Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Mads Mikkelsen'in ile alakalı.. Görsel.

Şu fotoğraflarda olmasa hype oluşmayacak, Kojima, Launch Trailer ile bu sefer ne var ne yok merak uyandırıcı sahneler paylaşacaktır, paylaşması lazım artık, neticede son tanıtımı olacak Death Stranding'in, hayırlısıyla 1 Kasım gelseydi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsushima

Şu fotoğraflarda olmasa hype oluşmayacak, Kojima, Launch Trailer ile bu sefer ne var ne yok merak uyandırıcı sahneler paylaşacaktır, paylaşması lazım artık, neticede son tanıtımı olacak Death Stranding'in, hayırlısıyla 1 Kasım gelseydi :)

Alıntıları Göster
    Kojima farklı bir strateji ile çıkıyor aslında God of War ile aynı taktiği kullanıyor gibi.
    Sadece Bir kısımı gösteriyor ve o kısım üzerinden örnekler veriyor. Can alıcı sahnelerin / oynanışların / vb. özelliklerin hiç birini göstermiyor.

Bu olay yeni çıkacak oyunlarda da bolca göreceğiz gibi geliyor. :)

Launch Trailer ile alakalı bir çok kişi ses getirecek diyor önceki Trailer'lara rağmen. Artık Spoiler olmayacak şekilde yada gözü karartıp bir kaç sahnede görmediğimiz görüntülerle gelebilir.

1 Kasım geldiğinde bolca farklı farklı spoiler göreceğiz galiba. Bazılarından uzak durmak gerekecek. :)

• Hocam sen çok uzak kalamıyorsun bak, inceleme haber sitelerinden aman dikkat et uzak durmaya çalış biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Hocam sen çok uzak kalamıyorsun bak, inceleme haber sitelerinden aman dikkat et uzak durmaya çalış biraz
    Aslında kalıyorum ama haliyle bakınırken maalesef görmeyeceğim şeyler görüyorum. :)
    Sabırla bekleyeceğim diyorum olmuyor. Hayırlısı ile şu 8 Kasım hemen gelsede ilk elden deneyimlesem. :)
  • Merhabalar arkadaşlar.

İlk defa PS4 için sıfır oyun alacağım. Siz bu oyunu nereden aldınız? Kutulu şekilde nerelerden alabilirim? Tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Kojima'nın yaptığı oyunlardaki karakter kontrolü olsun ve çevre ile etkileşim olsun çok keyifliydi. MGS5 de sadece etrafta koşturup at sürerdim Bu oyun motoru ile yaptıkları da keyif verecek gibi duruyor ama içerik düşündürüyor. Umarım hikayeyi bitirdikten sonra da oynatır. MGS5'in multiplayer'ı biraz mini bir oyun gibi kalmıştı. Bunda daha iyi olur umarım.
  • Alpertb A kullanıcısına yanıt
    oyun daha çıkmadı 15 gün var çıktığında hepsiburada da n11 de falan bir çok yerde bulabilirsiniz
  • 30 ekimde paris gmes week varmış laucnh trailer orada gelecektir.
  • Aklıma bu oyundan başkası gelmiyor, PC duyurusu yakında yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Kojima farklı bir strateji ile çıkıyor aslında God of War ile aynı taktiği kullanıyor gibi.
    Sadece Bir kısımı gösteriyor ve o kısım üzerinden örnekler veriyor. Can alıcı sahnelerin / oynanışların / vb. özelliklerin hiç birini göstermiyor.

Bu olay yeni çıkacak oyunlarda da bolca göreceğiz gibi geliyor. :)

Launch Trailer ile alakalı bir çok kişi ses getirecek diyor önceki Trailer'lara rağmen. Artık Spoiler olmayacak şekilde yada gözü karartıp bir kaç sahnede görmediğimiz görüntülerle gelebilir.

