Şimdi Ara

DECATHLON da bugüne özel (2 Mayıs 2016) tüm ürünlerde ÜCRETSİZ KARGO (KAMPANYA SÜRESİ BİTTİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
9
Favori
4.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: iKD44

quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Ücretsiz kargo devam ediyor...

bende olmadı kod hata veriyo. bi ürün aldım ondanmı acaba

12 buçukta denedim çalışıyordu. Şuan Çalışmıyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bende önceden ürün almıştım, bedava kargo kodu, mesajı yazdığım zaman çalışıyordu.

Şimdi test yaptım, kod hatalı diyor. Demek 01.00 den sonra kodu kaldırmışlar.

• sırt çantası alacaktım bugüne kismetmis teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

Bende önceden ürün almıştım, bedava kargo kodu, mesajı yazdığım zaman çalışıyordu.

Şimdi test yaptım, kod hatalı diyor. Demek 01.00 den sonra kodu kaldırmışlar.

kargo kodu devam eden varsa yeni üyelik açmayı deneyelim.
  • Ücretsiz kargo bile sıcak fırsat olarak değerlendiriliyor, %50 indirim paylaşsak konumuz kapanıyor anlamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 3 Mayıs 2016; 2:08:40 >
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    Kargo parası ayrı bir mesele. Piyasası 20 lira olan şeyi 5 liraya satıp 5 lira kargo parası çıkartsalar almam. Orada kargo için para yazması kadar itici gelen birşey yok benim için. 10 lira yazsın kargo ücretsiz yazsın alırım. Böylede bir çelişki
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Ücretsiz kargo bile sıcak fırsat olarak değerlendiriliyor, %50 indirim paylaşsak konumuz kapanıyor anlamadım...

zaten fırsatın sıcak olması için hem ücretsiz kargo hem %50 indirim olması gerek bana göre ama decathlon da fiyatlar diğer sitelere göre çok uygun o yüzden konu yararlı oldu benim için
  • @turkeytv 17 litrelik o çanta çok daha iyi ve kullanışlı. 10 lt çanta kullananlar bizim doğa yürüyüşü grubunda da var, çok komik görünüyorlar minyon kızlar haricinde. Omuzları ezmesi de cabası, 17 litrelik çanta biraz daha konforlu.
  • http://www.decathlon.com.tr/trafford-gune-gozluu-id_8272173.html

Bunu almayı düşünüyorum ama tam karar veremedim bir türlü,..?

• iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    https://www.decathlon.com.tr/xbase-yuzucu-gozluu-id_5998369.html
    bunu aldım kullanıyorum. Fiyata göre fena değil. Daha pahalı olanınıda arkadaş almıştı, onun gözlükte buhar yaptı benimkide. Bu anti fog bir süre sonra yalan oluyor ister istemez.
    Başta ve ortada ufak bir tükürük ile buhar sorunuda kalmıyor
    Eksileri açısı çok iyi sayılmaz. Birde gözlüğü sudan çıkarttığında dış camda su damlaları kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arbalet

Kargo parası ayrı bir mesele. Piyasası 20 lira olan şeyi 5 liraya satıp 5 lira kargo parası çıkartsalar almam. Orada kargo için para yazması kadar itici gelen birşey yok benim için. 10 lira yazsın kargo ücretsiz yazsın alırım. Böylede bir çelişki

Çoğu üründe ya %50 indirim yapan ya da 1 alana 1 bedava vermesine rağmen yanında 500 liralık alışveriş yapana 100 lira 1'e 1 alışveriş çeki veren yerli bir sitenin konusu 5 dakika için de kapandı... Ha 6 lira civarı da kargo parası çıkıyordu, o ayrı(ama mesela 7-8 liraya satılan kargo sıfırlayıcı ürünler de var, onlardan alınca çıkmıyor kargo ücreti)... (neyse ki bu sefer uyarı puanı almadım :) not düşmüştüm "konuyu kapatacaksanız bile bari her seferinde ceza vermeyin" artık diye :D )

Yabancı sıcak fırsatlar konusunda açılan konularım kapanmıyor tabi ama bu sefer de Çin ya da Rus ne sitesi olduğu bile belli olmayan sitelere insanları yönlendirmiş oluyoruz... Bilemiyorum, belki de yerli bir sitenin konusunun kapanmaması için o sitelerin sahiplerinin forumla reklam anlaşması gibi bir şey yapması gerekiyor olabilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 3 Mayıs 2016; 11:49:17 >

• systemexp kullanıcısına yanıt
    Tipi güzel , UV ve Polarize yazıyor . Bende merak ettim kullanan varsa
  • Benim sipariş iptal edilmiş ücret kredi kartimdan tahsil edildi 3d ödeme şifresi geldi telefona ödeme oldu yani neden iptal edildi anlamadim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

DECATHLON da bugüne özel (2 Mayıs 2016) tüm ürünlerde ÜCRETSİZ KARGO (KAMPANYA SÜRESİ BİTTİ)

• perSNN kullanıcısına yanıt
    Bu meseleyi üstelediginize göre sitenin sahibisiniz sanırım. Konuları görmediğim için kesin birşey diyemem ama tahminim incir sitesidir o yüzden kapanmıştır.

• Ürünü kadroya verilen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.