Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dominator0

Maşallah Kojima baba yakıyorsun be duruşun xboxcuları korkutuyor

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

Ben hic korkmadim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chirrut Imwe -- 16 Mayıs 2017; 12:19:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyuna inşallah Türkçe altyazı gelir de sonu horizon gibi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Oyuna inşallah Türkçe altyazı gelir de sonu horizon gibi olmaz.

İnşAllah hocam

• quote:

Horizon gibi derken? Ne olmuş Horizon'a?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Horizon gibi derken? Ne olmuş Horizon'a?

Horizan'da alt yazı yok ya ondan bahsediyor
  • Sadece PS4 Exclusive olarak gelirse türkçe altyazı gelebilir. Çünkü bir aralar PC'ye de çıkacak diyorlardı ama Sony'nin izin vereceğinizi zannetmiyorum. Dediğiniz gibi Horizon da sadece PS4'te vardı ama türkçe altyazı yoktu maalesef.
  • Bence bunada gelmez görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe alt yazı eklenmez ise büyük olasılıkla Türkiye satışları gene düşük olur ve Horizon'da ki gibi kısa süre sonra oyuna indirim gelir :D Sony TR'den İngilizce bilenlere büyük kıyak bu. O yüzden size tavsiyem oyun Türkçe alt yazı ile çıkış yapmazsa ve İngilizce biliyorsanız oyunu çıkar çıkmaz almayın. 2-3 ay içerisinde PS Store fiyatı 50-60 lira düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Türkçe alt yazı eklenmez ise büyük olasılıkla Türkiye satışları gene düşük olur ve Horizon'da ki gibi kısa süre sonra oyuna indirim gelir :D Sony TR'den İngilizce bilenlere büyük kıyak bu. O yüzden size tavsiyem oyun Türkçe alt yazı ile çıkış yapmazsa ve İngilizce biliyorsanız oyunu çıkar çıkmaz almayın. 2-3 ay içerisinde PS Store fiyatı 50-60 lira düşer

Horizonda ilk indirim 3 ay sonra geldi o da küçük bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 21 Mayıs 2017; 12:31:38 >
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum ve yanlış hatırlamıyorsam 50 TL indirim geldi. 189 TL'den 139'a düştü. Ben de "2-3 ay içerisinde PS Store fiyatı 50-60 lira düşer" yazarak bunu kastettim.
  • Arkadaşlar E3 2017'de gameplay görür müyüz? Belki yeni bir trailer, Ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 31 Mayıs 2017; 0:7:54 >
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Hiç zannetmem.daha yeni geliştiriliyor. İlk çıkan videosu gibi bir video daha hazırlarlar bence.zaten oyun yakın bi zamanda çıkacak gibi değil. 2018 yaza kadar çıksa yine iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Arkadaşlar E3 2017'de gameplay görür müyüz? Belki yeni bir trailer, Ne dersiniz

Hocam umarım olur ama pek sanmıyorum.
  • Oyunun efsane olup olamamasi umrumda degil..sadece heyecanla oynamayi bekliyorum..fakat onumuzde daha uzunca bir sure var gibi duruyor...

• &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |
  • Kojima'nın tişörtü
  • PC'ye gelecek mi yoksa tamamen Exclusive mi olacak? Umarım exclusive olur da konsol aldırtacak kalitede bir oyun gelir. Ki gelecektir. Kojima MGS efsanesinden sonra müthiş bir oyun yapmalı.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Only on PlayStation hocam

• O zaman
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.