1 Kasım geldiğinde bolca farklı farklı spoiler göreceğiz galiba. Bazılarından uzak durmak gerekecek. :)

Alıntıları Göster
    Yalnız God of War ve Death Stranding çok farklı, God of War bir devam oyunu ve içeriğin doyurucu olacağını zaten biliyorduk, şu anda Koji-san aynı taktiği uygulayacak bir konumda değil, hikayeyi saklamak isteyebilir ancak 1,5 saatlik gameplay ve tonla fragmana rağmen kafalarda hep bir soru işareti var, her şeye rağmen aynı taktiği uygulamak istiyorsa da bana yanlış yapıyor gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hedysseus

Yalnız God of War ve Death Stranding çok farklı, God of War bir devam oyunu ve içeriğin doyurucu olacağını zaten biliyorduk, şu anda Koji-san aynı taktiği uygulayacak bir konumda değil, hikayeyi saklamak isteyebilir ancak 1,5 saatlik gameplay ve tonla fragmana rağmen kafalarda hep bir soru işareti var, her şeye rağmen aynı taktiği uygulamak istiyorsa da bana yanlış yapıyor gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Benim demek istediğim hep aynı şeyleri gösteriyorlar anlamında söylemiştim. :)
    God of War'da sadece Troll keseceğiz birde elimizde sadece balta ile oyuna devam edeceğimiz Bot ile de bir yerden bir yere gitmek için araç olarak kullanacağımızdı. :)

Cory Barlog'da Oyunu iyi sakladığını düşünüyorum bütün zevki oyuna bırakması neler olduğunu hangi diyarlarda neler yapabileceğimizi.

Hikaye konu olarak merakta bırakan sorular ve Norse Mitolojisini güzel anlatmaları ile gayet iyiydi.

Şimdi bu durum Death Stranding'de de olabilir belki bize gösterdiklerinden çok daha fazlası olacaktır orasını bilemiyorum malesef.

God of War yapısını bir çok Kişi beğendi ancak fazlası ile de beğenmeyen oldu mekanik değiştirmeleri Ancak karşımızda daha farklı yapıda bir oyun var.

Yanlış anlaşılmasın oyunları karşılaştırmıyoruz sadece Oyunlarda ki bu gizem havası bazı oyuncuları muallakta bırakabiliyor.

Bu da Oyunu alıp almamakta kararsızlıkta bırakabiliyor. :)

Ama Bundan sonra büyük oyunlarda bazen çokça bu gizem havası yaratılacak gibi duruyor.

• Az kaldı..

• Hocam ben size Hideo Kojima'nın en büyük hatalarından birisini söylemek istiyorum.Kendi düşünceme göre, bu kadar sık ve bununla beraber bu videolarda dakikaları çok uzun tutması en büyük hatalarından birisiydi.Madem uzun tutacaksın, güzel içinde insanlarda merak unsuru oluşturacak detaylar koy be KOJIMA Boss.İnsanlara da şimdi bu kadar uzun dakikalı videolarda hiç bir şey paylaşmayıp, sadece yürüme ve bununla beraber ufak detaylar paylaşınca, hak verme düşüncesi oluşuyor açıkçası.Yani oynanış dakikalarını biraz kısa, SANTA MONICA vari verseydi bu kadar eleştirileceğini, endişelendireceğini de zannetmezdim açıkçası.GoW veya SONY'in diğer oyunları o hataya düşmüyor.Çok uzun sürmüyor dakikalar.Ben yinede KOJIMA'nın bir sanat eseri getirdiğini düşünüyorum.Bu sefer elinin altında bir bolluk da söz konusu [SONY gibi bir destek var arkasında.] Muhtemelen bu zamana kadar uygulayamadığı çoğu şeyi bu oyunda uygulamıştır diye düşünüyorum.Hayırlısı bakalım.Umarım Paris Game Week'de Release Trailer ile beraber güzelince bir şeyler görebiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 23 Ekim 2019; 18:9:9 >

• &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • DEATH STRANDING'in Çalma Listesi yayınlandı.Aşağıdan ulaşabilirsiniz.
    https://open.spotify.com/playlist/0Lqa1dNY9lMyS5JZTcpmmb?si=uCPouJolRY-EhgsEzKV5Ug
  • reisin oyunları gibi müzik zevki de çok iyi dinlemeye başladım gayet iyi müzikler
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Alan Walker bu listede zaten bana göre MÜKEMMEL.Harika :)
  • Oyunu Amerika'dan (Amazon.com) kutulu alsam Türkçe altyazı olmaz değil mi?
    Tam olarak bilen var mı bazı kişiler olur bazıları olmaz demiş.
  • Death Stranding Önümüzde ki günlerde Boy gösterilecek yerler..

BAFTA'da Olacak..

Death Stranding Experience Etkinliği düzenlenecek..

Paris Games Week 2019'de Olacak..
  • Büyük ihtimal olmaz ama değermi o riski almaya sizce ;) bir avantajıda kalmadı üstelik amazonun..

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.