Şimdi Ara

Deadpool [12 Şubat 2016] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.796
Cevap
30
Favori
47.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Gerçekten çok iyi olmuş. Bölümde deadpool filmi diye ağlayan biri vardı çağırın onu da yazık. @Batman

/>
  • ben sızan görütntüleri beğendim şahsen . güzel bir yapım bekliyor bizi galiba :)
  •  Deadpool [12 Şubat 2016]
  • genelde dc karakterlerini sevsemde marvel de şu adamın kadar değişik hikayesi olan kahraman yoktur. deadpool un yeri ayrı. adam 4. duvarı kırıyor bi kere. koy komedi, birazda psikoloji serpiştir, bi tutam katliam, birazcık da kılıç, silah, patlama. üzerine de bol bol efekt. deadpool gibi bi karakter sinemaya en çok uyan karakterlerden biri. ciddi ciddi tanıtımı yapılıp iyi bi bütçeyle çekildiği taktirde orjinal hikayesinden çok ekmek yerler.

şu bile yeter.
    https://docs.google.com/file/d/0BwyaIAZdlOV5TEJVTkhwR1ktQzQ/edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 10 Eylül 2014; 23:33:34 >
  • 12 Şubat 2016

Çıldırın, çıldırın. Children, children

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 19 Eylül 2014; 1:27:00 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen yardım edin yakında kafayı yicem.;

Herkese merhaba. Bir film vardı izleyen pek yoktur ama aklıma takıldı ismini hatırlayamıyorum bir türlü. Gençler (galiba üniversite arkadaşları) tatile gidiyorlardı.Orda eğleniyorlardı.Plajda kıvırcık kafalı bir yerliyle tanışıyorlardı. Yerli gençlere gezilecek yerleri gezdiriyordu. hatırlarsama hatta bir şelaleye götürmüştü . şelaleden atlıyan yerli kafasını çarpıp yaralanmıştı. sonra bu gençler sanırsam bi organ mafyası tarafından esir düşürülüp tatilleri kabusa dönmüştü. Neydi bu filmin adı bilen varsa yada tahmin eden yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

genelde dc karakterlerini sevsemde marvel de şu adamın kadar değişik hikayesi olan kahraman yoktur. deadpool un yeri ayrı. adam 4. duvarı kırıyor bi kere. koy komedi, birazda psikoloji serpiştir, bi tutam katliam, birazcık da kılıç, silah, patlama. üzerine de bol bol efekt. deadpool gibi bi karakter sinemaya en çok uyan karakterlerden biri. ciddi ciddi tanıtımı yapılıp iyi bi bütçeyle çekildiği taktirde orjinal hikayesinden çok ekmek yerler.

şu bile yeter.
    https://docs.google.com/file/d/0BwyaIAZdlOV5TEJVTkhwR1ktQzQ/edit

Şöyle tanıtılan bir filmin geri kalanı nasıl olursa olsun izlerim arkadas.

• Muhteşem bir haber gerçekten...
  • Başlıktaki 2014 ü düzeltin yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ---Sözde sızan görüntüler olumlu tepkiler aldıktan sonra filmin yapılmasına karar verilmiş.

---Ryan Reynolds'ın Deadpool olacağı kesin değilmiş.

---Yönetmen Tim Miller.
  • Merakla bekliyorum. Güzel bir film olur umarım.
  • Yıllardır beklenen haber.
  • en sevdiğim karakter umarım filmini güzel yaparlar
  • nooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    http://www.comicbookmovie.com/fansites/joshwildingnewsandreviews/news/?a=107943m

Film PG 13 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 20 Eylül 2014; 20:14:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.