Şimdi Ara

Debiryaj Zayıflığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba baskı balata değiştireli 500km oluyor değiştirmeden önce daha güzel kavrıyordu debriyaj değiştirdikten sonra bi kaporta için servise bıraktım aracı süren arkadaş debriyaj zayıf kalıyor dedi gerçekten zayıf bunu bende hissediyordum eskiden değiştirmeden önce patinajla kalkıyordu biraz fazla gaz verince. Gidişinde sorun yok kaçırmıyor acaba debriyaj ayarı mı yapılması gerekiyor? teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayrına up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayrına volanı da değiştir

• Aracın debriyajı telli ise debriyaj ayarı çok kolay yapılır.Eğer hidrolik merkezli ise yapan ustanıza bir uğrayın ve sorunu tespit ettirin.Bir çok şey olabilir.Örneğin volab tırnadan geçmiş mi?Merkez depişmiş mi?Şikayetinizi bir de başka bir ustaya götürün ve tespit ettirin sonra düzeltmeyi debriyajı değiştiren ustadan isteyin...
  • Araç GETZ 2010 Model hidrolik debriyaj volan tornadan geçmemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PsyBeowulf -- 23 Ocak 2019; 15:22:8 >
  • Keşke hazır açmışken volanıda bi taşlatsaydınız. Balatanın henüz alışmamış olma ihtimalide var. Yeni takılan balata ilk zamanlarda iyi bir sürtünme kuvveti oluşturamaz. Zamanla daha iyi kavrayacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balata aşınmasın diye çok hafif gaz veriyorum baya masraflı sonuçta dur kalk yapmamak için mesefe bırakıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.