spor yapmak için ister kosu ister kayak isterse bisiklet; gayet giyilebilir. Ama sokakta giymek için fazla cırtlak bence de :)

Bisiklet formasıyla sırrıyla sokkata gezmek özellikle bu kültüre uzak yerlerde çok abes malum bölgede ped olduğu için elma gibi testisleriniz var gibi duruyor dışarıdan ama bisiklet üstünde çok rahat :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.